Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zelje za novogodisnji poklon

Luna bas I mene zanima..Ti,Loki,Debela sta ste u horoskopu?
2018 11 24
Nisam bila dobra "devojčica", kao i obično, pa sada sam u dilemi da li imam uopšte pravo na novogodišnje željice? 🙄🙄🙄
2018 11 24
> jelena2606: > Luna bas I mene zanima..Ti,Loki,Debela sta ste u horoskopu? Lav/strelac napisala tamo, sta cu takva mi tura, a nije mi lako majke mi 😂. A ti Jeco? Obraduj me 😊
2018 11 24
Kod mene to ide ovako....rak kontemplira o ljubavi, prijateljstvu i gore pomenutom miru u svetu, a strelac je više u fazonu: e, dok ti filozofiraš odoh ja u neki šoping! I tako, više sam strelac :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2018 11 24
> LadyBlye: > Nisam bila dobra "devojčica", kao i obično, pa sada sam u dilemi da li imam uopšte pravo na novogodišnje željice? 🙄🙄🙄 Ma daj Lady opusti se, to su samo zelje, pusti masti na volju 😉. I da li realno mislim da smo mi bas "uzorne devojcice", nevinasca tako reci 😂. Samo ja 100% kupujem kacigu, volela bih kad bi mi "Deda" kupio, ali ne znam kako to da saopstim, obzirom da sam ovu koju imam dobila pre verenickog prstena (citaj, mnogooo vazno u zivotu bajkera) i da se do SHOI kacige dolazi posle mnogo godina u tom svetu, a ja sam pitomce, muska glupa nepisana pravila 😤
2018 11 24
Luna..Rak,podznak skorpija...Kao sto loki rece skorpija cupa situaciju :D
2018 11 24
> LadyBlye: > Nisam bila dobra "devojčica", kao i obično, pa sada sam u dilemi da li imam uopšte pravo na novogodišnje željice? 🙄🙄🙄 Hahahahahahahhaha......Lady, sačuvaj bože šta mi sada pade na pamet, ali ne mogu da rizikujem da mi se sablazneš ovde kao za Gonza :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2018 11 24
Ja sam Vaga—Lav , katastrofa , niđe veze
2018 11 24
> lokibg: > Kod mene to ide ovako....rak kontemplira o ljubavi, prijateljstvu i gore pomenutom miru u svetu, a strelac je više u fazonu: e, dok ti filozofiraš odoh ja u neki šoping! I tako, više sam strelac :') :') :') :') :') :') :') :') :') Moji znak i podznak su vise komplementarni kad je shoping u pitanju 😂😂😂.
2018 11 24
> LunaLuBeka: > > LadyBlye: > > Nisam bila dobra "devojčica", kao i obično, pa sada sam u dilemi da li imam uopšte pravo na novogodišnje željice? 🙄🙄🙄 > Ma daj Lady opusti se, to su samo zelje, pusti masti na volju 😉. I da li realno mislim da smo mi bas "uzorne devojcice", nevinasca tako reci 😂. Samo ja 100% kupujem kacigu, volela bih kad bi mi "Deda" kupio, ali ne znam kako to da saopstim, obzirom da sam ovu koju imam dobila pre verenickog prstena (citaj, mnogooo vazno u zivotu bajkera) i da se do SHOI kacige dolazi posle mnogo godina u tom svetu, a ja sam pitomce, muska glupa nepisana pravila 😤 E, onda bih nešto "skromno"- jedan selfi sa Tarjom Turuner i njen autogram na CD-u sa kompilacijom svih pesama dok je ona pevala u Nightwish-u. 😊😊😊
2018 11 24
Svi mi se svidjate sa tim znacima, super ste 🤗. A tvoja Jeco zelja? Neke converse pretpostavljam, duboke, crne, kozne 😀
2018 11 24
> lokibg: > > LadyBlye: > > Nisam bila dobra "devojčica", kao i obično, pa sada sam u dilemi da li imam uopšte pravo na novogodišnje željice? 🙄🙄🙄 > Hahahahahahahhaha......Lady, sačuvaj bože šta mi sada pade na pamet, ali ne mogu da rizikujem da mi se sablazneš ovde kao za Gonza :') :') :') :') :') :') :') :') :') Ahahahaha 😂😂😂😂 Goznoa ne bih poželela, ne 'đa mi se. 😉😁
2018 11 24
Ako pstam masti na volju neka upise Deda Mraz za mene Volvo XC90, ne mora nov :") Kad malo bolje razmislim neka upise bilo koji auto, verovatno ce biti bolji od jugica starog 28godina ,:)
2018 11 24
> LadyBlye: > Nisam bila dobra "devojčica", kao i obično, pa sada sam u dilemi da li imam uopšte pravo na novogodišnje željice? 🙄🙄🙄 Naravno da imate;-)
2018 11 24
Moja deca su igrala tenis i mm počne da mašta kada budu kao Nole, šta će da mu kupe... Ferari (kriza srednjih godina), kuća na jezeru kao iz ,,Kuma,, , kuća na moru i tako redom. Kad je završio, pitaju deca šta bih ja volela. Kažem: ,,Ako pretekne od ćaleta, ja bih jedne cipele...,, Dakle, cipele, uvek i ponovooo!
2018 11 24
1 2 3 4 5 6 ... 9