Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Namerno tagovanje van opisa predmeta

Da li ce se reagovati oko tagova? Besomucno se SVE taguje kao Zara, verujem da ima jos xy zvucnih tagova koji onesposobe prodaju. Pogotovo je zbunjujuce kada se npr bas Zara ukuca u search, i iskace i kineska garderoba i obuca, turska garderoba i obuca... Sve osim onoga sta ima Zara etiketu. Navodim Zaru kao poslednje zapazanje oko tog bezobrazluka. I navodim zbog onih koji su vec dobili negativne utiske zbog pogresnog tagovanja. Ako se poslo sa idejom prijave tagova, gde je zakocilo?
2019 04 09
Tagovi se ''grese'' namerno i to se zna . Ako prodajes Zara artikal ,ti zelis da on bude vidjen pa na pokvaren nacin tagujes i Replay i Guess i Mango i sve ono cega se setis tog trenutka .. ..Nije to neznanje ,to je ''namazanost '' da se artikal vidi kada ukucas tag za malte ne bilo sta ...CIST BEZOBRAZLUK .
2019 04 09
Nasmejala sam se za probiotik :') :') ...ali generalno, stvarno je zalosno to tzv. pogresno tagovanje. Mada sam primetila medju svojim artiklima od kojih je samo jedan Zara, da je upravo taj imao najvise pregleda
2019 04 09
Ovde je odavno "Hiljadu zašto" ostalo bez ijednog "Zato". Koliko se da videti ne sankcionišu se ni daleko gore stvari, a kamoli lažni tagovi...na žalost. To "Videla sam da i drugi tako rade isto, pa sam mislila da to tako sme" je tooolikooo već "isprano" objašnjenje da je počelo da se "cepa". Svako ko se registruje na sajt ima opciju da je saglasan sa pravilnikom sajta, i to je to. Sada, što je većina njih bezobrazna, to je već neka druga priča...
2019 04 09
Mene toliko nekada mrzi da pišem tagove, da napišem u tom odeljku samo boju ili marku.. Naravno tagovi su mi uvek tačni... Što se tiče Bulardija kakve veze ima sa Zarom pitam se? Zato u pretrazi kad tražimo određen predmet, iskače hiljadu nepotrebnih stvari... Katastrofa....
2019 04 09
Ti lažni tagovi me užasno nerviraju. Više je nemoguće pronaći ono što tražiš jer iskače gomila gluposti. Obzirom da ovde nema reakcije ni na ozbiljnije stvari, sumnjam da će se i ovo rešiti. Ostaje nam samo da se pomirimo sa tim ☹️
2019 04 09
> Spotter: > Tagovi se ''grese'' namerno i to se zna . Ako prodajes Zara artikal ,ti zelis da on bude vidjen pa na pokvaren nacin tagujes i Replay i Guess i Mango i sve ono cega se setis tog trenutka .. ..Nije to neznanje ,to je ''namazanost '' da se artikal vidi kada ukucas tag za malte ne bilo sta ...CIST BEZOBRAZLUK . Tako je...
2019 04 09
> PINAKOLADA: > Nasmejala sam se za probiotik :') :') ...ali generalno, stvarno je zalosno to tzv. pogresno tagovanje. > Mada sam primetila medju svojim artiklima od kojih je samo jedan Zara, da je upravo taj imao najvise pregleda Ma i meni je smešno to za probijotik... Umesto da je stavljen tag probijotik, creva, sranje, crevna flora, olakšanje itd... 😂😎😭 E to su tagovi za probijotik...
