Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Gfk panel - pitanje

Zdravo drage devojke, ne znam koliko vas je upoznato sa ovom aplikacijom ali sam ja preko jedne clanice sa MK saznala za nju i bas sam zadovoljna :) Ako neko ne zna o cemu se radi u pitanju je aplikacija preko koje skenirate svoje kupovine u prodavnicama (Maxi,idea,roda,univerexport...) i za to dobijate poene koje mozete da zamenite za nagrade. U pitanju su svakakve nagrade obicno stvari za kucu kuhinju kucni aparati i slicno 🙂 Naime, do sada sam porucila onaj toster za sendvice i fen za kosu bas sam zadovoljna. Ocekivala sam neki obicniji fen a dobila sam jedan bas dobar. Pa me zanima da li je neko mozda narucivao presu za kosu i ako jeste kakva je? Posto trazim sta sledece da porucim :)
2019 01 19
Ja do sada samo toster koji je odlican i na poklon dobila posudu za pecenje. Sad gledam sta sledece... Ne znam da li par sitnica ili nesto krupnije.
2019 01 20
Na onoj presi ne pise nista a i prilicno je jeftina (ti poeni otprilike odgovaraju i dinarima donekle). Presa mog zivota je Remington :) Mozda da im posaljes mail i pitas koja je marka u pitanju.
2019 01 20
I ja skeniram racune i prezadovoljna sam
2019 01 21
Da li je izasao novi katalog? Uskoro bih trebala da porucim nesto.
2019 01 22
Blizance meni izgleda isto kao i pre.
2019 01 22
Jeste izasao je novi, uneli su neke nove aparate na primer onaj osvezivac vazduha ono sto je moderno sad :D pa znas kako tako sam i za fen mislila sa cu dobiti neki obican neke sklj marke posto je bio ispod 1000 poena a dobila sam kaufmaksov koji nije ni malo los i dosta je jak i ima i nastavke i one za lokne...ali dobra ti je ideja da pitam koje je marke presa za kosu :) moja kosa je prirodno ravna pa je i ne peglam cesto ali nekad poludi jednom dva puta mesecno 😂 i ja sam dobila na poklon onu posudu za pecenje ali ovi iz mog okruzenja koji su se posle ukljucili nisu dobili nista na poklon.
2019 01 23
> Kimberly: > Blizance meni izgleda isto kao i pre. Novo je na primer aparat za mafine, aparat za kokice, ako se ne varam i sokovnik, ima i obicna dzezva, i onaj aparatic za skidanje onih cupkica sa dzempera (500 poena) :D
2019 01 23
Ja sad porucila vagu... ali merkala sam i fen za majku. Hvala sto si javila :)
2019 01 23
I meni izgleda isto katalog. Dobro je znaci ostale su neke nagrade koje ja zelim. > Lepotica5: > Jeste izasao je novi, uneli su neke nove aparate na primer onaj osvezivac vazduha ono sto je moderno sad :D pa znas kako tako sam i za fen mislila sa cu dobiti neki obican neke sklj marke posto je bio ispod 1000 poena a dobila sam kaufmaksov koji nije ni malo los i dosta je jak i ima i nastavke i one za lokne...ali dobra ti je ideja da pitam koje je marke presa za kosu :) moja kosa je prirodno ravna pa je i ne peglam cesto ali nekad poludi jednom dva puta mesecno 😂 i ja sam dobila na poklon onu posudu za pecenje ali ovi iz mog okruzenja koji su se posle ukljucili nisu dobili nista na poklon. Ja nisam dobila posudu za pecenje. Verovatno sam se uclanila posle tebe. Ja skupljam za Vaucer.
2019 01 23
> Blizanče: > I meni izgleda isto katalog. Dobro je znaci ostale su neke nagrade koje ja zelim. > > Lepotica5: > > Jeste izasao je novi, uneli su neke nove aparate na primer onaj osvezivac vazduha ono sto je moderno sad :D pa znas kako tako sam i za fen mislila sa cu dobiti neki obican neke sklj marke posto je bio ispod 1000 poena a dobila sam kaufmaksov koji nije ni malo los i dosta je jak i ima i nastavke i one za lokne...ali dobra ti je ideja da pitam koje je marke presa za kosu :) moja kosa je prirodno ravna pa je i ne peglam cesto ali nekad poludi jednom dva puta mesecno 😂 i ja sam dobila na poklon onu posudu za pecenje ali ovi iz mog okruzenja koji su se posle ukljucili nisu dobili nista na poklon. > Ja nisam dobila posudu za pecenje. Verovatno sam se uclanila posle tebe. Ja skupljam za Vaucer. Pa sigurno su to u jednoj 'turi' delili, meni se sestra uclanila mozda mesec dva posle mene i nije dobila posudu ali nema veze tu smo da skupljamo bodove i da porucujemo sta nam treba :) i ja sam razmisljala da skupljam za vaucer, i to je super stvar :)
2019 01 23
Meni je posuda za pecenje stigla jos u novembru/decembru i posle vise nisu slali. Verovatno radelili to sto su imali. Na aplikaciji vidim da imaju vise od 200k domacinstava. Toster (oko 1400) je fenomenalan. Sad cekam vagu (oko 1400)... sledece ce biti fen :) ze nekih mesec dana.
2019 01 23
> Blizanče: > Da li je izasao novi katalog? Uskoro bih trebala da porucim nesto. Izasao je novi katalog
2019 01 24
Kako se skupljaju poeni? ☺️
2019 02 06
Skine se aplikacija gfk sa google play prodavnice, mozes se uclaniti preko nekoga od nas jer tako i mi dobijemo neke poene. Prilikom kupovine u trgovinama npr Maxi, Idea,Lidl,Univerexport ili neke manje lokalne radnje sacuvas racun, skeniras bar kod sa proizvoda preko te aplikacije uneses iznos kupovine i ostalo i slikas racun i kliknes da posaljes njima. Takodje dobijas poene kad ukljucis novo domacinstvo (posaljes na primer drugarici na mejl link gfk panel stranice ona udje odradi anketu i prikljuci se) a ti moras gfk-u na mejl poslati ime adresu email i broj telefona te drugarice i da im naglasis da su se uclanile preko tebe kako bi dobila poene. Poeni se brzo skupljaju pogotovo ako imas zainteresovane koji bi se uclanili preko tebe. Imas na stranici gfk panel u odeljku bonus sistem njihov katalog sa nagradama ispod kojih pise koji broj poena ti je potreban za odredjenu nagradu. Kada skupis poene posaljes im mejl sta zelis i to ti je to :) stize ti poklon o njihovom trosku sto se postarine tice. Nista sto oduzima puno vremena a mozes opremiti kucu sa stvarcicama koje su ti potrebne :)
2019 02 07
1 2 3