Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde je Spotter?

> LunaLuBeka: > Nikakvih "teorija zaveta nema", i najlepše vas molim SVE iz "grupice" da se više ne hvatate za svaku moju reč koju napišem, i da me više ne napadate po temama!!! Stvarno ste preterale, svega mi! Večito mi se "trlja na nos" skoro sve što napišem, uz to reči mi se već naveliko "izvrću". > Evo zbog ovoga sam napisala da ti se necu obracati, jer jesam par puta imala komentar na tvoj post. I to iskljucivo da te ne bih povredila, a ne zato sto mi se dopadas ili ne dopadas, kao sto i sama rece ne poznajemo se, ali ponekad imamo suprotna razmisljanja, pa da ne bi izgledalo kao "da te napadam". > U pravu si nije trebalo da pominjem Loki, jer sam ocigledno pogresno razumela da se i ona pominje u "grupici" onih kojima Spotter smeta, obzirom da smo u temi i ona i ja kritikovale Spotter za ponasanje. Razilaženje u mišljenjima je nešto sasvim normalno, a na nama je da li ćemo se sa nekim mišljenjima složiti ili ne. I, to je sasvim ok. Ono što meni lično nije ok je to što nekolicina vas kod mene u komentarima večito "vidi" Loki, iz kog razloga tačno to mi zaista nije jasno. Ako imam nešto da napišem vezano za Loki (ili bilo koga drugog) to ću njoj i napisati u komentarima, neću ni u kom slučaju da okolišem. Zar to nije logično?
2018 12 12
Devojka je za svo svoje zalaganje naišla na osudu navodno zbog svog rečnika.. Biće da je problem nešto drugo a nje nje rečnik... Niti sam u klanu niti sam miljenica.. A to što pojedinima odgovorim bezobrazno kao i ona pa šta?? Ne kažu đžabe stariji ljudi da sa stokom moraš biti čoban, jer stoka samo čobana razume... Bolje i tako nego pritajeno, podmuklo licemerno ću ti reći da te mama i tata vaspitali nisu, i da nismo na istom nivou.. Fazon ko razume shvatiće.. Na finjaka ti kažem da si nekulturni ološ koji nije imao ko sa vaspita... Seljački namazano u fazonu ko razume shvatiće... E pa nećeš, ja kad napadam ja iznosim argumente.. A ko sa kime čavrlja po inboxy zaista me ne zanima. Niti me zanima mišljenje pojedinik devojčica ovde.. A sad kao pojedine imaju amneziju pa se nesećaju da je bilo napada na nju... Činjenica je da je Sportter uvek bila tu za nas i da je naišla samo na osude i povukla se.. Sa pravom... Takvu je odluku donela i to je njeno... A to kakva je ona pa krenimo uvek prvo od sebe pa pogledajmo druge... Što kaže Tina treba da beži odavde i da malo misli na sebe...
2018 12 12
Profili koji se bave komercijalnom prodajom, koji objavljuju nedozvoljene predmete i sl. - na takvu "grupaciju" mislim Ne na Loki, i vas ostale koje redovno pišete po temama. Onakvoj "grupaciji" ne odgovara ni Spotter, niti smenjivanje sadašnjeg admina koji dozvoljava pojedincima da rade protiv pravila sajta. Jesam li sada dovoljno jasno napisala a da mi se "ne kače" osobe koje uopšte ni ne pominjem? Nadam se najiskrenije da jesam. TinaK. tek sada videh tvoj komentar za to da neko misli kako Loki želi da bude admin. I, najiskrenije, nasmejan se baš onako od srca. Izvini, ništa loše, nego je razlog to što po prvi put čitam tako nešto i nema mi to baš nikakvog smisla, očito da sam i ja nešto propustila... :D :D
2018 12 12
Lady, Loki sam navela samo kao ucesnicu razgovora u temi koju je Spotter postavila i nikako drugacije, zato sam te bas i pitala na koje clanice mislis kada kazes "grupica". Ali, stvarno je Jelena u pravu kada kaze da prerasta u nebulozu, ja na svoj nacin kazem, ti protumacis na svoj i tako u nedogled, a ja zurim da uplatim cipele 😉
2018 12 12
Hahaha, da nasmejem u svom maniru, dajem ostavku na forumu 😘. Nista zlonamerno.
