Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Koja je poenta???

Dakle ne razumem poentu opcije "Zelim"? Kliknu opciju, ja im odgovorim pitanjem da li zele da kupe predmet koji su odabrali i ostanem bez odgovora... Zaista ne razumem... Ili nemoj da klikces ili mi samo lepo odgovori da ne zelis i sve je okej... Ja ako mi se nesto svidja stavim u omiljene, a ako stvarno hocu da kupim onda tek kliknem na tu opciju... Ali ako vec kliknu, valjda bar zasluzujem odgovor. Da li se jos nekome ovo desava? :o :|
2018 12 12
😂😂😂😂hahah ja sam vec oguglala na takve stvari.. to je svakodnevna pojava
2018 12 12
Standard...Pre nekoliko dana ista situacija, lepo pitam zeli li da kupi, dobijem kuliranje. Ne razumem to slanje takve poruke jer se iste brisu posle odredjenog vremena, a kad se stavi u listu zelja ostaje sve dok predmet postoji.
2018 12 12
Ja cim dobijem samo "zelim" bez propratnog pitanja, komentara i sl. odmah pitam da li zaista zeli ili je greska? Ako nema odgovora idem dalje i obrnuto. Verovatno neki misle da tako ubacuju u "omiljeno" barem nove clanice, za ostale nemam objasnjenje ,:) Ne razumem svasta, mada se i ne trudim, ni to kliktanje na "zelim" ni dogovaranje oko kupovine i isparivanje nakon toga, ni razvlacenje razgovora na xy dana, a radi se o par recenica itd. Mnogima se desava, sto pre oguglate, to ce vas nervni sistem biti zahvalniji :")
2018 12 12
Slazem se... Ako je onda to svakodnevna pojava, a vidim da jeste, cim se svima desava, nadam se da ce moj nervni sistem uskoro biti zahvalan tj. da cu oguglati :')
2018 12 12
Od 10 poruka "Želim", samo jedna članica stvarno *želi* da kupi. I ne šalju samo nove članice koje ne znaju razliku između "Želim" i "Dodajte u omiljene predmete"... Jednom sam dobila odgovor da se sestričina igrala pa je ispretiskala. Tada su me pet poruke dočekale... Mada, iskreno, mene više od tog "Želim" bez ikakvog pitanja nerviraju "Želim" i negde umetnuta reč "razmena". I onda kada odgovorim na to: "Dobar dan, izvinite, ja ne radim razmene. Da li ste zainteresovani za kupovinu?" Naravno da ne dobijem odgovor, a onda vidim kako se ovde članice žale što im neko ne odgovara na pitanja o razmeni, jer bi one <b>i kupile taj predmet </b>. Kako ne...
2018 12 13
IQ
2018 12 13
Meni je u proslih nedelju dana stiglo "zelim" od cetiri devojke, od njih su dve ili tri imale preko 50 utisaka, i naravno sve su me iskulirale. Bas sam besna, nisam ja ovde da bi me neko zajebavao. Jedna od njih mi je trazila da se slikam u haljini, ja stvarno nisam zelela jer imam stomak do zuba i ne mogu ni da udjem u haljinu ali zato sam joj poslala jos mnogo slika, detaljan opis i mere, i ni hvala nisam dobila. Ostale su me iskulirale odmah nakon "zelim". Ne zna se sta je gore.
2018 12 13
Ja imam obrnutu situaciju, zelim da kupim neke stvari i clanice ne odgovaraju, a uredno se loguju na sajt ... ,:(
2018 12 19
Ja imam taj problem da mi ne odgovore, na kraju sam poslala devojci tri poruke da hocu da kupim torbu jer mi se zaista previse svidja a ona nista, niti pise da je prodata niti odgovara, a aktivna sto puta dnevno...
2018 12 27
Devojke izvinite, imam pitanje za vas. Ja sam nova na forumu, i koristim ga da kupujem odecu. Da li je vama kad prodajete bolje da vam neko posalje kroz opciju Ja zelim- pitanja o predmetu koji zeli da kupi ili da za to salje odvojenu poruku koja ima u naslovu naziv tog predmeta? Ja sam poslala nekoliko poruka, i to najvise sa pitanjima o vrsti materijala i cekam odgovore preko 2, 3 nedelje. Da li onda jednostavno da odustanem od predmeta ili da saljem nove poruke? Hvala unapred :)
2021 10 03
> VBarbarez: > Dakle ne razumem poentu opcije "Zelim"? > Kliknu opciju, ja im odgovorim pitanjem da li zele da kupe predmet koji su odabrali i ostanem bez odgovora... Zaista ne razumem... Ili nemoj da klikces ili mi samo lepo odgovori da ne zelis i sve je okej... Ja ako mi se nesto svidja stavim u omiljene, a ako stvarno hocu da kupim onda tek kliknem na tu opciju... Ali ako vec kliknu, valjda bar zasluzujem odgovor. > Da li se jos nekome ovo desava? :o :| Bice da mesaju opciju zelim sa omiljenim mnogi se i ne trude da nauce sta koja opcija znaci vec se vode nekim merilima iz svoje glave
2021 10 04