Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kako srediti decije cipelice

Imam pitanje,da li je neko bio kreativan ili ste nosili kod obucara pa je obucar bip kreativan :D naime,kao sto se i desi,napred su se izgulipe cipelice decije,kozne su,koza se ogulila,pa sam mislila da skinem ceo taj deo da ga smirglicom skinem,i sta moze da se uradi a da izgleda lepo? One su bele,da li ima neka boja za kozu ili nestp sto ce da ostane na tom delu iako ce devojcurak i dalje da guli. Da li ste probale da sredite takva ostecenja? :)
2019 03 29
To i mene zanima.. Pratim temu.. :)
2019 03 29
Hvala ti puno :) Ja cu reci svoje iskustvo sa obucarem,bio je kreativan moram priznati ali nije uspelo. Naime,on je prefarbao ceo taj deo farbom masnom. I sad zamislite farbu na kozi,ona puca i nebitno sto puca,vidi se iz aviona da je prefarbano farbom. Resenje je interesantno ali nije lepo. Ja sam njoj nosila te cipelice i tako prefarbane ali ubrzo je zhuljena i ta farba.
2019 03 29
Farbom za drvo.
2019 03 29
Javi se onom momku koji farba Nike patike, bila je tema skoro. Verovatno će on znati koja je farba dobra za kožu, za drvo sigurno nije.
2019 03 29
Ako su vec ostecene,nw mozes nista da pokvaris ako probas! 🤗 Ja slabo znam da popravim,ali mozda ovo kao ideju - stavi joj nesto na glavu,na primer drecavu masnu I niko nece ni gledati 👟 😘 Ili vodi jos jedno dete sa sobom,neko nevaljalo,pa ce isto ono da odvuce paznju...
2019 03 31
Ahhahaha definitivno masna neka na glavi ili kapa ili suknjica neka sarena :D ove boje za kozu su dobre sigurno al pojedinacno da se kupuju su skupe. Razmisljala sam dal akrilnim bojama da probam,pfff,ne znam ni ja,sacekace malo ta ideja definitivno,ne isplati se bas sarati ih bojama za kozu :D
2019 04 04