Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde je Spotter?

> lokibg: > Koliko vidim pojavio nam se novi multi koji prepoznaje prevarante i upozorava na njih negativnim ocenama. Čak ne traži ni ovacije na forumu. > Mislim da ćete i vi ubrzo primetiti... Primetila STOP odavno. 😁😁😁
2018 12 12
Meni ovaj sajt ima dusu, pre svega, to me i zadrzava ovde svih godina. Naravno da nju niko nije mogao da otera odavde, jednostavno je to njena odluka koju cemo mi postovati, uvek je bilo clanica za i protiv, ne verujem da je zbog nekoga otisla, mislim da je to zbog sebe uradila.
2018 12 12
> 11Ivana11: > Nek nam je Bog upomoc ovde 🙉 > ovo nije svez problem , > skupilo se sve i Spoter-u i u jednu ruku je razumem . > Ali opet zarko zelim da se vrati ! > A svi koji se nadju prozvanima sto Spoter-a nema nije slucajno ( samo iznosim svoje misljenje) Potpuno se slazem Ivana.
2018 12 12
> LadyBlye: > > lokibg: > > Koliko vidim pojavio nam se novi multi koji prepoznaje prevarante i upozorava na njih negativnim ocenama. Čak ne traži ni ovacije na forumu. > > Mislim da ćete i vi ubrzo primetiti... > Primetila STOP odavno. 😁😁😁 Primetila? I i dalje ti nedostaje Spotter? Čekaj, sad mi tek nije jasna logika....vi kukate za nekim ko je prema vašem mišljenju bio nezamenljiv. Ispostavi se da nije. Da postoje i druge osobe koje to rade i to dobro. I ko onda vama nedostaje? Nepostojeći lik? Pošto sa multija vi pojma nemate ko je zapravo ta osoba sa kojom komunicirate. Pritom, nije žena nigde otišla, eno je na svom profilu, delila je i negativne pre par dana samo ih je posle obrisala..... I Lady, molim te shvati, između mene i Spotter ne postoji ništa lično.
2018 12 12
> lokibg: > > LadyBlye: > > > lokibg: > > > Koliko vidim pojavio nam se novi multi koji prepoznaje prevarante i upozorava na njih negativnim ocenama. Čak ne traži ni ovacije na forumu. > > > Mislim da ćete i vi ubrzo primetiti... > > Primetila STOP odavno. 😁😁😁 > Primetila? I i dalje ti nedostaje Spotter? Čekaj, sad mi tek nije jasna logika....vi kukate za nekim ko je prema vašem mišljenju bio nezamenljiv. Ispostavi se da nije. Da postoje i druge osobe koje to rade i to dobro. I ko onda vama nedostaje? Nepostojeći lik? Pošto sa multija vi pojma nemate ko je zapravo ta osoba sa kojom komunicirate. Pritom, nije žena nigde otišla, eno je na svom profilu, delila je i negativne pre par dana samo ih je posle obrisala..... > I Lady, molim te shvati, između mene i Spotter ne postoji ništa lično. Da Loki, NEDOSTAJE SPOTTER! I da, bila je nezamenljiva po mom skromnom mišljenju. Pratiš njen rad, primetila si da je delila negativne pa obrisala?! Hhhhmmm, čudno..... Da, ja mislim da tu postoji nešto lično. OBJAVILA SI NJEN PRAVI NALOG. Ko je video, video je.... Lično kuckanje (privatne poruke) se ne objavljuju Loki. Ne, čak i kada prestane lepa komunikacija izmedju dve članice. Pre dve godine smo i ti i ja imale PP.... zar bi bilo u redu da ti ili ja objavimo što smo kuckale... npr. fotografije.... Ja to sigurno nikada ne bih uradila... a ti?
