Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

D express, iskustva?

Zdravo svima, zanima me da li samo ja imam negativna iskustva sa D express-om? Već 3 pošiljke unazad mi nisu stigle kada su mi slate d express-om, prvo kao nije tačan br. telefona, drugi put su me navodno zvali ja se nisam javila, a treći put su rekli da su dolazili dva dana za redom, a ja nisam bila tu. Niti je bio pogrešan br, niti su mi stigli propušteni pozivi, niti su dolazili s' obzirom da sam danima kući. Kasnije su mi ta tri paketa poslali post ekspresom i uredno su mi stigli sutradan.
2018 11 19
Zavisi od kurira, to je moje iskustvo sa svim poštama.
2018 11 19
Ja sam se bas danas svadjala sa njima. Poslala sam paket u petak ,jer je gospodja u subotu bila kuci,da preuzme. Oni su kao promasili adresu,a onda nisu mogli da se vracaju,vec su zeni rekli da ide u magacin po paket. Naravno da nije mogla. E onda cemo napisati da se paket vraca posiljaocu,kaze njoj kurir ,uz to i drsko i neljubazno. Kako da ne,pomislih ja,kad mi zena juce javila. Njoj neprijatno. Kao da je ona kriva za njihov bezobrazluk. Kad sam ih jutros sastavila... Naravno da moze dva puta da se izlazi na adresu ,i mora,pre vracanja. Ovo sam morala poslati brzom postom jer sam van Bg sad,inace sve saljem postexpresom, za njih samo preporuka.
2018 11 19
Strašno stvarno...sada mi je opet poslat jedan paket, pa da vidimo šta će sada da izmisle😂 Post ekspres je najbolji😁
2018 11 19
Dex, uz Royal, definitivno najgora kurirska služba!!! Em su netačni i neodgovorni, em su drski i bahati, em bukvalno deru sa poštarinama. Lično i najiskrenije nikome ne bih preporučila ove dve kurirske službe, uz dodatak takođe nikako ni Aks. Postexpress je zakon za sve ostale, kao i svaki drugi vid slanja paketa/pošiljki putem poste, a ukoliko baš nema mogućnosti neko za takvo slanje onda Bex. Preko City sam dva puta dobijala pakete, prvi put sve ok, a drugi put sam morala ići dve ulice od svoje jer je "gosn-kurira" mrzelo da dođe na tačnu adresu. Isti slučaj sam imala i sa već pomenutim Dexom- užasni su, najblaže rečeno.
2018 11 19
> Prodaja23: > Strašno stvarno...sada mi je opet poslat jedan paket, pa da vidimo šta će sada da izmisle😂 Post ekspres je najbolji😁 Nemoj samo da te zovu iz nzm kog dela grada čak u sam centar da moraš da ideš... 🙈🙈🙈 U svakom slučaju, srećno i da sve prođe kako treba! 😉😊💕
2018 11 19
> LadyBlye: > > Prodaja23: > > Strašno stvarno...sada mi je opet poslat jedan paket, pa da vidimo šta će sada da izmisle😂 Post ekspres je najbolji😁 > Nemoj samo da te zovu iz nzm kog dela grada čak u sam centar da moraš da ideš... 🙈🙈🙈 > U svakom slučaju, srećno i da sve prođe kako treba! 😉😊💕 Hahaha, valjda nećee😂 Hvala punoo🙈❣️
2018 11 19
> Prodaja23: > > LadyBlye: > > > Prodaja23: > > > Strašno stvarno...sada mi je opet poslat jedan paket, pa da vidimo šta će sada da izmisle😂 Post ekspres je najbolji😁 > > Nemoj samo da te zovu iz nzm kog dela grada čak u sam centar da moraš da ideš... 🙈🙈🙈 > > U svakom slučaju, srećno i da sve prođe kako treba! 😉😊💕 > Hahaha, valjda nećee😂 > Hvala punoo🙈❣️ ;) :) 🤞🤞🤞 ;) :)
2018 11 20
Meni je najmanji ptt za pakete sa otkupom uvek izlazio sa Aksom samo 150 din.,Dexpres takodje imam samo ok iskustva,valjda to zavisi i do kurira kod mene su stvarno ok. Bex pozove ujutru i kaze evo dolazim jos malo i dodje uvece oko 8😏. A Royal sa njima katastrofa iskustva,uopste ne zovu vozaju paket par dana i onda ga vrate uz izgovor da nikoga nisu nasli,sve dok ih jednom nisam nazvala ujutru u 8 mislim da im je sve moguce preselo,pripretila tuzbom ako kupcu ne isporuce paket u toku dana. Za pola sata je paket bio na adresi. Jako jako bezobrazni. Ali i dalje najvise volim Postexpress
2018 11 20
> LadyBlye: > Dex, uz Royal, definitivno najgora kurirska služba!!! Em su netačni i neodgovorni, em su drski i bahati, em bukvalno deru sa poštarinama. Lično i najiskrenije nikome ne bih preporučila ove dve kurirske službe, uz dodatak takođe nikako ni Aks. Postexpress je zakon za sve ostale, kao i svaki drugi vid slanja paketa/pošiljki putem poste, a ukoliko baš nema mogućnosti neko za takvo slanje onda Bex. Preko City sam dva puta dobijala pakete, prvi put sve ok, a drugi put sam morala ići dve ulice od svoje jer je "gosn-kurira" mrzelo da dođe na tačnu adresu. Isti slučaj sam imala i sa već pomenutim Dexom- užasni su, najblaže rečeno. A za te iz City-ja imam posebnu taktiku 😂. Tako ni meni jedan nije hteo da isporuci paket na adresu dok nisam bukvalno promukla vicuci i "lepo"😂 mu objasnila da on platu prima od mene i vrati li paket presesce mu sve i dobice momentalni otkaz. Stvorio se kod mene za 5 min. Od tada je jako ljubazan 😂😂
2018 11 20
Ja sam dva puta dobijala pakete od njih (zbog nekog dila sa prodavcima, post express mi je ipak zakon), i sve je bilo ok, ali sam cula da ljudi generalno sa njima imaju uzasna iskustva.
2018 11 20
Slažem se da su najveći problem u tim kurirskim službama upravo kuriri- neki ljudi su ok, neki ipak ne....
2018 11 20
Postekspress najj. Pored beksa. Ali DHL ekspres ili kako vec nikad vise!!
2018 11 20