Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde je Spotter?

> branimira: > A sto se tice Spotter. Nije ona zasmetala zbog recnika- stavite prst na celo. Sledeci admin bi, po logici, bila ona jer je veoma upoznata sa sajtom, clanicama i vrlo lepo povezuje stvari. Ovde je neko drugi bacio oko na mesto admina. Valjda se razumemo. One članice koje znaju ko je Spotter su je najviše, perfidno i na kvarnjaka razapinjale. I da, ponoviću što je branimira u prethodnom postu napisala " Suvise ste kratko ovde da bi znali koliko daleko i duboko doseze ova tema."
2018 12 12
Luna Lu, čisto da se vidi kako izgleda to kada neko par članica naziva nekakvim klanom, s'tim što sam se ja malo lepše izrazila sa ovim "grupica". Nikakvih "teorija zaveta nema", i najlepše vas molim SVE iz "grupice" da se više ne hvatate za svaku moju reč koju napišem, i da me više ne napadate po temama!!! Stvarno ste preterale, svega mi! Večito mi se "trlja na nos" skoro sve što napišem, uz to reči mi se već naveliko "izvrću". Da se nešto pravdam bilo kome, da se ponajmanje raspravljam sa bilo kim ovde zaista nemam uopšte nameru. Jednostavno, imam svoje razloge što meni Spotter odgovara kao osoba, vi imate svoje razloge što vama ne odgovara- i to je to. S' tim što ja nikoga, za razliku od vas nekoliko, ne želim da "teram" odavde, ako mi neko smeta iz bilo kog razloga ne komuniciram sa tom osobom. A, to što meni "u usta/prste stavljate" Loki, tu hrešite jako!!! Pustite me više sa Loki, niti sam pomislila na nju, niti sam je pomenula, niti ću tako nešto raditi- žena mi baš ništa loše uradila nije, zašto bi ona meni uopšte smetala? Za razliku od nekih, ja ono što mislim baš tako sve i napišem, "ne uvijam" ništa, ne izigravam nikakvo nevinašce, nekakvu finoću i ne pišem tako da se "čita između redova". Ne kapiram zaista što ste se (pojedine) toliko okomile na mene, "salećete" me raznoraznim "prozivanjima" gotovo skoro pa u svakoj temi. Razlog je Debela Devojka i ono što sam bila pisala još početkom oktobra za multi "čarape"? Ako je to u pitanju, recite i ne okolišajte, a da se izvinim evo pa da više završite sa kačenjem za svaku moju reč, može? Evo: Izvinjavam se Debeloj Devojci, i sada me lepo ostavite više na miru! Komentarišem onako kako mislim, vidim, osećam...pa, evo, izvinite i ukoliko sam glupa, ćorava, bezosećajna i sl.
2018 12 12
Branimira, nije bilo upuceno Vama, imenovala sam Lady, zato sto je navedeno da uopste nije razlog "kritikovanje ponasanja", vec nesto drugo. Pa eto Vi koji jeste duze prosvetlite mene, hocu da znam koje su to clanice iz potaje, koje imaju tako bitan uticaj da izmedju ostalog oteraju Spotter. Korisno je da znamo zar ne?
2018 12 12
Greška u kucanju, Izvinjavam se- nije Teorija zaveta, nego je trebalo pisati Teorija zavera.
2018 12 12
Javice se same :) vec nekako, pratite temu :)
2018 12 12
Lady, disite :) Sta se pravdate, sta se iko pravda i cemu sve ovo, dzaba otvaranje novih tema svaki dan. Nego, moram da pitam- da li je Dzo i dalje blokirana na forumu? Nesto se setih nje, pa vidim da je nema da pise nista?
2018 12 12
Ok, hvala Lady dobila sam odgovor koji sam htela da cujem, licno te nisam "razapinjala", zao mi je ako sam te nekim gestom povredila, necu ti se vise nikada obratiti, niti prokomentarisati neki tvoj post, jer ga ocito shvatas pogresno. I dalje mislim da niko ovde nema takav uticaj da "otera" bilo koga, i ako je to razlog njenog povlacenja, onda je po meni pogresna odluka, imala je vecu podrsku od nekolicine ili "grupice".
2018 12 12
> LunaLuBeka: > Branimira, nije bilo upuceno Vama, imenovala sam Lady, zato sto je navedeno da uopste nije razlog "kritikovanje ponasanja", vec nesto drugo. Pa eto Vi koji jeste duze prosvetlite mene, hocu da znam koje su to clanice iz potaje, koje imaju tako bitan uticaj da izmedju ostalog oteraju Spotter. Korisno je da znamo zar ne? Nije razlog "kritikovanje ponašanja', jasno je kao dan. Možda jedan manji delić razloga smetnje jeste ponašanje Spotter, slinglavni razlog je taj, evo da napišem jasno to što mislim kako mi nebiste više Loki "stavljali u usta/prste", što onima kojima najviše ne odgovara Spotter su klasični komercijalni profili. A, koliko ja znam, Loki se ne bavi komercijalnom, i ne vidim uopšte baš nijedan razlog da moje komentare "spajaš" sa Loki. Ako ikada budem mislila na Loki, tako ću i napisati. Ok?
