Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zelje za novogodisnji poklon

> ubavkam: > > lokibg: > > Hahahahaha.....ma ne bih ja Gonza ovde-plašim se da momka možda ne pecka vuna :') :') :') :') > > Nego devojke, ako još neka od vas okiti jelku u novembru znaću da nas je gradska vlast definitivno isprogramirala za novogodišnju rasvetu i ukrase! :o :o :o :') :') :') :') > Loki, Nis se kiti obicno 30. decembra :') :') Blago Nišlijama, meni juče lampion iskočio iz frižidera :') :') :') :') :') :')
2018 11 25
> LunaLuBeka: > Ajde Ninakg majke ti, ti me obori sa svojim znakom, da potvrdim da nemam pojma nista o horoskopu 😂 > Inace, primecujem da je skromnost vrlina svakoj od nas 😁 Devica sam... Horoskopska 🤭
2018 11 25
Joj ja sam strelac podznak vaga , dominira strelac, ne razumem se u horoskop, sta kazete? Sto se tice ubavkam uvek me odusevi pa i sada. Hmmm, ni moj decko ne sme da vidi ovu sliku, prelepa je ☺️ Salim se, sme da vidi , ja prva volim da vidim lepu zenu i ne libim se da dam kompliment. Primetila sam da su devojke tu bas skrte u odnosu na muskarce ☺️P.S. Zeljica nemam, dragi me vodi u Pariz za Ng, presrecna sam :")
2018 11 26
> Esperansa: > Joj ja sam strelac podznak vaga , dominira strelac, ne razumem se u horoskop, sta kazete? Sto se tice ubavkam uvek me odusevi pa i sada. Hmmm, ni moj decko ne sme da vidi ovu sliku, prelepa je ☺️ Salim se, sme da vidi , ja prva volim da vidim lepu zenu i ne libim se da dam kompliment. Primetila sam da su devojke tu bas skrte u odnosu na muskarce ☺️P.S. Zeljica nemam, dragi me vodi u Pariz za Ng, presrecna sam :") Evo, ja uvek kažem kada vidim lepo žensko da je lepa, zgodna, lepo obučena i sl. Pa tako samim tim mogu isto to reći/napisati i za našu dragu i prelepu ubavkam- sjajna je zaista, i smatram da je potpuno "zasenila" jelku, koja je inače takođe prelepa. 💞💞💞
2018 11 26
> NinaKg: > > LunaLuBeka: > > Ajde Ninakg majke ti, ti me obori sa svojim znakom, da potvrdim da nemam pojma nista o horoskopu 😂 > > Inace, primecujem da je skromnost vrlina svakoj od nas 😁 > Devica sam... Horoskopska 🤭 "Moja" Devica... horoskopska. 😉😀😊
2018 11 26
Niko da mi kaze kakva je kombinacija strelac znak, podznak vaga, dominira mi strelac ? :(
2018 11 26
Mam strelac, ja vaga.. kao rogovi u vreći, oduvek! Potpuno dve različite ličnosti
2018 11 26
> Esperansa: > Joj ja sam strelac podznak vaga , dominira strelac, ne razumem se u horoskop, sta kazete? Sto se tice ubavkam uvek me odusevi pa i sada. Hmmm, ni moj decko ne sme da vidi ovu sliku, prelepa je ☺️ Salim se, sme da vidi , ja prva volim da vidim lepu zenu i ne libim se da dam kompliment. Primetila sam da su devojke tu bas skrte u odnosu na muskarce ☺️P.S. Zeljica nemam, dragi me vodi u Pariz za Ng, presrecna sam :") Pocrvenecu :") Hvala puno! Pariz je bozanstven zimi, meni najlepsi grad u tom periodu. Divno, sigurna sam da ce biti posebno :) Esperansa, LadyBlye, Tatjana, Luna, Despare, Stars i ostale devojke, ako dolazite do Nisa ili ste u prolazu, javite se, idemo negde na kolace :) u duhu praznicne atmosfere castim za ove komplimente ,:)
2018 11 26
> Esperansa: > Niko da mi kaze kakva je kombinacija strelac znak, podznak vaga, dominira mi strelac ? :( Ne ulazim redovno u temu, pa preskocim.. Kombinacija odlicna za tebe, a za druge, ako se potrefi pravi muzjak, bice i njemu dobro 😄 Vatra ide odlicno uz vazduh, kao i voda uz zemlju (vaga, blizanac, vodolija vs. strelac, lav, ovan, kao i riba, skorpija, rak vs. jarac, devica, bik..) Vaga je veliki esteta, mora da bude skockana, strelac vise zavodi energijom i seksualnoscu..verovatno te muska populacija voli, imas upadljive oci i prodoran pogled.. Skoro sam upoznala vaga- strelac zenu, prelepu, a 41 ima
2018 11 26
Jacaikaja ne mogu a da te ne pitam šta kaže horoskop za kombinaciju žena rak-stelac i muškarac ovan-škorpija? :)
2018 11 26
> Debela_devojka: > Mam strelac, ja vaga.. kao rogovi u vreći, oduvek! Potpuno dve različite ličnosti Isto kao kod mene 😄 Ali, sve zavisi od ostalog u natalnoj, u sustini se slazu. Strelac je takav da voli zustro, pa cesto neka svadja izbije kod njega sa onima koji su mu bliski. Npr.pricate o istoj situaciji na drugaciji nacin i on digne ton ili nos(u zavisnosti od kombinacije), jer se niste izrazili na isti nacin, te ispada da ga ne podrzavate i da ste protiv njega 😂 Kod vecine strelceva je crno ili belo, a vage imaju nijanse sive, bar 150 😂
2018 11 26
> lokibg: > Jacaikaja ne mogu a da te ne pitam šta kaže horoskop za kombinaciju žena rak-stelac i muškarac ovan-škorpija? :) O, pa to bi bila seksepilna kombinacija. Dupli mars u muskarcu tesko miruje, racice vole zavodjenja i beskrajno obozavanje, strelac je temperamentan, a muski ovan i skorpija znaju da zadivljuju kad su zaljubljeni 😉
2018 11 26
Jacaikaja,pa po tvojim karakteristikama, ja (vaga-skorpija ),sam idealna😂😂😂,hehehe,hvala,hvala
2018 11 26
> *STARS*: > Jacaikaja,pa po tvojim karakteristikama, ja (vaga-skorpija ),sam idealna😂😂😂,hehehe,hvala,hvala Vaga- skorpija zena takodje privlaci paznju muskarcima, uz akcenat na figuru, koliko sam ja primetila 😄
2018 11 26
Loki, to tako kaze horoskop 😂😂
2018 11 26
1 2 ... 4 5 6 7 8 9