Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Namerno tagovanje van opisa predmeta

> MiciZara: > Vala mi se od pojedinih "niđe veze" tagova povraća.. > Još kad vidim ono prodajem bundu od " Jambolije", uz to stave like Nerc, Hermelin itd... > To ti je kao da ja napišem prodajem stan na Dorćolu ili Cvetanovoj Ćupriji, like Vračar i Dedinje, Belvil...i ta sr..nja. 😎 Like Tašmajdan 😂😂😂
2019 04 09
> PINAKOLADA: > Prodaj Bulardi pa Zara(r)di :') Zara Like + Like Zara = Ostadosmo svi bez para 😁😁😁
2019 04 09
> Esperansa: > Drago mi je sto ima istomisljenika. Ja sam pre pola meseca rekla dobronamerno clanici da obrise lazne tagove jer moze imati problema. Evo reakcije clanica. " Bas mi se dopalo nesto na tvom profilu i stil ali sada pada u vodu. Dobronamerno te savetujem da obrises lazne tagove tipa zara, mango, bershka na svakom artiklu, to je zabranjeno. Mogu ti blokirati profil." "Jesi čula ,..., nemoj da te blokiraju, šta ćeš posle, čoveče?? 😀 😗 joj, stvarno postaje presmešno, uživam 😀" "Evo odmah cu zbog tebe da obrisem 😂" "Jel treba sad da mi bude krivo sto neces nista da kupis od mene ? 😭" Namerno sam preskocila imena, ne zelim raspravu. Poenta, clanica je obrisala lazne tagove nakon toga, a smejala se i bila ironicna. Ne trazim hvala, taman posla, samo da vidite ponasanje. Eh, da svaku pomoć ovde naplaćujemo mogle bismo 'ladno kupovati Like Zara Bulardi, bez da nas boli glava... 😉😁😁😁
2019 04 09
Malopre kacim na profil jednu majcicu,doslo mi da tagujem Zara :') :') ..zamalo!
2019 04 09
Ali salu na stranu ,ljubitelji Zare su ovde stvarno u problemu.Skoro i prvi put sam trazila konkretno neku zarinu stvar.Kada sam otkucala"Zara farmerke",oooo Boze,gomila ali gomila krpa ,predmeta,svega i svacega sa tagom Zare...
2019 04 09
> LadyBlye: > > MiciZara: > > Vala mi se od pojedinih "niđe veze" tagova povraća.. > > Još kad vidim ono prodajem bundu od " Jambolije", uz to stave like Nerc, Hermelin itd... > > To ti je kao da ja napišem prodajem stan na Dorćolu ili Cvetanovoj Ćupriji, like Vračar i Dedinje, Belvil...i ta sr..nja. 😎 > Like Tašmajdan 😂😂😂 Pa to ti kažem😭
2019 04 09
Znam da nije u naslovu teme ali može li neko da mi objasni kako se taguje i na delu gde pise materijali sta treba da se ukuca ( da li i tu treba da se taguje )?
2021 11 07
1 2 3