2018 12 12
LunaLu, moram da napisem- super su Vam slicice. Ja koliko god da sam se trudila- n' umem tako lepo da namestim aranzman okolo. Svaka cast :)
2018 12 12
> LunaLuBeka: > Ok, hvala Lady dobila sam odgovor koji sam htela da cujem, licno te nisam "razapinjala", zao mi je ako sam te nekim gestom povredila, necu ti se vise nikada obratiti, niti prokomentarisati neki tvoj post, jer ga ocito shvatas pogresno. I dalje mislim da niko ovde nema takav uticaj da "otera" bilo koga, i ako je to razlog njenog povlacenja, onda je po meni pogresna odluka, imala je vecu podrsku od nekolicine ili "grupice". Nisam ti ničim nagovestila da mi se ne obraćaš, jedino ako ti ja lično kao osoba koju ni ne poznaješ ne odgovaram iz bilo kog razloga, onda poštujem to "neobraćanje za ubuduće". Ja ću se tebi obratiti svaki put kada smatram da imam potrebu za tim, jer mi jednostavno uopšte ne smetaš. Ne vidim zaista više nikakav simaso u tome da imate takvo mišljenje kako meni Loki toliko nešto jako smeta. Čemu takvo mišljenje uopšte, ne kapiram? Ja sam javno ranije u svom prvom obraćanju Loki jasno napisala da mi deluje arogantno i odbojno. Šta je loše u tome napisati ono što zaista i misliš? Smatram da nema baš ničega lošeg u tome. Loše su one osobe koje ti se 'smejulje", a pljuju te gde god stignu. Nisam takva, nikada neću ni biti. Košta me skupo ono što uvek napišem (u reali kažem) ono baš kako i mislim, ali spremna sam na to da uvek "plaćam cenu" svojih postupaka, stavova, mišljenja.
2018 12 12
> branimira: > Lady, disite :) > Sta se pravdate, sta se iko pravda i cemu sve ovo, dzaba otvaranje novih tema svaki dan. > Nego, moram da pitam- da li je Dzo i dalje blokirana na forumu? Nesto se setih nje, pa vidim da je nema da pise nista? Ne pravdam se, samo pišem *svoju* istinu...kao i obično. ;) :)
2018 12 12
> emushka: > > branimira: > > A sto se tice Spotter. Nije ona zasmetala zbog recnika- stavite prst na celo. Sledeci admin bi, po logici, bila ona jer je veoma upoznata sa sajtom, clanicama i vrlo lepo povezuje stvari. Ovde je neko drugi bacio oko na mesto admina. Valjda se razumemo. > One članice koje znaju ko je Spotter su je najviše, perfidno i na kvarnjaka razapinjale. I da, ponoviću što je branimira u prethodnom postu napisala > " Suvise ste kratko ovde da bi znali koliko daleko i duboko doseze ova tema." Tako je Emushka
2018 12 12
Nikakvih "teorija zaveta nema", i najlepše vas molim SVE iz "grupice" da se više ne hvatate za svaku moju reč koju napišem, i da me više ne napadate po temama!!! Stvarno ste preterale, svega mi! Večito mi se "trlja na nos" skoro sve što napišem, uz to reči mi se već naveliko "izvrću". Evo zbog ovoga sam napisala da ti se necu obracati, jer jesam par puta imala komentar na tvoj post. I to iskljucivo da te ne bih povredila, a ne zato sto mi se dopadas ili ne dopadas, kao sto i sama rece ne poznajemo se, ali ponekad imamo suprotna razmisljanja, pa da ne bi izgledalo kao "da te napadam". U pravu si nije trebalo da pominjem Loki, jer sam ocigledno pogresno razumela da se i ona pominje u "grupici" onih kojima Spotter smeta, obzirom da smo u temi i ona i ja kritikovale Spotter za ponasanje.
2018 12 12
Tema kao i vecina prerasta u nebulozu.Niko nikoga ne moze da "otera"sa sajta....Ne znam sta je bilo pre 3 godine ili 5,ali sam ispratila desavanja u proteklih par meseci....Stp se mene tice, Spotter je otisla jer je tako htela....Cak i pored toga sto je imala ogromnu podrsku clanica..Sumanuto je i krajnje naivno,kriviti za to par clanica koje su imale primedbe na njen nacin komunikacije...I prica da su nas preplavili prevaranti...Samo pravite antireklamu za sajt.Dok se prica o silnim prevarantima,u proteklih desetak dana,ja sam upoznala par divnih clanica i imala odlicne saradnje..Na svakom sajtu treba biti obazriv prilikom kupovine,pa i na ovom...Mislim da mozamo da vodimo mnogo kreativnije razgovore....
2018 12 12
Nek nam je Bog upomoc ovde 🙉 ovo nije svez problem , skupilo se sve i Spoter-u i u jednu ruku je razumem . Ali opet zarko zelim da se vrati ! A svi koji se nadju prozvanima sto Spoter-a nema nije slucajno ( samo iznosim svoje misljenje)
2018 12 12
1 2 3 4 5 6 ... 16