Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kuponi kupime i tome slicno?

Da li je neko kupovao tako? Kako funkcionise? Stvarno se placa samo ta cena sto pise? Nasla sam tipa nocenje na Zlatiboru za 1200 din ... Meni to mizerna cena :o
2018 12 12
Uhh, mene isto ova tema bas zanima. Tamo svasta moze da se nađe za Dž, ali ne znam kako to ide.
2018 12 12
Jeste moja drugarica neke preglede u privatnim klinikama tako placala.
2018 12 12
> IvanaHana: > Da li je neko kupovao tako? Kako funkcionise? Stvarno se placa samo ta cena sto pise? > Nasla sam tipa nocenje na Zlatiboru za 1200 din ... Meni to mizerna cena :o Ja često idem na putovanja preko njih. Procedura je sledeća-klikneš na 'kupi' i sledeći korak ti izađe koliko vaučera želiš, da li poklanjaš vaučer i sl., to sve popuniš i onda dođeš do krajnjeg dela, a to je da ti izađe popunjena uplatnica koju ćeš ti uplatiti. Kada njima legne novac na račun tebi stiže mail porukom da je vaučer aktivan. E sada- moraš gledati gde se nalazi hotel/vila/apartman. Da proveriš da li je slobodan u periodu u kom tebi odgovara. 🤗 Nadam se da sam ti pomogla.
2018 12 12
Koristim stalno za sve i svašta :) odlična gora, baš se isplati, slobodno udri po kuponima :D
2018 12 12
I ja preko tih kupona ponekad idem na krace relacije u inostranstvo. Nema nikakve prevare, sve je regularno I potpuno sigurno.
2018 12 12
> Oleloleeee: > I ja preko tih kupona ponekad idem na krace relacije u inostranstvo. Nema nikakve prevare, sve je regularno I potpuno sigurno. Stvarno? Ja sam mislila da je to neka navlakusa :D I nikad niste imali problema nekih?
2018 12 12
Provereno je, slobodno....
2018 12 12
⬇️
2018 12 12
Moja drugarica je koristila te kupone za neke kozmetičke usluge. Sve je bilo u redu. 😃 Rekla mi je da ako se nekada odlučim za nešto, da obavezno prvo proverim na internetu komentare korisnika, ocenu objekta, pa tek onda uplatim. 😁😁
2018 12 12
Ja sam koristila za casove engleskog, super stvar, nije prevara :)
2018 12 13
Redovno uzimam kupone preko sajtova, najcesce za teretanu i za zubara.
2018 12 13
> Bojanaa12: > > Oleloleeee: > > I ja preko tih kupona ponekad idem na krace relacije u inostranstvo. Nema nikakve prevare, sve je regularno I potpuno sigurno. > Stvarno? > Ja sam mislila da je to neka navlakusa :D > I nikad niste imali problema nekih? Nikada zaista! Isli smo preko agencije Oktopod u Toskanu preko kupona za 80€, ostali su isti aranzman placali 120€. Ista usluga, isti hotel. Kuponi se najcesce mogu uzeti u nekim manje popularnim terminima, kad nije navala ili cik sezone.
2018 12 13
Koristila i ja za preglede u euromediku i za neke restorane, za izradu slika, depilaciju, ples.. Super je stvar. :")
2018 12 13