Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Opet štrajkuju

> LadyBlye: > > LelicaLela: > > Drzim palceve :) . Mislim da ce sve svima stici . Nekom pre ,nekom kasnije .🙂 > Kod mene će očigledno biti "ona među poslednjima", jer baksuz je ipak baksuz.. ;) :D :D Ma kakav sam ja baksuz 🙄 ,dobro je i da je stiglo sve .
2019 03 30
> LelicaLela: > > LadyBlye: > > > LelicaLela: > > > Drzim palceve :) . Mislim da ce sve svima stici . Nekom pre ,nekom kasnije .🙂 > > Kod mene će očigledno biti "ona među poslednjima", jer baksuz je ipak baksuz.. ;) :D :D > Ma kakav sam ja baksuz 🙄 ,dobro je i da je stiglo sve . Kod mene je samo jednoj članici stigao paket koji sam poslala u ponedeljak, ostalima nije stiglo još uvek... Takođe ni meni nije stigao paket koji mi je poslat u ponedeljak, kao ni knjiga koja je takođe poslata u ponedeljak preporučenom tiskovinom....
2019 03 30
^ Samo mi nije jasno kojim to redsledom oni to idu 🤨 U Smederevo kad sam slala sve je islo jako brzo (mislim "brzo" ) . Kasnile su posiljke jedan dan . Subotica,3 dana kasnjenja . Poslato u ponedeljak ,stiglo u cetvrtak . Meni je takodje paket iz Smedereva stigao sa jednim danomkasnjenja . Najduze je putovao paket do nisa ,4 dana , Paket za Suboticu sam poslala od kuce,takodje i paket za Nis . Da,i prvi paket za Smederevo sam poslala od kuce (zivim u Zemunu ) Ostalo u posti u novom Merkatoru . Cisto sam napisala odakle i kako sam slala . Mozda to ima neke veze,nemam pojma🤔 LadyBlye ,verujem da ce sve lepo i uredno stici . I nemoj da se sekiras . Ja sam malo bila pod stresom zbog svega; sta ako se zagubi negde . Bas sam bila opterecena.
2019 03 30
LelicaLela, nasumično šalju pakete iz GPC-a... Meni je poslat u ponedeljak iz Smedereva u ponedeljak, nije stigao.. Drugi iz Vojvodine, takođe nije stigao. Moj jedan paket za Trstenik stigao u sredu, ostala dva (jedan ovde u BG, ali nije mi u blizini za lično preuzimanje, i jedna preporučena pošiljka za Vojvodinu) i preostala dva (Pančevo i okolina Smedereva) koja su nakon ponedeljka poslata nisu stigli. Valjda će od ponedeljka stići to sve, jer stvarno mi je više bezveze ovoliko dugo ljudi da čekaju...
2019 03 30
Lady ,stici ce . Ljudi su upoznati sa problemom . 🙂 I nije ni tvoja,ni moja ,ni nicija krivica . Ali te razumem ... kad imas veliki osecaj odgovornosti ,onda naravno da ne mozes protiv sebe ;razmisljanja ,da l' ce stici ,kad ce stici . Najgore je sto ljudi uopste nisu bili upoznati u pocetku sa situacijom. Strajkuje i katastar ,i ko zna ko sve strajkuje,a narod ne dobija informacije . Igrom slucaja sam saznala da strajkuje katastar ,jer nam je trebalo nesto iz katastra .
2019 03 31
> snekitod: > Meni su zarobljeni DOKUMENTI u Zemunu, poslato iz Novog sada, u ponedeljak, nema smisla da se ovako zezaju sa narodom i da drze licne dokumente zarobljene po njihovim skladistima, znaci ako strajkujes ne prihvatas posiljke!! Ovo je bezobrazluk sa njihove strane, ne podrzavam njihov strajk jer su SEBICNI! Nismo mi krivi za njihovo nezadovoljstvo. Nek idu u privatni sektor da rade ako su nezadovoljni! Pa nece ,jer tamo ako pozele da se pozale nekome,mogu samo da pokupe prnje.!Sto se mene tice sve profesije su ugrozene i ako pricamo o strajku ,treba cela Srbija da strajkujeNije mi ih nista vise zao od onih koji trenutno svoju kicmu ostavljaju kod privatnika.A upravo u tim posiljkama ,su verovatno i paketi koji su vezani za rok,a trenutno zablokirani.Naravno da nije u redu.
