Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pripazite na clanicu

Elem..videh cizme i bukvalno sam je vijala mesec dana jer te je van Srbije te ovo te ono ....bez i jednog utiska. Na kraju padne dogovor da mi posalje ali da joj uplatim tek kad vidim sta je u paketu. Post Netom. Cujemo se na viberu, vija se kurir( imali su guzvu zbog onih neradnih dana). Bog nije dao da podignem te "cizme". Odem u postu i vidim stavila je otkup. Zovem, pisem i pravi se luda pa kako kad ja nisam rekla tako bla bla bla....(pa da kurir je vidovit pa je bas ubo cenu koju trazis) i stavio otkup. Kaze zvala je i ne moze nikako da se menja. Odem u postu kaze radnica Ma moze samo da ode u svoju postu i zatrazi. U medjuvremenu clanica me blokira na viberu. Dodjem tu i napisem da ode u postu,ispravi gresku pa da vec zavrsimo(ja jos uvek tolerisem sto trckaram kao luda i kazem sebi mozda je samo nesporazum,ne mora biti prevarant pa nova je). Napise mi Uspesno sam prodala SVE. sa sajta i cizme sam prodala samo da mi se vrate. Ahahahah pa sad sam milion posto sigurna da je lopovcina. Imala je raznovrsne obuce na par strana u raznim velicinama i za par sati ih je prodala,obrisala garderober a ni jednog utiska. Stidi se djubre jedno vukla si me satima i danima. Zelim ti isto. Sramota si za zenski rod.
2018 11 17
Jos me ubedjuje kako su cizme bukvalno nove,ma podigni sad kurir je pogresio nema veze nisu to neke pare. ... Strasna si ali mene da zavrnes nisi uspela ;)
2018 11 17
Možda bi trebalo da ostavile link profila te članice, kako bi mi znale o kome se radi. Ovako nam nista ne znaci kad ne znamo ko je.
2018 11 17
Definitivno link da vidimo s kim je saradjivala i kako.
2018 11 17
Mozda niste jedina prevarena. Tj skoro sigurno.
2018 11 17
Posto niste dotičnoj članici ostavili nikakav utisak, ostavite ovde link njenog profila, a bilo bi dobro da ubacite ovde u temi i skreenshotove prepiski između vas dve.
2018 11 17
Evo me radim pa nisam aktivna osim na pauzi Prepiske od skoro mesec dana su bas duge. Ali kasnije ili sutra cu staviti one najbitnije.
2018 11 17
Ostavite link za pocetak . To je par sekundi posla
2018 11 17
Preko telefona ne umem link kopirati Bubamara joj je nick
2018 11 17
Znaci prazan garderober i bez utisaka. A evo pise da je bila logovana pre 4 sata Odoh zene prodje pauza.
2018 11 17
> VeselaLudica: > Preko telefona ne umem link kopirati > Bubamara joj je nick Gore desno imate tri uspravne tačkice i tu kliknite kada ste na njenom profilu, izbaciće Vam Kopiraj link i onda samo ovde "nalepite" taj link, i to je to. ;)
2018 11 17
Evo me joj samo da me ne ulove na poslu :D Hvala lepo,pokusacu odmah
2018 11 17
Bice da je pokusala da me za*ebe pa cim je videla da nece ici brze bolje je obrisala sve.
2018 11 17
Sad razmisljam...kako se meni ne javi kupac u pola noci i kaze mi da hoce SVE sa profila da kupi..... Jer po racunici, u pola noci je za par sati zaradila oko 500 evra x-) x-)
2018 11 17
Ostavite link .Bez linka mi ne mozemo znati koja je to clanica . Valjda je vama lakse ostaviti ovde link nego da mi kopamo po internetu i trazimo clanicu .lInk je obavezan .
2018 11 17