Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Opet štrajkuju

Rečeno mi je u pošti malopre kada sam bila da su najavljena ispunjenja zahteva za 04.04. i da do tada štrajk GPC-a ne prestaje. Kod nas pošta radi normalno da uplatama, isplatama ali ništa od pošiljki ne stiže, niti poštari i kuriri rade, samo šalterski radnici rade.
2019 03 29
> HMgadreroba: > Meni su rekli u posti da jeste poceo sa radom postexpress ali da primaju posiljke od nedelje jer su u guzvi.Tako da verujem da ce deo poslatih paketa biti isporucen danas i sutra. Tamo su na hiljade pošiljki, tako da sve i da krenu sa radom u dva dana nema teoretske šanse da se ta gužva raščisti, kasniće paketi nekima i po nedelju dana kada krenu sa redovnim isporukama.
2019 03 29
Biće čupavo....
2019 03 29
Stigla posiljka od ponedeljka, ima nade 😁😁😁
2019 03 30
Meni su zarobljeni DOKUMENTI u Zemunu, poslato iz Novog sada, u ponedeljak, nema smisla da se ovako zezaju sa narodom i da drze licne dokumente zarobljene po njihovim skladistima, znaci ako strajkujes ne prihvatas posiljke!! Ovo je bezobrazluk sa njihove strane, ne podrzavam njihov strajk jer su SEBICNI! Nismo mi krivi za njihovo nezadovoljstvo. Nek idu u privatni sektor da rade ako su nezadovoljni!
2019 03 30
I moj paket je juce stigao u Nis ,samo clanica da ga podigne .
2019 03 30
> VBarbarez: > Stigla posiljka od ponedeljka, ima nade 😁😁😁 Meni i dalje ništa... Niti meni stižu paketi, niti oni koje sam ja poslala....
2019 03 30
Svi koje sam poslala su stigli . I ovaj u Smederevu je stigao clanici . I meni jedan prekjuce . I to je to 🙂
2019 03 30
Ok, barem nekima stižu paketi i valjda će od ponedeljka stići i ostalima koji čekaju/čekamo pakete još od ponedeljka....
2019 03 30
> LadyBlye: > > VBarbarez: > > Stigla posiljka od ponedeljka, ima nade 😁😁😁 > Meni i dalje ništa... Niti meni stižu paketi, niti oni koje sam ja poslala.... Meni je stigao ovaj od ponedeljka, od utorka nije, ali mi se cini da su krenuli malo po malo...Vrv ce pocetkom sledece sedmice stici ostali, bar se nadam :) Danas je ovaj kurir sto je donosio paket, ja izadjem ispred zgrade da se ne bi penjao gore, doneo je za jos dvoje ljudi u tom trenutku, tako da krenuli su da dostavljaju cini mi se :)
2019 03 30
> VBarbarez: > > LadyBlye: > > > VBarbarez: > > > Stigla posiljka od ponedeljka, ima nade 😁😁😁 > > Meni i dalje ništa... Niti meni stižu paketi, niti oni koje sam ja poslala.... > Meni je stigao ovaj od ponedeljka, od utorka nije, ali mi se cini da su krenuli malo po malo...Vrv ce pocetkom sledece sedmice stici ostali, bar se nadam :) Danas je ovaj kurir sto je donosio paket, ja izadjem ispred zgrade da se ne bi penjao gore, doneo je za jos dvoje ljudi u tom trenutku, tako da krenuli su da dostavljaju cini mi se :) Videćemo od ponedeljka šta će biti....
2019 03 30
Drzim palceve :) . Mislim da ce sve svima stici . Nekom pre ,nekom kasnije .🙂
2019 03 30
Danas je isporučena pošiljka koju sam poslala u ponedeljak, meni stigla poruka o uplati. I Track&trace postexpressa je proradio :)
2019 03 30
> LelicaLela: > Drzim palceve :) . Mislim da ce sve svima stici . Nekom pre ,nekom kasnije .🙂 Kod mene će očigledno biti "ona među poslednjima", jer baksuz je ipak baksuz.. ;) :D :D
2019 03 30
> JanaMilica: > Danas je isporučena pošiljka koju sam poslala u ponedeljak, meni stigla poruka o uplati. I Track&trace postexpressa je proradio :) Super, ja nisam ni proveravala ništa od pre dva dana...
2019 03 30
1 2 ... 9 10 11 12 13 14