Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nekorektna članica

Bas tako, vodavoda. Koliko puta skupljam novac duze vreme za nesto, ili namenski narucim nesto za odredjenu priliku, znaci racunam na to i treba mi, a sa druge strane-prodato pa stoji tako ne oznaceno i dan danas, ili sve kao super a kad zamolim za mere oni ispare, ili jednostavno iskuliraju moje poruke. Bozeee, koliko puta mi se dogodilo, od ozbiljnih prodavaca sa po 500 utisaka, da me iskuliraju. Nikada necu da zaboravim jednu prelepu haljinu, jedva skupila novac i da porucim-razmenimo par poruka i na kraju posle nekoliko dana cutanja kaze prodato. A stoji i dan danas na profilu, i verujte mi jos uvek mi je zao sto je nemam, sto je ne obrise da ne kukam vise za njom. Po meni za takve slucajeve admin treba odobriti negativnu, stvarno nema smisla, znam kako se osecala clanica koja je otvorila temu.
2019 03 11
Mislim da nije nista strasno ako se neko predomisli oko prodaje i to fer i kaze...Meni se desilo da sam stavila u prodaju kosulju,tek kada mi je claica trazila kosulju ,shvatila sam da mi se ne prodaje...Naravno izbrisala sam kosulju iz prodaje..
2019 03 12
> jelena2606: > Mislim da nije nista strasno ako se neko predomisli oko prodaje i to fer i kaze...Meni se desilo da sam stavila u prodaju kosulju,tek kada mi je claica trazila kosulju ,shvatila sam da mi se ne prodaje...Naravno izbrisala sam kosulju iz prodaje.. To je drugo, nas boli kada vidimo tu stvar koju smo zelele nekoliko meseci kasnije kako i dalje stoji u oglasima. 😞
2019 03 12
Baš o tome sam pričala već na dva podforuma. I dalje stoje. Naslov je bio Prodato. A druga članica isto neki dan otvorila temu Brisanje predmeta.
2019 03 12
Sa 400 utisaka to je apsolutno nekorektno i neozbiljno..i onda od nas koji imamo 19 niko nece da kupi.. :D :D
2019 03 12
Mislim da se sve događa sa nekim razlogom. Neozbiljnih, nekorektnih i neobičnih kupaca i prodavaca će uvek biti. Čini mi se da se ne vredi nervirati oko toga. Ponuda je toliko velika da se uvek može naći alternativa koja je bolja od inicijalnog proizvoda. Oni koji se služe ovakvim "trikovima" sa "popularnim" predmetima mislim da razmišljaju da im to doprinosi dodatna interesovanja, lajkove. Alternativno, mislim da je moguče da su prevaranti i da ne prodaju ono sto su oglasili pa cene ko će biti "lakša žrtva".Što se mene tiče trajno brišem te profile sa liste interesantnih za kupovinu.
2019 03 15
U ovu temu donekle spada i moje iskustvo pa da se oglasim...možda koja od vas ima neki komentar,makar i da nisam u pravu. Želela sam da kupim patike i odmah poslala pitanje o detaljima.Korisnik je odgovorio i izmedju ostalog rekla da su patike teget boje.Bila sam iznenadjena jer je na slici jasno vidi da su crne,nisam ni slutila da mogu biti teget. Kada sam ih pronašla na internetu potvrdilo se da su ipak crne i odmah opet poslala poruku,učtivo pitala da li su sigurni za boju i da ih želim jer jesu crne.Odgovor je bio da su patike prodate i da jesu bile crne. :o i da će pokušati da ih opet nabavi. Radi se o članu koji ima preko hiljadu pozitivnih ocena i bez negativnih! Napomena da sa velikim zakašnjenjem odgovara na poruke i vrlo šturo,kao da je/ga mrzi da prodaje,nezainteresovano.. Na moju poslednju poruku o famoznoj boji patika i da ih želim ukoliko ih ponovo nabavi,uz prijatan pozdrav,nisam ni dobila odgovor.. Jeste da svako ima prava da proda kome želi ali ja se jednostavno osećam obmanuto.. :(
2019 04 15
Zdravo devojke, meni posebno nisu jasne one članice koje se jave za razmenu za određeni predmet, i ja pristanem i one se izgube. Još je meni jedna devojka kada sam joj poslala poruku da li je odustala od razmene, da mi kaže da znam, napisala da nije odustala i da želi razmenu. Samo kao trenutno nema vremena i da će se javiti za koji dan i ništa od toga. A prošlo je dosta. A aktivna je na sajtu stalno. Ja ne znam koja je fora sa takvim ponašanjem, jel toliko ne znaju šta žele 😂
2019 04 15
Da li je normalno da članica sa 156 pozitivnih i bez negativnih!!! bude tako neodgovorna (blago rečeno) da dogovorimo kupovinu, pitam je za račun za uplatu i ona ode na put.Pišem joj da je podsetim,ona kaže kada se vraća...i ja očekujem da saradnja bude završena kada se oglasi po povratku. Pišem joj ponovo, ona kaže da joj je sestra prodala parfem na limundu dok je ona bila na putu.....i da će javiti sutra da li ga taj parfem slučajno ima kod nje, pa će javiti....To sutra nikada nije došlo! Aman bre ženoooo/ženeee,pa zar moramo da molimo da kupimo nešto od vas!!!??? Ili da članica postavi predmet i onda ne odgovara na dve poruke u vezi tog predmeta, a poruke su tipa koja je mililitraža i da li je tester, pošto nije našla za shodno da to sama stavi u opisu!! .....lud zbunjenog...
2019 12 04
Devojke,pozdrav Imam jedno pitanje,čisto onako..možda samo ja smatram da je nekorektno Nađem patike koje mi se dopadaju,Starke su u pitanju.Nosim ih od osnovne škole,i znam koji je broj Starki koji mi odgovara.Zamolila sam članicu da mi ostavi sa strane jer sam ostala bez posla za vreme pandemije i zaista je ostavila sa strane.Nekoliko puta sam se izvinula i na kraju se odlučim da ih uzmem,iako mi nije ni do patika ni do davanja para sada.Htela sam da ispadnem korektna Stigoše patike - prvo što su prljave,pertle koje su trebale biti bele su crne,original nisu a još su mi i za broj manje ( nije se potrudila da kada već prodaje kaže da ne odgovara to broju ) Ja sam doslovno samo jednu patiku probala i vratila u kesu.Odmah sam joj napisala poruku,i nije odgovorila,a bila je online. Sledi još jedna poruka,da joj vratim patike.Šta da radim sada sa njima? Odgovor je bio '' ne može ( ali zajedno :) ),nisam ja kriva što su ti male patike.Stavi na sajt pa ih prodaj'' ?!!! Da li samo ja mislim da je bezobrazna?
2020 06 11
1 2