Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Porudžbine iz e-prodavnice /

Posiljke iz inostranstva (AliExpress) - upomoc?

Porucila sam neke sitnice, masku za telefon i tako jos ponesto krajem novembra, ne znam kada ce mi stici tacno... iskrslo mi je nesto i verovatno necu biti u Beogradu par nedelja ubrzo, idem u unutrasnjost da vidim porodicu. Da li je moguce ovlastiti nekog da podigne posiljku umesto mene, i koliko dugo moze da stoji posiljka a da je ne vrate? Standardno 5 radnih dana?
2018 12 17
meni postar uglavnom sve ugura u sanduce i potpise za mene, a posiljka da stoji 5 dana pa se vraca znam da mi je jednom zena sa saltera poslala poruku na viberu da se ne bi vratio paket posto je radio neki novi postar koji nije znao nista, e sad da podize u posti mora onaj na koga je posiljka, jedino da se nadas da ne stigne dok nisi tu evo ja cekam neke stvari od pocetka novembra
2018 12 18
Ima ova opcija, evo da updateujem temu mozda ce nekom biti korisno. Postoji zahtev za cuvanje posiljke do 30 dana, kosta 20ak din i ima za unutrasnji i internacionalni saobracaj. Podnela sam juce tako da do 17og januara sve se cuva (ili ako stignu pred kraj, do isteka tih 5 dana). Ako putujete a nesto ste narucili, da znate da postoji to resenje. Takodje daju posiljku iz inostranstva najblizim clanovima porodice.
2018 12 19