Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zelje za novogodisnji poklon

Loki, ja sam ono dupla vatra, a najbolje se slazem sa vatrenim znacima, muz mi je inace strelac 😂 i oko mene nema nekog tako suptilnijeg i neznijeg znaka.
2018 11 25
Ja nekako uopšte nisam klasičan rak....
2018 11 25
Evo, ni mene niko nije pitao, ali...Devica sam sa podznakom Lava. Definitivno mi podznak preovladava, mada imam i poneku osobinu Device.
2018 11 25
Dupli znaci su energicni, deluju kao vatreni, a kao dupla vaga, ceo zivot se borim za nekakvu pravdu, dok mesec u ribama utice na emotivnu stranu, pa sam cesto u ulozi Robin Huda. Nije da sam otela bahatim bogatasima, ali sirim svest ljudima da se nikad ne zna kad ce kolo srece da se okrene i da, umesto sto bacaju novac nepotrebno, usmere tamo gde je humano. Zato ce Deda Mraz da mi ispuni zelju 😂
2018 11 25
Moj suprug je dupla Vaga, i pomalo mi je nakada mučno... 😁😁😁 Sve ove osobine poseduje koje je napisala Jacaikaja. 😊😊😊 Majka mi je bila dupli Rak, nismo se baš nešto extra super slagale, zbog čega mi je sada neizmerno mnogo žao jer mi je "prag tolerancije i razumevanja" svakako trebao biti veći.
2018 11 25
> jacaikaja: > Dupli znaci su energicni, deluju kao vatreni, a kao dupla vaga, ceo zivot se borim za nekakvu pravdu, dok mesec u ribama utice na emotivnu stranu, pa sam cesto u ulozi Robin Huda. Nije da sam otela bahatim bogatasima, ali sirim svest ljudima da se nikad ne zna kad ce kolo srece da se okrene i da, umesto sto bacaju novac nepotrebno, usmere tamo gde je humano. Zato ce Deda Mraz da mi ispuni zelju 😂 Vecina okruzanja,zanskog, su mi vage,iako se ne slazem sa njima po horoskopu,ali u realnom odlicno,ono sto mi je kod njih karakteristicno je da su u mladosti dosta"lude",a kako sazrevaju prelaze u neka vise konzervativnija i duhovna svatanja,sklone filozofiji
2018 11 25
Jelena, potpuno tacno, na to nisam obratila paznju 😄 Plavuso, za muske vage sam citala da su u braku *ili- ili* Imam dva brata, dan pre i dan posle mog rodjendana, od tetke i od strica; jedan je idealan za zenu i decu, a drugi je toliko naporan... Ovom dobrici je otac bio tezak, a teskom otac bio super, tako da ne mogu ni jednu sponu uhvatiti, sem sto je ovaj tezak mozda malo razmazen 😄 Sto se tice odabira muskaraca za brak, predlazem lavove 😉
2018 11 25
Mi vage smp nejasne i komplikovvane do 25—te, pa se polako spuštamo na zemlju do 30—te. P.S. a ja i dan danas verujem u bajke o:)
2018 11 25
> jacaikaja: > Jelena, potpuno tacno, na to nisam obratila paznju 😄 Plavuso, za muske vage sam citala da su u braku *ili- ili* Imam dva brata, dan pre i dan posle mog rodjendana, od tetke i od strica; jedan je idealan za zenu i decu, a drugi je toliko naporan... Ovom dobrici je otac bio tezak, a teskom otac bio super, tako da ne mogu ni jednu sponu uhvatiti, sem sto je ovaj tezak mozda malo razmazen 😄 Sto se tice odabira muskaraca za brak, predlazem lavove 😉 Evo i mene :) Ja sam rak-jarac, momak dupli lav. Slazem se, boljeg nisam mogla pozeleti. Oduvek su me lavovi najlepse pazili i mazili :")
2018 11 25
DD i u Deda Mraza 😁. Jecaikaja, kakav crni muz lav, rodjeni brat mi je dupli lav, to je takav jedan hedonista i konformista da ne mogu da objasnim, lavovi jesu perfekcionisti po prirodi, ali ovo je strasno. Taj je kupio belu koznu garnituru i zidovi su mu gletovani tri ruke, boli mozak koliko su beli, ja ga pitam "je li Petre a ako budes imao decu mislim kako ces sa ovim belim?!" Nikada nisam dobila nijedan smisleni odgovor, da ne pricam zenskaros, mora da bude glavni baja svugde, pa i u kuci, eto strasno da ne nabrajam vise.
2018 11 25
> LunaLuBeka: > DD i u Deda Mraza 😁. > Jecaikaja, kakav crni muz lav, rodjeni brat mi je dupli lav, to je takav jedan hedonista i konformista da ne mogu da objasnim, lavovi jesu perfekcionisti po prirodi, ali ovo je strasno. Taj je kupio belu koznu garnituru i zidovi su mu gletovani tri ruke, boli mozak koliko su beli, ja ga pitam "je li Petre a ako budes imao decu mislim kako ces sa ovim belim?!" Nikada nisam dobila nijedan smisleni odgovor, da ne pricam zenskaros, mora da bude glavni baja svugde, pa i u kuci, eto strasno da ne nabrajam vise. To misljenje i ja imam o muskim lavovima :') :')
2018 11 25
Ubavkam, svaka cast, naprotiv krsenju pravila, bas je poenta i bila probuditi malo praznicni duh, pa makar i neskromnim zeljama. 😊
2018 11 25
> jelena2606: > > LunaLuBeka: > > DD i u Deda Mraza 😁. > > Jecaikaja, kakav crni muz lav, rodjeni brat mi je dupli lav, to je takav jedan hedonista i konformista da ne mogu da objasnim, lavovi jesu perfekcionisti po prirodi, ali ovo je strasno. Taj je kupio belu koznu garnituru i zidovi su mu gletovani tri ruke, boli mozak koliko su beli, ja ga pitam "je li Petre a ako budes imao decu mislim kako ces sa ovim belim?!" Nikada nisam dobila nijedan smisleni odgovor, da ne pricam zenskaros, mora da bude glavni baja svugde, pa i u kuci, eto strasno da ne nabrajam vise. > To misljenje i ja imam o muskim lavovima :') :') Da li shvatas da on ima recimo tri para identicnih mokasina u razlicitim bojama i onda setamo a on kaze vidi koliko su dobre, jbt Petre imas tri para ovakvih, "ali nemam braon, one su mi maslinaste"?!!! 😂
2018 11 25
Luna,znam imam druga sa koji sam odrasla..Naucila sam kada krene, da mi onako opusteno, prica hvalospeve o sebi..klimam glavom ,a da nista ne slusam...Jer ne znam da li je lepsi,bogatiji,pametniji ili koja riba mu je bolja od koje :') :') :') Tacno si gore od reci do reci opisla jednog muskog lava ,bar one koje ja poznajem ,:) ,:)
2018 11 25
A tek sto je pozeljan,kod svih tih zena,koje u koloni ,samo na njega cekaju :') :') :')
2018 11 25
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 9