Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

BESNA i OBRUKANA !!!

Jao devojke , klonite se chlanice njanjabeba !!! Devojka je olosh i prevarant ! Kako sam u 2 navrata prodavala nadogradnju za kosu ona se javljala da je uzme , ali se oba puta javila kao druga i ja sam kosu prodala devojkama koje su se prve javile i koje su se za pola dana odluchile i sutradan platile . A ova mala me je pre 25 dana zamolila da joj sachuvam kosu koju sam tog dana pustila u prodaju i ja rekoh ok sachuvcu i josh joj spustim cenu i sve . I naravno u medjuvremenu su se javljale druge devojke da je kupe ali ja naravno nisam htela da ispalim . I tako je ona mene motala skoro mesec dana te danas ce te sutra ce te posle odmora ce da bi mi danas rekla da "stvarno ne zna kad ce " i da sam jadna jer su mi pare bitnije od njenih problema ! Pa nismo mi ovde sestro socijalna ustanova da imamo razumevanja za probleme , pa i ja sam od tih para htela da platim rachune pa ko me pita ?? Ako neko zheli dobice na uvid i celu prepisku jer mislim da takvi ljudi treba da se ocrne pa da niko vishe ne dodje u situaciju da bude prevaren ... [:isfrustriran]
2013 08 19
daj link
2013 08 19
i ja cekam vec vise od nedelju dana da jedna devojka uplati :( zeznuto je jer komplikuje kod post neta..kad stigne uplata ne znas ko je uplatio nit ti stigne iznos..pa trebas vuci pakete za svaki slucaj da vidis ko je.a da ne bi morao pet puta da ides u postu :( i to je neki iznos pa ajd.. 300din.. sa sve postarinom :( ali komplikuje zivot..
2013 08 19
Evo ga link od clanice , a nece da mi izbaci ceo razgovor ovde kad uradim copy paste , mozda je preveliko ?? A hello kitty procitala sam , i lepo kazem , zbog takvih je steta sto postoji ovaj vid kupovine ...
2013 08 19
nazalost sad kad sam objavila javno ja ispadam da vredjam nekoga,a cela prepiska je kopirana! [:vrtoglav]
2013 08 19
Ma znas koliko me je briga sto takve vredjam , volela bih samo da mogu da je se dokopam pa da ne bude samo pismeno . To bre nisu ljudi nego stoka ...
2013 08 19
Ma znas koliko me je briga sto takve vredjam , volela bih samo da mogu da je se dokopam pa da ne bude samo pismeno . To bre nisu ljudi nego stoka ...
2013 08 19
Stavis da drzis rezervaciju 2-3 dana, posle toga ako se ne javi skines i cao... Cim se neko javi prodaj... Razumem kada si vec saradjivao sa nekim pa i da sacekas duze nije problem jer postoji vec neko poverenje, a ovako mislim da ne treba rezervisati u nedogled... [:stidljiv]
2013 08 19
U pravu si , ali devojka me je lepo zamolila i videla sam da joj je bash bilo stalo da to ima pa sam zhelela da joj uchinim jer necu umreti za 10 dana tamo vamo ... Ali da mi tako bezobrazno odgovori kao shto je ona meni posle mesec dana mog izlazhenja u susret pa stvarno ... [:isfrustriran]
2013 08 19
Moras ovo da shvatis ovo kao posao bez ikakvih emocija [:poljubac] Ovde niko nikome ne cini uslugu draga [:poljubac] moras sama da odlucis koliko dana ces drzati rezervacije,ili dal ces raditi rezervacije i to naglasis na profilu,i drzis se toga [:poljubac] Ne dozvoli nikome da te iznervira kao danas,ali moras i ti da imas svoje kriterijume [:poljubac] [:poljubac]
2013 08 19
Hvala vam na savetima [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 08 19