2018 12 12
> LunaLuBeka: > Lady, Loki sam navela samo kao ucesnicu razgovora u temi koju je Spotter postavila i nikako drugacije, zato sam te bas i pitala na koje clanice mislis kada kazes "grupica". Ali, stvarno je Jelena u pravu kada kaze da prerasta u nebulozu, ja na svoj nacin kazem, ti protumacis na svoj i tako u nedogled, a ja zurim da uplatim cipele 😉 Hajde, i srećnu, uspešnu i lepu kupovinu želim. :)
2018 12 12
...Sustina je da ne treba da se prepiremo oko Spotter,koja je punoletno lice i sama donosi svoje odluke....Nas 500 joj je dalo podrsku!!!Da li je to malo??.Sasvim dovoljno joj je dato do znanja,da su je clanice itekako podrzale!!!!Ako gledamo iz tog ugla,mi ne postojimo,samo postoje one koje je ne vole.Ne znam koja je ovo tema po redu,gde se prica ponavlja"O clanicama koje nisu postovale Spotter"Hajde da otvorimo temu,koliko je njih podrzalo.Pa ce valjda da se shvati koliko je ova prica smesna!..Pa nije ona od juce na ovom sajtu da ne zna,da ce biti i onih koji ce nesto da joj zamere..Nastavlja se dzapanje oko nje...Zasto?Mi smo sve ovde na istoj strani...Spotter je otisla i kraj price....Ako zeli da se vrati,dobrodosla
2018 12 12
> jelena2606: > ...Sustina je da ne treba da se prepiremo oko Spotter,koja je punoletno lice i sama donosi svoje odluke....Nas 500 joj je dalo podrsku!!!Da li je to malo??.Sasvim dovoljno joj je dato do znanja,da su je clanice itekako podrzale!!!!Ako gledamo iz tog ugla,mi ne postojimo,samo postoje one koje je ne vole.Ne znam koja je ovo tema po redu,gde se prica ponavlja"O clanicama koje nisu postovale Spotter"Hajde da otvorimo temu,koliko je njih podrzalo.Pa ce valjda da se shvati koliko je ova prica smesna!..Pa nije ona od juce na ovom sajtu da ne zna,da ce biti i onih koji ce nesto da joj zamere..Nastavlja se dzapanje oko nje...Zasto?Mi smo sve ovde na istoj strani...Spotter je otisla i kraj price....Ako zeli da se vrati,dobrodosla Tako je... Ima podršku veliku i kad devojka odluči ona će se i vratiti...
2018 12 12
> LunaLuBeka: > TinaKris, pa koja je to onda "grupica" koja se stalno pominje kako im Spotter smeta, ocito sam i sama nesto propustila. Hocu da cujem od onih koji u ovoj temi znaju razloge, jer oni znaju da to nije "ponasanje", vec nesto drugo? Ako su to tzv "muljatorke" i prevaranti, nisam primetila da su se oglasile u ovoj temi koja je data kao primer, a i tesko da one mogu pretendovati na mesto admina. Tako je,nije bilo prevarantkinja u toj temi koja se spominje,a Spotter je posle toga objavila "ostavku"...I bas zbog toga ,ova tema je besmislena....Jer nema nikakvih cinjenica nego price u magli..
2018 12 12
> jelena2606: > ...Sustina je da ne treba da se prepiremo oko Spotter,koja je punoletno lice i sama donosi svoje odluke....Nas 500 joj je dalo podrsku!!!Da li je to malo??.Sasvim dovoljno joj je dato do znanja,da su je clanice itekako podrzale!!!!Ako gledamo iz tog ugla,mi ne postojimo,samo postoje one koje je ne vole.Ne znam koja je ovo tema po redu,gde se prica ponavlja"O clanicama koje nisu postovale Spotter"Hajde da otvorimo temu,koliko je njih podrzalo.Pa ce valjda da se shvati koliko je ova prica smesna!..Pa nije ona od juce na ovom sajtu da ne zna,da ce biti i onih koji ce nesto da joj zamere..Nastavlja se dzapanje oko nje...Zasto?Mi smo sve ovde na istoj strani...Spotter je otisla i kraj price....Ako zeli da se vrati,dobrodosla Apsolutno se slažem. Bravo! 👏👏👏
2018 12 12
> jelena2606: > > LunaLuBeka: > > TinaKris, pa koja je to onda "grupica" koja se stalno pominje kako im Spotter smeta, ocito sam i sama nesto propustila. Hocu da cujem od onih koji u ovoj temi znaju razloge, jer oni znaju da to nije "ponasanje", vec nesto drugo? Ako su to tzv "muljatorke" i prevaranti, nisam primetila da su se oglasile u ovoj temi koja je data kao primer, a i tesko da one mogu pretendovati na mesto admina. > Tako je,nije bilo prevarantkinja u toj temi koja se spominje,a Spotter je posle toga objavila "ostavku"...I bas zbog toga ,ova tema je besmislena....Jer nema nikakvih cinjenica nego price u magli.. Činjenica nema, jer "glavne akterke" ne žele da ih iznesu, i niko osim njih tu ne može ništa. To što se "privlačilo" da postoji nešto privatno između Spotter I Loki, u to ne želim nikako da zalazim jer poštujem tuđu intimu. O ovim ostalim- zar će neka stvarno napisati da joj ne odgovaraju tzv. "lovci na prevarante", oni koji proveravaju profile ako takva osoba krši sva moguća pravila ovoga sajta? Naravno da se neće izjasniti, ali činjenica što se toga tiče zbog čega im smetaju takve osobe kao Spotter, smena admina jasna je kao dan- komercijala, više profila, "iznuda" duplih utisaka, objave nedozvoljenih predmeta i td. Ćute, naravno, jer ko nas sve šiša, njima najviše odgovara ovakvo stanje jer sadašnji admin to mnogima dozvoljava, i blesave li su da se nešto bune, izjašnjavaju...? Ne, naravno.
