Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zelje za novogodisnji poklon

Jooooooj žene i cipele! Imamo ih previše i stalno kukamo kako ih nemamo dovoljno! :') :') :,'( :,'( :,'( :,'( :,'(
2018 11 24
Jedan vaucer za putovanje 😍 Bas mi treba da se malo sklonim odavde, i pustim mozak na ispasu 😂
2018 11 24
> despare: > > LadyBlye: > > Nisam bila dobra "devojčica", kao i obično, pa sada sam u dilemi da li imam uopšte pravo na novogodišnje željice? 🙄🙄🙄 > Naravno da imate;-) :) 😘💞
2018 11 24
😂😂😂😂😂😂bas ste me slatko nasmejale . Divne zeljice 🥰🥰🥰
2018 11 24
> lokibg: > Jooooooj žene i cipele! Imamo ih previše i stalno kukamo kako ih nemamo dovoljno! :') :') :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( Pa nemamo;-)
2018 11 24
Nije da sam pitana ali ja sam blizanac /strelac. Meni je super ali mojima je teškoooo!
2018 11 24
> despare: > Nije da sam pitana ali ja sam blizanac /strelac. Meni je super ali mojima je teškoooo! Strelac je dobar samo kao podznak. Ne volim preterano strelčeve, previše su materijalisti za moj ukus....ovako kad mi je u poznaku i pod kontrolom može da prođe ,:)
2018 11 24
Ovo nas Loki "cupa" iz situacije strelac 😂. Definitivno je trebalo da budes diplomata 😘
2018 11 24
Uau kakva dobra tema!!! Meni je svake god sve duža i duza lista💕 Zelim putovanje u Instanbul,sa sve ekskurzijama i ful pansionom. Jedne fine Uggsice sa masnicama, parfem Cashmir,neku dobru psiholosku knjigu i dosta za mene😀
2018 11 24
> LunaLuBeka: > Svi mi se svidjate sa tim znacima, super ste 🤗. A tvoja Jeco zelja? Neke converse pretpostavljam, duboke, crne, kozne 😀 To se podrazumeva ,ali od prevrnute koze....Pa volela bih,neki normalan posao,sa radnim vremenom do 14h ,:) I da s obzirom na ove jeftine avio karte ,svaki drugi vikend otputujem ,na razlicitu destinaciju,sto da razgledam muzeje,galerije,zamkove i ostale lepote,sto da naravno sebe castim po neku krpicu :) :) Sve u svemu,zelja mi je da cesce putujem... :)
2018 11 24
My wish list for 🎅 Cipele (više komada, ipak mi trebaju za različite prilike😂) Jedno 10 dana na Arubi (pristajem i na Zanzibar) 🏝️ Da se u kafani setim pesme, iz rukava, kad mi pridju muzičari 💃 Mir u svetu 😇
2018 11 25
Nisam ni ja pitana, ali kako god okrenem, uvek sam vaga 😂. Evo tragam za nekom ugaonom garniturom i nikako da nadjem bas da mi se uklopi sve, pa bih Deda Mraza zamolila da me usmeri, makar sesticom na loto-u 😂Skromnost mi je vrlina, ne trazim sedmicu 😊
2018 11 25
Jecaikaja 😘 ti si mi najvece znakovno iznenadjenje! Ustvari da sam tipovala uopste ne bih pogodila nijednoj od vas. Rekla bih da je neki temperamentniji znak, mozda i tebe "cupa" podznak 😁 Ajde Ninakg majke ti, ti me obori sa svojim znakom, da potvrdim da nemam pojma nista o horoskopu 😂 Inace, primecujem da je skromnost vrlina svakoj od nas 😁
2018 11 25
> despare: > Nije da sam pitana ali ja sam blizanac /strelac. Meni je super ali mojima je teškoooo! Nije ni da me neko pozvao da komentarisem 😁 ali blizanci su mi najveca misterija, nekako tipicno da od njih ne mogu da dobijem iskren i definitivan odgovor, sto bi Loki rekla ali strelac zato 😉. Ni ne verujem da nas znak ili podznak definitivno opredeljuju kao ljude, ali ima nekih osobina koje se tipski ponavljaju kod osoba sa identicnim horoskopom.
2018 11 25
Luna, eto horoskop kaže da se rakovi i ovnovi ne slažu uopšte! A oko mene sve samo čista runska vuna hahahaha.....Mama, baba, stariji sin, muž, kuma sve sami ovnovi, a kao trešnjica na torti venčani kum je dupli bik! Hahaahhaa..... :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( :') :') :') :') :')
2018 11 25
1 2 3 4 5 6 7 ... 9