2018 12 12
> emushka: > > lokibg: > > > LadyBlye: > > > > lokibg: > > > > Koliko vidim pojavio nam se novi multi koji prepoznaje prevarante i upozorava na njih negativnim ocenama. Čak ne traži ni ovacije na forumu. > > > > Mislim da ćete i vi ubrzo primetiti... > > > Primetila STOP odavno. 😁😁😁 > > Primetila? I i dalje ti nedostaje Spotter? Čekaj, sad mi tek nije jasna logika....vi kukate za nekim ko je prema vašem mišljenju bio nezamenljiv. Ispostavi se da nije. Da postoje i druge osobe koje to rade i to dobro. I ko onda vama nedostaje? Nepostojeći lik? Pošto sa multija vi pojma nemate ko je zapravo ta osoba sa kojom komunicirate. Pritom, nije žena nigde otišla, eno je na svom profilu, delila je i negativne pre par dana samo ih je posle obrisala..... > > I Lady, molim te shvati, između mene i Spotter ne postoji ništa lično. > Da Loki, NEDOSTAJE SPOTTER! I da, bila je nezamenljiva po mom skromnom mišljenju. > Pratiš njen rad, primetila si da je delila negativne pa obrisala?! Hhhhmmm, čudno..... > Da, ja mislim da tu postoji nešto lično. OBJAVILA SI NJEN PRAVI NALOG. Ko je video, video je.... Lično kuckanje (privatne poruke) se ne objavljuju Loki. Ne, čak i kada prestane lepa komunikacija izmedju dve članice. > Pre dve godine smo i ti i ja imale PP.... zar bi bilo u redu da ti ili ja objavimo što smo kuckale... npr. fotografije.... > Ja to sigurno nikada ne bih uradila... a ti? Bravo Emushka!!! 👏👏👏
2018 12 12
> lokibg: > > LadyBlye: > > > lokibg: > Primetila? I i dalje ti nedostaje Spotter? Čekaj, sad mi tek nije jasna logika....vi kukate za nekim ko je prema vašem mišljenju bio nezamenljiv. Ispostavi se da nije. Da postoje i druge osobe koje to rade i to dobro. I ko onda vama nedostaje? Nepostojeći lik? Pošto sa multija vi pojma nemate ko je zapravo ta osoba sa kojom komunicirate. Pritom, nije žena nigde otišla, eno je na svom profilu, delila je i negativne pre par dana samo ih je posle obrisala..... > I Lady, molim te shvati, između mene i Spotter ne postoji ništa lično. Loki, dušo draga, nisi jedina koja je pametna ovde. Nisi jedina koja "ima oko za sve". Nisi jedina koja zna ko je Spotter- "Duh iz čarobne lampe" nije sigurno. 😁😁😁 Nisi jedina koja je dugo ovde- ima ih ihahaj koliko, ali se "ne busaju o grudi" time. Jedina si koja je sarkastična "do bola", iritantna sa svojim kvazi "finim" komentarima. Jedina si koja umišlja da sve najbolje zna, sve najbolje ume. Jedina si koja se kačiš što javno, što po Inboxu osobama koje ti iz bilo kog razloga zasmetaju. Jedna si od onih kojima Spotter zastrašujuće smeta. Jedna si od onih neiskrenih, prevrtljivih osoba ovde. Da nabrajam još...? Ja to sve javno, neću ti se zagarantovano uvlačiti ni u Inbox, a kamoli u "nešto drugo". Imam i ja dosta toga što mi je "zapalo za oko" što se lično tebe i tvog ponašanja tiče, ali nisam pisala o time-evo sve do ovoga trenutka. Jednom se, naprosto, treba reći (napisati). Uglavnom, ja tebe ne prozivam tako da smatram da tvom sarkazmu (očito večitom) kod mene zaista nema baš nikakvog smisla. Kompleksi tipa "Želim da uvek budem centar sveta" jednostavno nisu za ovaj sajt. PS- Lokijeve "sledbenice", izvolite sada me slobodno linčujte!!! PSS- Spotter itekako fali ovde, i uvek će imati moju podršku baš kao i do sada. Prijatno veče želim. :) :)
2018 12 12
Ne znam cemu potreba da se ovde masovno pljujete, skacete jedna drugoj za vrat, ogovarate po inboxu, izvlacite tudji prljav ves, i zadubljujete uopste u bilo cije zivote. Da li bila Loki, da li bila Spotter, moja pokojna baba ili estradna zvezda sa Pinka, nebitno! Pocinjem da mislim da su ovakve teme dusu dale za lecenje frustracija, dajte da otvorimo jednu temu "Negativnost!" pa da se i ja ubacim sa nepristojnom zenturacom iz poste da mi bude lakse!
2018 12 12
> TinaKris: > Ne znam cemu potreba da se ovde masovno pljujete, skacete jedna drugoj za vrat, ogovarate po inboxu, izvlacite tudji prljav ves, i zadubljujete uopste u bilo cije zivote. > Da li bila Loki, da li bila Spotter, moja pokojna baba ili estradna zvezda sa Pinka, nebitno! > Pocinjem da mislim da su ovakve teme dusu dale za lecenje frustracija, dajte da otvorimo jednu temu "Negativnost!" pa da se i ja ubacim sa nepristojnom zenturacom iz poste da mi bude lakse! Vidi se ko ovde "iznosi prljav veš", a vidi se ko samo odgovara na ono što mu se u podkomentarima "servira" već neko duže vreme. Što je problem ako se napiše "Mislim o tebi to i to"? To nije nikakvo "pljuvanje", to je samo iznošenje javnog mišljenja što je svakako dozvoljeno ukoliko se ne koriste uvrede (koliko znam, nisam nikoga uvredila svojim mišljenjem o nekome), ali takođe to je i ipak samo mišljenje koje na kraju krajeva uopšte nije ni bitno, tačnije nije značajno. Barem ja tako gledam na sve to.