2019 03 31
> LelicaLela: > Lady ,stici ce . Ljudi su upoznati sa problemom . 🙂 > I nije ni tvoja,ni moja ,ni nicija krivica . Ali te razumem ... kad imas veliki osecaj odgovornosti ,onda naravno da ne mozes protiv sebe ;razmisljanja ,da l' ce stici ,kad ce stici . > Najgore je sto ljudi uopste nisu bili upoznati u pocetku sa situacijom. > Strajkuje i katastar ,i ko zna ko sve strajkuje,a narod ne dobija informacije . Igrom slucaja sam saznala da strajkuje katastar ,jer nam je trebalo nesto iz katastra . Većina njih ne zna i meni je stvarno više glupo da svakoga dana te osobe obaveštavam o tome da je štrajk i dalje, neprijatno mi je jako zbog toga što ljudi već nedelju dana čekaju ono što su platili. Naravno da nije naša krivica, da sam znala u ponedeljak da štrajkuju predložila bih svakako da sačekamo ili slanje nekom drugom kurirskom službom. Nezgodno je jako što nisu izdali saopštenje o štrajku na vreme, i takav njihov (ne)potez nikako nije uredu. Sada evo čitam izvinjavaju se građanima zbog "manjeg zakašnjenja" pošiljki, ali mole za razumevanje. Da su na vreme saopštili da stupaju u štrajk ok ovo u vezi razumevanja i strpljenja, ali pošto to nisu uradili smatram da ovde zaista nema više mesta razumevanju. Ljudi čekaju lekove, dokumentaciju, nešto što je kvarljivo...od njihovog "Izvinjavamo se" oni nemaju baš ništa. Da su preterali, stvarno su preterali! Bilo koji problem koji imaju sa ovom državom koja sve građane 'reže" samo tako, trebaju da rešavaju bez toga da to ide na štetu građanima. Sramota bre!!
2019 03 31
> jelena2606: > > snekitod: > > Meni su zarobljeni DOKUMENTI u Zemunu, poslato iz Novog sada, u ponedeljak, nema smisla da se ovako zezaju sa narodom i da drze licne dokumente zarobljene po njihovim skladistima, znaci ako strajkujes ne prihvatas posiljke!! Ovo je bezobrazluk sa njihove strane, ne podrzavam njihov strajk jer su SEBICNI! Nismo mi krivi za njihovo nezadovoljstvo. Nek idu u privatni sektor da rade ako su nezadovoljni! > Pa nece ,jer tamo ako pozele da se pozale nekome,mogu samo da pokupe prnje.!Sto se mene tice sve profesije su ugrozene i ako pricamo o strajku ,treba cela Srbija da strajkujeNije mi ih nista vise zao od onih koji trenutno svoju kicmu ostavljaju kod privatnika.A upravo u tim posiljkama ,su verovatno i paketi koji su vezani za rok,a trenutno zablokirani.Naravno da nije u redu. Slažem se sa Jelenom apsolutno.
2019 03 31
Jeeee....💃 Sutra stižu paketi!🎁
2019 03 31
Sve mi se cini da ce PE da postane bozanstvo na Mk.Znate ono "Aj zakuni se",..odgovor"Postexpresa mi" ,:) ,:) ..To ce biti znak da 100% govori istinu ahahaha
2019 03 31
Tako nekako, meni je vijanje sa aksom bilo pravi horor, jedva cekam da se sve vrati na staro
2019 03 31
Evo ja cekam od Aksa otkup vec peti dan.Valjda ce do juna da dostave ,:) Ali dobro sta ce ljudi guzva je :s
2019 03 31
Interesuje me jesu li vam PE i RE brojevi "proradili"? Meni na statusima pošiljki koje sam ja poslala pišu od jutros isporuke za ta mesta gde sam i poslala, ali PE i RE koji meni trebaju stići "ne mrdaju" od ponedeljka uopšte.... Očigledno da ću i dalje čekati na paket i knjigu koji mi trebaju stići..... :( :(
2019 04 01
Lady,meni jesu i prosle nedelje . Kad je izvrsena isporuka sutra je vec pisalo da je isporuceno .
2019 04 01
> LelicaLela: > Lady,meni jesu i prosle nedelje . Kad je izvrsena isporuka sutra je vec pisalo da je isporuceno . Ne mislim na to, i meni je tako u sredu bilo pisalo za isporučeni paket od ponedeljka- direktno iz GPC isporuka Trstenik. Mislim na normalni status pošiljke kako je i ranije bilo. Npr. meni piše za pakete koje sam ja poslala mesto prijema, otprema GPC, Iz GPC otprema za mesto gde treba paket danas da stigne (jedan je već stigao jutros, inače), a kod mene za ovo što treba da mi stigne i dalje piše da su oba paketa u GPC, tj. ne piše Otprema za moju poštu kao inače što treba da piše. Poruka za jedan paket mi je stigla, za drugi nije, a status oba paketa je i dalje da su u GPC BG.
2019 04 01
1 2 ... 10 11 12 13 14