Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Sta utice na to da li cete nesto kupiti

Cao zene :) Zanima me sta utice na to da li cete nesto kupiti,sem toga da vam eventualno treba,ali svi znamo da mi zene uglavnom kupujemo i kad nam ne treba hihi.Pa pisite mi
2019 03 23
Cena. Nekada nije bilo tako, sada jeste :) kad kupujem za dete, ne gledam koliko košta, kada kupujem za sebe kalkulišem :)
2019 03 23
Uglavnim kupujem po potrebi, retko kada impulsivno, osim kada se radi o parfemima, kozmetici . Sto se odece i obuce tice, uglavnom kupujem kada mi je i potrebno :)
2019 03 23
Gledam odnos cena-kvalitet.Ako mi se nešto svidi nije mi žao da platim koliko košta realno, ali na ovom sajtu kupujem samo stvari koje mi trebaju a jeftine su, iz razloga što su nove po tržnim centrima (kada su akcije) jako povoljne i mogu da ih probam, ne plaćam poštarinu... tako da je ovde za kupovinu, ako mi se nešto svidi, presudna povoljna cena,u suprotnom odustajem lako.
2019 03 23
Utice dobra cena i kvalitet te stvari i kupovina je zagarantovana :)
2019 03 23
Cena i kvalitet u prodavnicama.... Ovde to + ljubaznost prodavca. :")
2019 03 23
Kao sto rece Ivana,i ja ovde na krpicama kupujem uglavnom jeftine stvari zbog rizika od velicine,kvaliteta..inace,kad mi se nesto jako svidi spremna sam da dam i puno vise para :),ali ne pratim trendove,kupujem samo ono sto mi stvarno stoji..jer ako mi ne stoji onda mi ne treba ni besplatno da samo gomilam stvari..:)
2019 03 23
A ovde utice recimo kakve su slike da li u opisu pisu i dimenzije itd?posto sam par puta procitala da je neko napisao i da su to kriterijumi
2019 03 23
Dobar opis, komunikacija sa prodavcem i najpresudnije je da mi se nesto svidi jako. Nema veze koje je godisnje doba ni da li mi treba. Nedavno sam neplanirano kupila jaknu, mozda je bila skuplja, nije mi trebala realno, ali clanica mi je malo korigovala cenu i bila je jako ljubazna i odlepila sam koliko mi se svidela.
2019 03 23
Cena u odnosu na to, koliko je kostalo to nesto u radnji,koliko je noseno i naravno koliko mi treba..Ako naletim na arogantnog prodavca,dosta puta i odustanem,a s druge strane ume da me i otera ljubazan prodavac ,koji vrsi preveliki pritisak.....
2019 03 23
Ljubazan prodavac definitivno Cak i ako se neckam da li nesto da kupim ako je prodavac ljubazan odma kupim A kad je neko neljubazan dobijem nervozu zeluca I kad ih nesto pitas kao da si ih u oko ubo strasno Ili ako trazim dodatnu sliku a prodavac odbije takodje odma odustanem
2019 03 26