Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

UGG sa HOLOGRAMOM

Kao veliki ljubitelj UGG cizmica, moram ovo da prokomentarisem, imam original UGG ali nemam nista protiv kopija, daa ne duzim pricu vidim da svi kace da im cizmice imaju hologram i da su na osnovu toga original(i ja sam stavila posto ovde niko ne veruje ako ne vidi hologram 🤔), moracu da rastuzim sve jer ima milion sajtova koji prodaju kopiju a takodje imaju hologram, samo poznavaoci dobri mogu da primete razliku, a hologram nistaa ne pomaze , ne kazem nista losee vec samo zelim da pomognem devojkama ❤️
2019 01 18
> djuricic_m: > Kao veliki ljubitelj UGG cizmica, moram ovo da prokomentarisem, imam original UGG ali nemam nista protiv kopija, daa ne duzim pricu vidim da svi kace da im cizmice imaju hologram i da su na osnovu toga original(i ja sam stavila posto ovde niko ne veruje ako ne vidi hologram 🤔), moracu da rastuzim sve jer ima milion sajtova koji prodaju kopiju a takodje imaju hologram, samo poznavaoci dobri mogu da primete razliku, a hologram nistaa ne pomaze , ne kazem nista losee vec samo zelim da pomognem devojkama ❤️ Apsolutno ste upravu,hologram nije merilo originala Pre 2 godine sam u Austaraliji kupila 2 para uug cizama u njihovoj zvanicnoj radnji i ni jedne ni druge nemaju hologram a kvalitet i izgled daleko bolji od ovih sto se prodaju kod nas
2019 01 18
Apsolutno ste u pravu.. ne znam kako da objasnim, ali otprilike su original nekako pufnastije, mocnije izgledaju i imaju lep luk iz profila, nisu spljostene. Takodje, onaj deo cizme od clanka na gore, kod originala je vise uz nogu, a kod kopije nesto pocinje od risa i sljampavo je. Pun je sajt kopija sa hologramom, tako da je najbolje da se lepo sve uporedi.
2019 01 18
Da, neke nemaju ni oznaku ugg spolja not brended takozvane. Pa su original.
2019 01 18
Ne nosim Ugg,ali ta prica sa hologramima mi je vrlo korisna,posto vidim da dosta spominju to u opisu raznih stvari.Takodje pitaju da li ima hologram neki predmet. Bila sam zbunjena,posto imam neke dve tasne obe original,jedna ima hologram, druga nema
2019 01 18
Upravo tako, vidi se razlika samo ljudi se ne trude ni da primete vec se kace za tako neke gluposti kao recimo hologram, ugg su mi pale na pamet ali u sustini tako je za sve stvarii, sto me pomalo i nervira ovdee na sajtu😃
2019 01 18