Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Novi trend PRODATO

Poslednjih 10 dana sam poslala isto toliko i poruka ZELIM ako ne i vise, i ili nisam dobila odgovor ili sam dobila odgovor PRODATO Od kada je trend da se kada se nesto proda ostavlja cena ????!!!$$$&&&@@@
2019 01 10
Od onda kad su ti "prodati" predmeti imali gomilu lajkova i na taj nacin privlacili kupce :) Salu na stranu, na takve sam slucajeve ja nailazila.
2019 01 10
Bas tako to sam i ja pomislila Mogu da zakljucim “ da puca sve od prodaje “ i da devojke nemaju vremena da oznace da su prodale nesto
2019 01 10
Da je srece da je tako...:)
2019 01 10
Najvise volim kad mi posle 6 dana napise prodato a loguje se uredno na sat vremena
2019 01 10
I mene nervira, ja drzim prodato dok clanica preuzme i prođe neki dan i brisem a nekim su profili zatrpani. Mada mislim da je to reklama.
2019 01 10
Da, sajt je pun prodatih stvari, i obeleženih i onih koji nisu. Ni meni nije jasno zašto. Baš me iznervira kada mi odgovore da je prodato, pa onda propratim par dana da li će i obeležiti. I uvek ista priča, ne urade to. Ja lepo sačekam da mi jave da je sve ok i odmah brišem. Šta mi teško 😊
2019 01 10
Tako je
2019 01 10
Nije novi trend. Lažovke, ali nema veze. Nije za sekiraciju uopšte a kamoli za debatu. Označe prodato pa je onda predmet opet u prodaji, dostupan da bude odmah prodat u prodato. Ne opterećujte se.
2019 01 11
Cesto naidjem pored prodatog na isti predmet tri puta na profilu. Pa pobogu postoje opcije brisi i izmeni.
2019 01 11
Nista novo, samo privlacenje kupca da pogleda profil...
2019 01 11
Meni nije ništa slađe nego kad obrišem predmet koji je prodat :') Za koji će mi na profilu prodat predmet, pravi gužvu i zabunu.
2019 01 11
I ja isto volim kada brisem krpice
2019 01 11
> Keikoo: > Meni nije ništa slađe nego kad obrišem predmet koji je prodat :') Za koji će mi na profilu prodat predmet, pravi gužvu i zabunu. Što bi ja volela da brišem svaki dan 😂
2019 01 11
Ja bih volonterski brisala na krpicama prodate stvari koliko mi to ide na zivce
2019 01 11
1 2