Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zelje za novogodisnji poklon

> *STARS*: > @jacaikaja, ne razumem se mnogo,ali smo slicne, samo se nekad pitam da li zelim da znam sta ce biti ili ne zelim... Ili vec znam . Intuicija je cudo. I kad gresis podsvest se pobrine da bude tako. Ne treba raditi natalne karte bas iz tog razloga, zbog eventualnog opterecenja, zato je i crkva protiv toga. Ovako, na povrsnom nivou, nije opasno. Saznas nesto sto nije dobro i ne zivis opusteno. Uvek je bolja opcija molitva kad ti je tesko i imas problem, tako privlacenjem pozitivne energije, ljubavi vise sile, usmeravas misli na prihvatanje neke situacije i resavanje iste. Emushka, slusaj svoje ja- sta ono zeli, opusti se i uzivaj. Zivi kao da je pocetak svega 😉
2018 11 30
Slazem se u potpunosti sa tobom. Samo pozitivne misli. A dobro je i uraditi horoskop,cisto ako planiras neki posao,putovanje i td. Ima jedna zena ,na fb sad izbacila decembarski horoskop,odlepila sam. Sve pogodila i muzu i meni. Prosto da znam da u decembru cu se razbiti od posla😁😁😁
2018 11 30
Ima perioda kad nesto odredjeno ide kao podmazano, a nekad nikako. Numerolozi isto pogode, imas godinu kad mozes da zapocnes biznis, kad ti je otvorena opcija da ostanes u drugom stanju.. Nekome ce Deda Mraz doneti dobar poklon uskoro, a nekoga zaobici i doneti mu sledece 😂
2018 11 30
Meni je upravo doneo stomacni virus😓
2018 11 30
Mi smo pozeleli zivu i zdravu devojcicu da nam stigne 31.12 😊
2018 12 01
Cale 113, neka Vam stigne ziva, zdrava i srecna kad god ona odluci, krajem ove ili pocetkom sledece 😊 Zvezdice, uzmi probiotik.. neka ti brzo prodje stomacni 😉
2018 12 02
Ja za ovu NG bih najvise volela sneg da padne ^^ Blizanac Jarac drago nam je :D
2018 12 02
Bas vam je lepa ova tema 😊😊😊
2018 12 13
Zelim sedmicu na loto-u da me zvizne, a za sve ostalo cu se vec nekako snaci :D
2018 12 13
Ja se nadam da ce cika Vule da me obraduje sa 41800 do kraja godine,uh sve bi bilo lakse,ajmo astrolozi,hoce li😂😂😂?
2018 12 13
Volela bih mnogo mnogo novih krpicaaa, jedan pun ormaric novih stvarcica. Naravno zdravlje, srece i ljubavi nikad dosta ❤️
2018 12 13
1 2 ... 7 8 9