Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Opet štrajkuju

Samo meni ne stiže ništa što je poslato u ponedeljak... :( :(
2019 03 28
Meni su stigla oba paketa malopre :")
2019 03 28
Meni stigao paket . A clanici kojoj sam poslala paket ,takodje stigao . E sad ,zvala sam kurira ,i rekose mi da ne rizikujem jer imaju gomilu i da se moze zagubiti . Sreca ,pa sam se dogovorila sa clanicom da sacekamo malo . Bex se uopste ne javlja .
2019 03 28
> LelicaLela: > Meni stigao paket . A clanici kojoj sam poslala paket ,takodje stigao . > E sad ,zvala sam kurira ,i rekose mi da ne rizikujem jer imaju gomilu i da se moze zagubiti . Sreca ,pa sam se dogovorila sa clanicom da sacekamo malo . Bex se uopste ne javlja . E, toga me upravo najviše strah - da se paket ne zagubi! Smatram da je bolje sačekati sa slanjem dok štrajk ne prođe ili pak ako je nešto hitno, koristiti drugu kurirsku službu, mada je sada i njima ekstra pojačana gužva...
2019 03 28
Jedan paket koji sam poslala je stigao, a za drugi jos ne znam Ali mi jos nije stigao postnet, tj ona poruka oO
2019 03 28
> LadyBlye: > Samo meni ne stiže ništa što je poslato u ponedeljak... :( :( Ni meni nije nista stiglo...
2019 03 28
> AnaDjxx: > Jedan paket koji sam poslala je stigao, a za drugi jos ne znam > Ali mi jos nije stigao postnet, tj ona poruka oO Meni postnet uvek stigne tek kasnije popodne, oko 5, kad se oni razduže u pošti...
2019 03 28
E, evo ovako drage ženice i devojke... Pošto mi u pošti nisu primili pakete koje sam trebala poslati i upućuju na preporučeno slanje (što je van svake pameti jer i to ide preko iste pošte gde se SVE pošiljke zadržavaju), popunim ja lepo preko aplikacije za postexpress za slanje paketa. Nije prošlo ni 10ak minuta zove me ovaj naš kurir (jedan od ova dva koji rade kod nas) i pričali smo sigurno oko 20ak minuta, ono- baš se ispričasmo pošteno. Doći će u toku dana da preuzme pakete, jer oni su kod kuće i ne rade danas. Tako im je rečeno, da budu kod kuće jer paketi iz Gpc BG neće stizati do naše pošte do daljnjeg. Štrajk je u GPC BG, u Nišu, Novom Sadu, i još nekim mestima gde se paketi takođe zadržavaju. Dobili su dopis u pošti iz GPC BG da ne primaju pakete sa obrazloženjem "da se ne gomilaju paketi jer ih već ima puno", ali aplikaciju nisu "privremeno blokirali" i ukoliko se preko aplikacije šalju paketi onda kuriri moraju doći po te pakete i ti paketi moraju biti dostavljeni do GPC BG. Oni su počeli da isporučuju po malo i po nekim regionima po "određen broj" paketa (nasumično) kako bi se gužva sa paketima koliko toliko raščistila, jer ih ima na hiljade. Tako će se raditi i za ubuduće dok štrajk bude trajao, a po svemu sudeći trajaće još. Takođe, kada bude krenula normalna isporuka paketa iz GPC BG kuriri ima da izginu od posla, i tada će isto kasniti isporuka po dan-dva-tri jer manjak je radnika a zadržanih paketa previše. Tako da znate da ko čeka pakete preko Postexpressa, treba biti strpljiv jer paketi će stići nekome za par dana, nekome za nedelju dana, nekome za deset dana... To sve zavisi od ovih iz GPC-a kako budu puštali pakete za dalju isporuku.
2019 03 28
I meni je jutros stigao paket iz Bg-a koji je poslat u ponedeljak a kurir je rekao kako imam sreće da je zapao jer i dalje štrajkuju. A paket koji sam ja poslala još u petak za Bg i dalje stoji u GPC Beograd 😣
2019 03 28
> Mimi75: > > LelicaLela: > > Meni stigao paket . A clanici kojoj sam poslala paket ,takodje stigao . > > E sad ,zvala sam kurira ,i rekose mi da ne rizikujem jer imaju gomilu i da se moze zagubiti . Sreca ,pa sam se dogovorila sa clanicom da sacekamo malo . Bex se uopste ne javlja . > E, toga me upravo najviše strah - da se paket ne zagubi! > Smatram da je bolje sačekati sa slanjem dok štrajk ne prođe ili pak ako je nešto hitno, koristiti drugu kurirsku službu, mada je sada i njima ekstra pojačana gužva... I ja ,sto je sigurno sigurno je . A najvise me nervira sto se zataskava . Na tv-u samo vesti o Djilasu i Jeremicu ,a o strajku Poste ni rec . Ne citam novine ,pa ne znam da li uopste pisu u novinama.
2019 03 28
U svakom slucaju, i posiljalac i primalac imaju pravo na odstetu zbog kasnjenja, ako se ne varam petostruki iznos postarine.Ako se izgubi paket, takodje, samose iznos drugacije obracunava
2019 03 28
Toliko me nerviraju... Poslala sam zeni monton za koji je uplatila vecu sumu novca, i ceka vec 3 dana, i ko zna koliko ce da ceka jos.... :@ Nego sta nego cu da im trazim odstetu!
2019 03 28
> trenerkice: > U svakom slucaju, i posiljalac i primalac imaju pravo na odstetu zbog kasnjenja, ako se ne varam petostruki iznos postarine.Ako se izgubi paket, takodje, samose iznos drugacije obracunava Samo u slučaju ako je poštarina plaćena pri slanju, ukoliko nije plaćen ptt odmah pri slanju onda ništa od toga. Većina njih šalje pakete sa naznakom da primalac plaća ptt, tako da... Svi smo u istom "sosu". Nadajmo se samo da će kad tad sve pošiljke biti isporučene.
2019 03 28
> Julija: > Toliko me nerviraju... Poslala sam zeni monton za koji je uplatila vecu sumu novca, i ceka vec 3 dana, i ko zna koliko ce da ceka jos.... :@ > Nego sta nego cu da im trazim odstetu! Jeste li Vi platili ptt pri slanju? Ako jeste i ukoliko slučajno paket ne stigne, onda imate pravo na odštetu, ukoliko je naznačeno da primalac plaća ptt onda nema ništa od te odštete...
2019 03 28
> LadyBlye: > > Julija: > > Toliko me nerviraju... Poslala sam zeni monton za koji je uplatila vecu sumu novca, i ceka vec 3 dana, i ko zna koliko ce da ceka jos.... :@ > > Nego sta nego cu da im trazim odstetu! > Jeste li Vi platili ptt pri slanju? Ako jeste i ukoliko slučajno paket ne stigne, onda imate pravo na odštetu, ukoliko je naznačeno da primalac plaća ptt onda nema ništa od te odštete... Ima prava na odštetu. Ali samo jedna strana da li to bio pošiljalac ili primalac.
2019 03 28
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 14