2018 12 12
Ja samo zelim da se Spotter vrati. Od kako nje nema svaki cas tema prevara, prevara, prevara >:( Iz sveg srca sam navijala i nadala se da ce Spotter biti nas novi Admin. Uzasno razocarenje sam osetila da to nece biti ona iako je imala ogromnu podrsku ukljucujuci i sebe.
2018 12 12
Lady ti si svojim postom gore popljuvala Loki, ali bez uvreda kako ti kazes, pa je to ok? (Mada je meni iritantna i prevrtljiva svakako uvreda) Da se razumemo, nisam ni na cijoj strani, isto bih to rekla Loki da je napisala tebi. Ovo nije tema "Sta mislite o Loki". Ni meni se ovde ne dopada kako neke clanice iznose svoje stavove (ima nas mnogo, to je logicno), ali to nije razlog da dajem sebi za pravo da pisem ovakve stvari Mnogo negativnosti ovde ima, bas mnogo.
2018 12 12
Emushka, gospođo draga, pomešala si me izgleda sa nekim. Ali zato ja tebe nisam ,:) Osoba koja je otkrila identitet Spotter i još jednog multija je PrincessX. I nastavila Zemlja da se okreće oko Sunca i posle toga... Lady, nemoj molim te da počneš da mi se uvlačiš u "nešto drugo"-ne bih sigurno to izdržala! :') :') :') :')
2018 12 12
Meni cak ni ne smeta to sto si Lady napisala o Loki, sta ces jednom si morala da "olaksas dusu", to sto su to misli onakve kakva ti je dusa to eto govori o tebi. Fascinatno mi je kako se uvek odvazis da "kazes nekom u lice" sta mislis tek onda kad neko drugi krene u prozivku. A samo par komentara pre si me uveravala da nemas nista protiv zene, neces da se mesas u licno, nisi aludirala na "grupicu" koja je "oterala" Spotter, pa pljas "jedna si od onih kojima Spotter zastasujuce smeta", malo koncentracije nije na odmet. 😉 A ti ces sad da pomislis da te "razapinjemo", nemoj slucajno da se zapitas ima li smisla ono sto napises. Stvarno ima toliko lepih stvari u zivotu da bi se bavile ovim bljuvotinama, ja se nisam napumpala ovakvom negativnom energijom jos od bombardovanja, presedose mi i cipele jbt, a ne da su lepe 😁
2018 12 12
> lokibg: > Emushka, gospođo draga, pomešala si me izgleda sa nekim. Ali zato ja tebe nisam ,:) > Osoba koja je otkrila identitet Spotter i još jednog multija je PrincessX. I nastavila Zemlja da se okreće oko Sunca i posle toga... Nisam loki, ništa ja nisam pomešala, baš iz tvog posta sam saznala ko je Spotter. To je bitno, IZ TVOG POSTA, koji je bio ciničan i izuvijan u zilion providnih i ukrasnih papria, a dovoljno da se ukapira "KO".....Znači, nije bitno "KO je ona", bitno je "KO" je IZDAO, ko je ispao dvoličan.... Jesi cinik i dvolična si (zaboravila si tvoju prepisku o Olgi, ne moju, TVOJU) davnih dana... žena bi se baš razočarala... A ova tvoja izjava: "Ali zato ja tebe nisam...." Nisam ni ja tebe, i neću nikada.... mnogo si mi zla nanela baš preko tih tvojih dvoličnih prepiski i copy-paste.... znaš, sve sazna i sve je došlo do mene.... Zato nemoj da nastavljamo dalje...
2018 12 12
> TinaKris: > Lady ti si svojim postom gore popljuvala Loki, ali bez uvreda kako ti kazes, pa je to ok? (Mada je meni iritantna i prevrtljiva svakako uvreda) > Da se razumemo, nisam ni na cijoj strani, isto bih to rekla Loki da je napisala tebi. > Ovo nije tema "Sta mislite o Loki". Ni meni se ovde ne dopada kako neke clanice iznose svoje stavove (ima nas mnogo, to je logicno), ali to nije razlog da dajem sebi za pravo da pisem ovakve stvari > Mnogo negativnosti ovde ima, bas mnogo. Na onakvo njeno obraćanje men uz sav onaj sarkazam, cinizam, naravno da ću joj se krajnje iskreno i obratiti. Iritantna, prevrtljiva- to nisu uvrede, to su karakterne osobine. I ja sam nekome iritantna, pa šta? :) :) Popljuvala sam je? Ne, nikako. Ali, opet, ok ako tako ti to vidiš. Nismo svi isti, ne gledamo svi isto na stvari.... ;) :)
2018 12 12
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 16