Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Razlog za dolazak na sajt

Caos devojke😊 Da se malo razonodimo neobaveznim caskanjem,koji je vas razlog prikljucivanja sajtu?Da napravite mesto za nove stvarcice u ormanu,da zaradite ili da sebe pocastite novim stvarcima? 😊
2019 02 14
Ja sam se registrovala zbog neke torbe koju sam htela da kupim i tako je sve pocelo :)
2019 02 14
Ja sam posle porodjaja napravila profil na Kupujem Prodajem kako bih malo razgledala i kupovala. Tamo sam naisla na jednu clanicu koja i ovde ima profil i koja mi je dala link da pogledam sta sve ima u ponudi. Kada sam pogledala njen profil ovde odusevila sam se sajtom i odlucila da i ja okacim nesto od stvari onako cisto zabave radi. Ispostavilo se da se devojkama svidjalo to sto sam kacila i cene po kojima sam prodavala pa sam brzo pocela da dobijam ocene. E posle toga sam otkrila i forum, prvo sam samo citala sta devojke pisu a posle sam se prikljucila. I iskreno, znacilo mi je kad mi je stariji sin bio bas mali a mladji tek bebac. Znacilo mi je i da caskam sa clanicama, a i kad god sam pitala nesto vezano za bebca dobijala sam odlicne savete.... <3
2019 02 14
"Da napravite mesto za nove stvarcice u ormanu,da zaradite ili da sebe pocastite novim stvarcima?" Sve navedeno :) davne 2014 :) Postalo je kao navika da bacim pogled na sajt uz kafu, u pauzi. Posetim jos par drugih sajtova isto kao razonodu. Profili sa stvarcicama + forum, odlicna kombinacija. Mogu i da se nadju korisni saveti, obavestenja o popustima, ponesto smesno, itd super je koncept.
2019 02 14
2008. sam počela sa prodajom nakita na FB a onda sam po preporuci "mušterije" 2013. otvorila nalog ovde i sećam se kao juče da je bilo kad su krpice izgledale drugačije i kad je svako mogao da bira pozadinu za svoj profil, neki cvetići, oblačići... o:) Elem, osim tog nakita, počela sam da rasprodajem i svoje stvari kojih sam imala goooooomilu a nisam nosila, a počela sam prvi put i da kupujem tuđe krpice i eto od tada do današnjeg dana OBOŽAVAM ovaj sajt, nadam se da nam ga neće načisto ugasiti :,'( Profil na FB-u mi je ostao samo zbog grupa za ćaskanje pošto ovde je forum dosta neposećen ali za sve ostalo - KRPICE su mi LJUBAV.
2019 02 14
> pufnastapufnica: > 2008. sam počela sa prodajom nakita na FB a onda sam po preporuci "mušterije" 2013. otvorila nalog ovde i sećam se kao juče da je bilo kad su krpice izgledale drugačije i kad je svako mogao da bira pozadinu za svoj profil, neki cvetići, oblačići... o:) > Elem, osim tog nakita, počela sam da rasprodajem i svoje stvari kojih sam imala goooooomilu a nisam nosila, a počela sam prvi put i da kupujem tuđe krpice i eto od tada do današnjeg dana OBOŽAVAM ovaj sajt, nadam se da nam ga neće načisto ugasiti :,'( > Profil na FB-u mi je ostao samo zbog grupa za ćaskanje pošto ovde je forum dosta neposećen ali za sve ostalo - KRPICE su mi LJUBAV. Nisam ni znala da se negde pominjala opcija za gasenje😮😮😮
2019 02 14
Kimberly meni nedostaje tapetica! :) I nedostaje mi ona opcija sa rejtingom. Secam se kad sam prvi put dospela na listu najaktivnijih korisnika nedelje bila sam ponosna kao da sam pronasla lek za celavost hhaahahahahahaa...... Znam da je glupost, ali ja sam tada veci dan provodila sa bebcima kod kuce, nisam se cesto vidjala sa drustvom, nisam radila....Krpice su mi bile spas za dusu! Uspavam malce, skuvam kaficu i zaronim u virtuelni svet.... :")
2019 02 14
Kao i meni sad:) Ja sam odusevljena izborom odece, sve bih pokupovala toliko mi se sve sviđa..... I super su devojke zaista.....
2019 02 14
> Jecko95: > Nisam ni znala da se negde pominjala opcija za gasenje😮😮😮 Nije se pominjala nego kako je krenulo redom nestaju slike, brisu se predmeti bez razloga, bagovi svi moguci... samo kazem ne bih volela da sajt nacisto propadne jer mi je drazi od svih ostalih kupo-prodajnih sajtova. :)
2019 02 14
Tapeticaaa.... ja sam 2013 otvorila profil, ne secam se razloga 😀😀😀 ni otkud mi to,hahaha!
2019 02 14
Ja sam videla od sestre. Ona je ''otkrila'' sajt. Prvo smo imale zajedno profil, pa smo se odvojile. Od 2014. smo ovde, FashionMix i ja 🌸💞
2019 02 14
Ja sam se prikljucila 2014. u februaru.. Drugarica mi u nekoj prici o odeci, cipelama, visku, guzvi u ormaru (tipicnim zenskim problemima :")), kaze za ovaj sajt, ja pogledam I adrenalin spuca u glavu! :-) Od tada obozavam ovaj sajt! :")
2019 02 14
Prvo sam pocela da prodajem igracke,komade namestaja, detetovu garderobu na KP...Trazeci jos neko mesto za prodaju,naidjoh na MK...Ovde sam da prodam, da kupim i da se menjam...A obozavam i forum :)
2019 02 14
Auh, sve godine silne, baš ste dugo tu. Ja sam se priključila u aprilu prošle godine, slučajno :) nekako se zezala po google—u i eto :)
2019 02 14
Htela sam da kupim farmerke,pa sam morala da se registrujem.Nisam bila aktivna jedno 2 godine pa sam se vratila.Secam se starih foruma,tema,ma svega.😊😊😊😊
2019 02 14
1 2