Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuka za skolu jezika u Ns

Treba mi preporuka za skolu stranih jezika, engleski i nemački me zanimaju. Bitno mi je i da je povoljna. Ako i nemate preporuku, a znate koliko bi otprilike trebalo to da me košta, molim vas da mi se javite.☺️
2018 11 28
Za nemački sam čula da je dobra DaF Perfekt u Radničkoj ulici, oni rade samo to a za engleski je dobra Lingua u Železničkoj i školigrica na Novom Naselju. Cene verovatno svuda zavise od nivoa koji se pohađa ali ništa to nije baš jeftino ...
2018 11 28
Hvala na preporuci, znam da nije jeftino, ali me zanima bar okvirna cena pocetnog nivoa nemačkog i srednjeg engleskog.
2018 11 28
Oxford academy je dobra, preko puta male ekonomske, trg Marije Trandafil, a mislim da ih ima I na jos nekom mestu.
2018 11 29
Akademija Oksford, ako si student ili nezaposlena jos dobijas popust. Bez popusta je cena 2500din X 5 meseci. Svaka preporuka za ovu skolu. Ja sam zavrsila kod njih A1 nivo, i sad idem na A2. :")
2018 11 29
U Oxfordu ume da bude i po 10 clanova na kursu, ja sam htela pa odustala. Preporucila bih Olé u Strazilovskoj, cena je 3500, ako imas studentsku karticu 3260, za sve kurseve :) i grupe su male pa je lakse pratiti
2018 11 30