Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Neodgovaranje na poruke

Nerazumem korisnice koje hoce nesto da prodaju,a ne umeju da udju u poruke i da odgovore na poruke kad im neke nesto posalje? A bile su na mrezi.
2019 03 02
Imate makar 24 potpuno iste teme, pretražite podforume
2019 03 02
> Debela_devojka: > Imate makar 24 potpuno iste teme, pretražite podforume Nova sam,i ne znam bas toliko na ovom sajtu. Iskljucivo sam ga napravila da bih porucivala stvari.
2019 03 02
To sa neodgovaranjem je česta pojava, samo iskulirajte i tražite dalje :D
2019 03 02
To je ovde k'o dobar dan ,:)
2019 03 03
Zaista ne znam sta im znaci,oce nesto da prodaju,a nece da odgovore na poruke a na mrezi su. Ne treba im nista kupiti ni utisak im ostaviti. Ulazim.ovde barem 5-6 puta dnevno da vidim da l ce mi odhovoriti neko,ako sam poslala poruku.
2019 03 03
Činjenica da obaveštenja o porukama kasne ali naučila sam da proveravam inbox kad stignem. Ali ko hoće da proda nešto javiće se u roku od dan-dva. Duže ne vredi čekati. A možda bi prošli kao ja da nakon 3 dana dobijem odgovor da je davno prodato a još i danas stoji na profilu.
2019 03 03
Kasne? Meni nikad nije stiglo obavestenje za poruku. Ako sama ne udjem i ne proverim necu ni znati da mi je nesto stiglo.
2019 03 03
Pa, mailovi stižu u vidu obaveštenja
2019 03 03
> Debela_devojka: > Pa, mailovi stižu u vidu obaveštenja Da, i ja dobijem mail ali ponekad naredni dan.
2019 03 03
> AppleRed: > Činjenica da obaveštenja o porukama kasne ali naučila sam da proveravam inbox kad stignem. Ali ko hoće da proda nešto javiće se u roku od dan-dva. Duže ne vredi čekati. A možda bi prošli kao ja da nakon 3 dana dobijem odgovor da je davno prodato a još i danas stoji na profilu. Da,tačno ja sama htela da kupim.prsluk...a clanica koja prodaje rekla je da je rezervisan...ako ne proda javice se.Ali i dalje vidim da se prsluk prodaje...
2019 03 03
> angelap: > Kasne? Meni nikad nije stiglo obavestenje za poruku. Ako sama ne udjem i ne proverim necu ni znati da mi je nesto stiglo. Isto. 😒
2019 03 03
Ja sam pisala clanici koja ima mnogo utisaka, znaci prodaje i prodavala je. Bila sam jak ozbiljan kupac, trazila dimenzije, htela da kupim vise komada. Odgo mi je sutra merim, veceras merim itd... Molila sam ,pisala namerno.. 😂 Da li mogu dobiti odg, dimenzije, cekam danima. I na kraju nista . Iskuliram jbg,odustanem. Bezobrazna je, ne zeli da proda predmete koje ima u ponudi. Strasno! Da se makar izvini, kaze razlog ma nista. Svi jedva cekamo da prodamo ,zaradimo. Sta je razlog to je pitanje, ne moze prodati predmet a da ne zeli npr: Da premeri ako kupac zahteva pre kupovine. Ja uvek premerim vise puta, zapisem imam sve zapisano, nema mrzi me, a sta ako nece kupiti itd.. Nema mrzi me, nemam vremena, tako neki izgovori. Neozbiljno i bezobrazno.
2019 03 04
Pa, dobro, ima ovde i žena kojima su krpice bukvalno hobi, iz zezancije su ovde, možda im i nije cilj da rasprodaju, možda više kupuju.. moćda, možda, 5000 možda. Nađete druge stvarčice , ako već želite da potrošite keš i to je to :) nema razloga za nervozu
2019 03 04
I meni nije jasno da neko stavi na prodaju brdo stvari, i po nedelju dana ne ulazi da pogleda da li ima poruka, pa koja je poenta onda svega? A jos su mi najjaci oni koji odgovore posle mesec dana i kao jeste li zainteresovani i dalje> Kako da ne, evo sve sedim i cekam ;) ;) ;)
2019 03 04
1 2