Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zanima me misljenje i ako moze pomoc?

Zanima me kako regulisati bespravno negativne ocene, ja sam cak i uplatila unapred one su mi poslale pocepano, kada sam im ostavila negativnu one su meni iz revolta cak dve i za kupca i prodavca, kako to regulisati , obrisati? admini? pisala sam ali odgovora nije bilo, na sajtu sam oko 4 godine, trudim se da budem fer i korektna imam preko 200ocena,ali ovo nema smisla,. Postoji i pravilnik o negativnim ocenama , ja sam kupac imam dopis gde uplacujem unapred dogovorenu cenu, pitam o stanju, gde dobijam pocepano prilazem sliku ii?? MENI DVE NEGATIVNE
2018 11 17
Osvetnicke negativne kako mi to kazemo ovde jedino brise admin sajta .Znaci ,morate mu predociti problem i zamoliti da vam skine negativne utiske . Drugi je nacin da Vam osoba koja ih je dala skine ali to je nemoguce jer ih ne bi dala ako ce ih skinuti ...Znaci ,obratite se adminu i morate cekati koji dan ...NE na odgovor nego na skidanje negativnih ...u zavisnosti kada se admin pojavi na sajtu i kada otvori vasu poruku ..Strpljenje samo . Spotter
2018 11 17
> Spotter: > Osvetnicke negativne kako mi to kazemo ovde jedino brise admin sajta .Znaci ,morate mu predociti problem i zamoliti da vam skine negativne utiske . Drugi je nacin da Vam osoba koja ih je dala skine ali to je nemoguce jer ih ne bi dala ako ce ih skinuti ...Znaci ,obratite se adminu i morate cekati koji dan ...NE na odgovor nego na skidanje negativnih ...u zavisnosti kada se admin pojavi na sajtu i kada otvori vasu poruku ..Strpljenje samo . > Spotter Hvala puno <3
2018 11 17
Nema na cemu <3
2018 11 17