Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li imate problem sa prelistavanjem fotografija ?

Da li i vi imate problem sa prelistavanjem fotografija ,i stavljanjem nekoog predmeta u omiljeno .. ? Prva fotografija moze da se vidi kod nekog predmeta ,ostale ne , ni napred ni nazad..? Da li se i ostalim clanicama to desava ?
2018 12 02
Kod mene je sve u redu, do malopre sam listala sve i svasta :")
2018 12 03
> Icka89: > Da li i vi imate problem sa prelistavanjem fotografija ,i stavljanjem nekoog predmeta u omiljeno .. ? Prva fotografija moze da se vidi kod nekog predmeta ,ostale ne , ni napred ni nazad..? Da li se i ostalim clanicama to desava ? Meni se to dešava ako uđem preko telefona na ovaj sajt, a na kompu ne.
2018 12 03
Daaaaaa!!!! Vidim samo jednu sliku, i nece ni jednu drugu da prikaze. :@
2018 12 04
Da, clanica JelenaK01 je najverovatnije u pravu, ja uvek ulazim preko kompa, mnogo su redji bagovi.
2018 12 04
> Icka89: > Da li i vi imate problem sa prelistavanjem fotografija ,i stavljanjem nekoog predmeta u omiljeno .. ? Prva fotografija moze da se vidi kod nekog predmeta ,ostale ne , ni napred ni nazad..? Da li se i ostalim clanicama to desava ? Ovakav problem imama odavno, mozda još od prošle godine i još pride ne mogu sa prve strane predmeta nista da uradim, tj ne reguju mi ni jedan klik (ni zelim ovo, ni pošalji poruku,ni ostavi utisa) a sve to samo kad sajt otvorim u Mozili. Kad ga otvorim u Chomu sve radi ok.
2018 12 07
Isti problem, bez obzira da li je telefon ili lap top u pitanju, Chrome ili Mozilla ,:(
2018 12 13
I kod mene isti problem. Ne mogu da listam fotografije na racunaru ni na telefonu. Niti da dodam omiljeno.
2018 12 16