2019 04 09
> MiciZara: > > PINAKOLADA: > > Nasmejala sam se za probiotik :') :') ...ali generalno, stvarno je zalosno to tzv. pogresno tagovanje. > > Mada sam primetila medju svojim artiklima od kojih je samo jedan Zara, da je upravo taj imao najvise pregleda > Ma i meni je smešno to za probijotik... > Umesto da je stavljen tag probijotik, creva, sranje, crevna flora, olakšanje itd... 😂😎😭 > E to su tagovi za probijotik... :') :') :') pa pre bi se prodao ako nista drugo,mislim ,kome treba probiotik nije mu do Zare :') :')
2019 04 09
> PINAKOLADA: > > MiciZara: > > > PINAKOLADA: > > > Nasmejala sam se za probiotik :') :') ...ali generalno, stvarno je zalosno to tzv. pogresno tagovanje. > > > Mada sam primetila medju svojim artiklima od kojih je samo jedan Zara, da je upravo taj imao najvise pregleda > > Ma i meni je smešno to za probijotik... > > Umesto da je stavljen tag probijotik, creva, sranje, crevna flora, olakšanje itd... 😂😎😭 > > E to su tagovi za probijotik... > :') :') :') pa pre bi se prodao ako nista drugo,mislim ,kome treba probiotik nije mu do Zare :') :') Još jedna glupost u nizu... 😁😁😁 Znači, hajmo onda svi da u tagove "turimo" Zara pa ćemo brže prodati stvari 😂😂😂 Jest' kako ne... 😉😊
2019 04 09
> LadyBlye: > > PINAKOLADA: > > > MiciZara: > > > > PINAKOLADA: > > > > Nasmejala sam se za probiotik :') :') ...ali generalno, stvarno je zalosno to tzv. pogresno tagovanje. > > > > Mada sam primetila medju svojim artiklima od kojih je samo jedan Zara, da je upravo taj imao najvise pregleda > > > Ma i meni je smešno to za probijotik... > > > Umesto da je stavljen tag probijotik, creva, sranje, crevna flora, olakšanje itd... 😂😎😭 > > > E to su tagovi za probijotik... > > :') :') :') pa pre bi se prodao ako nista drugo,mislim ,kome treba probiotik nije mu do Zare :') :') > Još jedna glupost u nizu... 😁😁😁 > Znači, hajmo onda svi da u tagove "turimo" Zara pa ćemo brže prodati stvari 😂😂😂 > Jest' kako ne... 😉😊 Najnoviji probiotik marke Zara, provereno deluje :') :') :')
2019 04 09
Ima smisla..Kada kupis ovde zarinu stvar po simbolicnoj ceni od 4000-5000 din,treba svakako i probiotik,da se regulise novonastalo stanje organizma..Izazvano srecom,sto ste prosli povoljno ,:)
2019 04 09
> jelena2606: > Ima smisla..Kada kupis ovde zarinu stvar po simbolicnoj ceni od 4000-5000 din,treba svakako i probiotik,da se regulise novonastalo stanje organizma..Izazvano srecom,sto ste prosli povoljno ,:) Ili izazvano kešom koji je dat za određenu stvar. 😁😁😁
2019 04 09
> PINAKOLADA: > > LadyBlye: > > > PINAKOLADA: > > > > MiciZara: > > > > > PINAKOLADA: > > > > > Nasmejala sam se za probiotik :') :') ...ali generalno, stvarno je zalosno to tzv. pogresno tagovanje. > > > > > Mada sam primetila medju svojim artiklima od kojih je samo jedan Zara, da je upravo taj imao najvise pregleda > > > > Ma i meni je smešno to za probijotik... > > > > Umesto da je stavljen tag probijotik, creva, sranje, crevna flora, olakšanje itd... 😂😎😭 > > > > E to su tagovi za probijotik... > > > :') :') :') pa pre bi se prodao ako nista drugo,mislim ,kome treba probiotik nije mu do Zare :') :') > > Još jedna glupost u nizu... 😁😁😁 > > Znači, hajmo onda svi da u tagove "turimo" Zara pa ćemo brže prodati stvari 😂😂😂 > > Jest' kako ne... 😉😊 > Najnoviji probiotik marke Zara, provereno deluje :') :') :') I ti sve bez kontraindikacija 😁😁😁
2019 04 09
> LadyBlye: > > PINAKOLADA: > > > LadyBlye: > > > > PINAKOLADA: > > > > > MiciZara: > > > > > > PINAKOLADA: > > > > > > Nasmejala sam se za probiotik :') :') ...ali generalno, stvarno je zalosno to tzv. pogresno tagovanje. > > > > > > Mada sam primetila medju svojim artiklima od kojih je samo jedan Zara, da je upravo taj imao najvise pregleda > > > > > Ma i meni je smešno to za probijotik... > > > > > Umesto da je stavljen tag probijotik, creva, sranje, crevna flora, olakšanje itd... 😂😎😭 > > > > > E to su tagovi za probijotik... > > > > :') :') :') pa pre bi se prodao ako nista drugo,mislim ,kome treba probiotik nije mu do Zare :') :') > > > Još jedna glupost u nizu... 😁😁😁 > > > Znači, hajmo onda svi da u tagove "turimo" Zara pa ćemo brže prodati stvari 😂😂😂 > > > Jest' kako ne... 😉😊 > > Najnoviji probiotik marke Zara, provereno deluje :') :') :') > I ti sve bez kontraindikacija 😁😁😁 Ali ,nesto mi je jeftin ,mozda nije original :') :')
2019 04 09
1 2 3