2018 12 12
Ma, ubi me načisto ovaj autocorrect, ubacuje reči kako mu se ćefne... 😂😂😂 Izvinjavam se zbog grešaka u kucanju. 😁😁😁
2018 12 12
Joj zene 😂 Ja sam ovde od 2013, kako kad pratim forum, nekad vise, nekad manje. Ja se secam ekipe koja je bila na pocetku Dzo dzo, i secam se kakve su tada svadje bile, ali je uvek pravda pobedjivala, admin se svako malo oglasavao, resavao probleme, sve je bilo manje vise pod kontrolom. Taj spotter, je meni licno pomogao, kada je clanica Armina ili kako vec pokusala da prevari nas 4 prodavajuci nam istu haljinu, da nije bilo tolikog pritiska od strane spottera, prevarant bi i dalje bio tu. Zapitala sam se par puta sta je spotteru, kako ima zivaca i volje da juri i ganja prevarante, ali sam videla da radi za dobrobit sajta pa se nisam mesala. Oseca se njen odlazak, stvarno da, ne vidjam je po forumima, ne oglasava se, a videla sam neku temu da se podrzi spotter prekk nekog sajta sto sam i uradila. Oduvek je bilo negativaca, i ne znam zasto bi ikome njen rad, volja i zalaganje za ovaj sajt bilo kome smetali, radila je u ime svih nas i za nas. Samo ne mogu da verujem da je tako lako otisla, pa uvek je bilo clanica protiv nje, sta je sad presudilo, ili joj je dozlogrdilo, ne znam, ali bas nedostaje. Ko je napisao da je otisla jer ce nam biti admin, to bi onda bila najbolja stvar ikad!
2018 12 12
Koliko vidim pojavio nam se novi multi koji prepoznaje prevarante i upozorava na njih negativnim ocenama. Čak ne traži ni ovacije na forumu. Mislim da ćete i vi ubrzo primetiti...
2018 12 12
Volimpink, ja sam ovde još uvek "piletina" 😁😁😁 Dakle, ovde sam tek oko godinu ipo, ali sasvim dovoljno da vidim jasno neke stvari. Ne sve, jer ipak ne znam šta se ranije dešavalo ovde i kako je bilo, nešto sam čula od "starijih" članica, no ipak nije isto čuti i videti/doživeti. Apsolutno shvatam tu nekakvu nostalgiju kod "starijih" članica i tako nešto je sasvim razumljivo, ali takođe je istina i to da uvek dolaze neka nova vremena, novi ljudi, novo sve... Nije poenta 'živeti u prošlosti", poenta je doprineti na najbolji mogući način sadašnjosti i budućnosti, ukoliko je to moguće naravno. Koliko sam upućena, ako grešim ispravite me, mnoge od onih nekadašnjih članica su "digle ruke" od ovog sajta, i to je ok jer je to stvar ličnog izbora. Tako da, smatram da je Spotter, ipak sasvim svojevoljno "digla ruke" od svega ovoga, baš isto tako kao što je i svojom ličnom dobrom voljom radila sve ono dobro ovde što je radila i utrošila svoje slobodno vreme. Žalosno je to što oni koji najviše poštuju sopstveno dragoceno vreme nemaju poštovanja prema tuđem, nego su radije raspoloženi za raznorazne kritike, tzv. osude i sl. Tako nešto nikako nije zamerka bilo kome, samo je jednostavno tužno.
2018 12 12
1 2 3 4 5 6 7 ... 16