Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

nekorektan i nefer prodavac

ma mogu i da ga nosim, ali nije fer da se ne kaze, a posebno me nervira njen bezobrazluk i odgovor: miamasasofija , pre 42 minuta Znas kako, toliko puta sam bila u istoj situaciji kao i ti, i za mnogo vece pare...po par hiljada dinara......pa eto, bila sam na gubitku, jer nisam dobro procenila, narano da niko nije hteo da mi vrati novac....Ja narednih dana nisam tu, idem na odmor...tako da u tom roku ne mogu da primim paket, sve i da hocu....od sutra necu biti aktivna na sajtu neko vreme.... hvala vem devojke, malo ste me smirile...bas sam se iznervirala, ne toliko zbog kaputa koliko zbog njenog "tona" [:poljubac]
2013 08 16
i da, nazalost, ima ostecenje ispod tih nalepnica, koje btw nisu ni pravilno zalepljene, tj jedna je naopako [:plakati] [slika:796d77b6-0d47-45eb-ae64-e88308d23059] [slika:59c0c1b6-2457-4207-87c8-e9d5b70c5865]
2013 08 16
Pa sta fali, i nisu tako losi ovi brojevi, ja sam misila da je ko zna sta [:smejati] Naravno da je trebala da slika i od pozadi da se vidi kakav je. [:vrtoglav]
2013 08 16
Ih, steta sto ima ostecenja. Jedino da odneses kod krojacice pa da napravi neku foru sa drugim materijalom preko, istim ili crnim npr, da napravi dve ranfle svom duzinom do gore ili samo do pola. Ili isto i ti nesto da stavis preko ostecenja, ali malo lepse nalepnice... Da si mi blize, ja bih ti to sredila, nesto bi smislile
2013 08 16
hahaha, mislila sam neku somot traku ili od vestacke koze pa da bude fora, ma smislicu vec nesto, to je najmanji problem [:poljubac] [:osmeh]
2013 08 16
meni se sviđa, al ok, tebi nije to -to
2013 08 16
meni je bezveze skroz,ja bi skinula
2013 08 16
1 2