Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Namerno tagovanje van opisa predmeta

Pa da moze i tako,da se unormali crevna flora prouzrokovana nemanjem hrane u kuci zbog "povoljne"kupovine :')
2019 04 09
Haha jao,lepo ja kazem da clanice pocnu da zavode red,lupamo negativne kad vec admin nece.Lepo napises baletanke metro nisu zara.Pa da vidis kako bi se dozvale pameti.
2019 04 09
> jelena2606: > Pa da moze i tako,da se unormali crevna flora prouzrokovana nemanjem hrane u kuci zbog "povoljne"kupovine :') :') :')
2019 04 09
> PINAKOLADA: > > LadyBlye: > > > PINAKOLADA: > > > > LadyBlye: > > > > > PINAKOLADA: > > > > > > MiciZara: > > > > > > > PINAKOLADA: > > > > > > > Nasmejala sam se za probiotik :') :') ...ali generalno, stvarno je zalosno to tzv. pogresno tagovanje. > > > > > > > Mada sam primetila medju svojim artiklima od kojih je samo jedan Zara, da je upravo taj imao najvise pregleda > > > > > > Ma i meni je smešno to za probijotik... > > > > > > Umesto da je stavljen tag probijotik, creva, sranje, crevna flora, olakšanje itd... 😂😎😭 > > > > > > E to su tagovi za probijotik... > > > > > :') :') :') pa pre bi se prodao ako nista drugo,mislim ,kome treba probiotik nije mu do Zare :') :') > > > > Još jedna glupost u nizu... 😁😁😁 > > > > Znači, hajmo onda svi da u tagove "turimo" Zara pa ćemo brže prodati stvari 😂😂😂 > > > > Jest' kako ne... 😉😊 > > > Najnoviji probiotik marke Zara, provereno deluje :') :') :') > > I ti sve bez kontraindikacija 😁😁😁 > Ali ,nesto mi je jeftin ,mozda nije original :') :') Ali je zato LIKE ZARA 😂😂😂😂
2019 04 09
> jelena2606: > Pa da moze i tako,da se unormali crevna flora prouzrokovana nemanjem hrane u kuci zbog "povoljne"kupovine :') Hahaha upravo... 😂😂😂😂😂
2019 04 09
Možda i Boulardi taguje sebe kao Zara zbog bolje prodaje. ;)
2019 04 09
Osecam da je Bulardi pred istekom roka....:D
2019 04 09
Sve bih ja to banovala na 10dana, kao upozorenje, taj kretenizam me od prvog dana nervira.
2019 04 09
Vala mi se od pojedinih "niđe veze" tagova povraća.. Još kad vidim ono prodajem bundu od " Jambolije", uz to stave like Nerc, Hermelin itd... To ti je kao da ja napišem prodajem stan na Dorćolu ili Cvetanovoj Ćupriji, like Vračar i Dedinje, Belvil...i ta sr..nja. 😎
2019 04 09
Bulardi like Zara, ili Zara like Bulardi.
2019 04 09
Like Zara Vs Bulardi "Kada te muka stigne i fali ti novaca, ti na Krpice pohitaj jer tamo ima mnogo o*aca, brže bolje Bulardi ti za prodaju objavi pa ukoliko ti se niko za kupovinu ne javi odmah u tagove stavi Zara i, veruj, nema da te boli glava! Ako ti se tamo neke svrake smejale budu, ne brigaj, jer i one imaju baš kao i ti glavu ludu. Bulardi je kralj za Zaru, ma šta to tamo one neke svrake uopšte pa znaju? Turaj, guraj ti tagove lažne- Zara, Mango, Manuel, Mona jer veze nema što tamo niko nema pojma. Bulardi probavu reguliše, ma baš te briga ko šta tamo u forumu kaže! Lupaj samo lažni tag Zara gde god stigneš, jer kada ti Admin na sajt uđe ima svoje prnje sa Krpica da digneš!" 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
2019 04 09
> MiciZara: > Vala mi se od pojedinih "niđe veze" tagova povraća.. > Još kad vidim ono prodajem bundu od " Jambolije", uz to stave like Nerc, Hermelin itd... > To ti je kao da ja napišem prodajem stan na Dorćolu ili Cvetanovoj Ćupriji, like Vračar i Dedinje, Belvil...i ta sr..nja. 😎 :') :') :')
2019 04 09
> LadyBlye: > Like Zara Vs Bulardi > "Kada te muka stigne i fali ti novaca, > ti na Krpice pohitaj jer tamo ima mnogo o*aca, > brže bolje Bulardi ti za prodaju objavi > pa ukoliko ti se niko za kupovinu ne javi > odmah u tagove stavi Zara i, veruj, nema da te boli glava! > Ako ti se tamo neke svrake smejale budu, > ne brigaj, jer i one imaju baš kao i ti glavu ludu. > Bulardi je kralj za Zaru, ma šta to tamo one neke svrake uopšte pa znaju? > Turaj, guraj ti tagove lažne- Zara, Mango, Manuel, Mona jer veze nema što tamo niko nema pojma. > Bulardi probavu reguliše, ma baš te briga ko šta tamo u forumu kaže! > Lupaj samo lažni tag Zara gde god stigneš, jer kada ti Admin na sajt uđe ima svoje prnje sa Krpica da digneš!" > 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁 Ahahahaaa,joooj, :')
2019 04 09
Prodaj Bulardi pa Zara(r)di :')
2019 04 09
Drago mi je sto ima istomisljenika. Ja sam pre pola meseca rekla dobronamerno clanici da obrise lazne tagove jer moze imati problema. Evo reakcije clanica. " Bas mi se dopalo nesto na tvom profilu i stil ali sada pada u vodu. Dobronamerno te savetujem da obrises lazne tagove tipa zara, mango, bershka na svakom artiklu, to je zabranjeno. Mogu ti blokirati profil." "Jesi čula ,..., nemoj da te blokiraju, šta ćeš posle, čoveče?? 😀 😗 joj, stvarno postaje presmešno, uživam 😀" "Evo odmah cu zbog tebe da obrisem 😂" "Jel treba sad da mi bude krivo sto neces nista da kupis od mene ? 😭" Namerno sam preskocila imena, ne zelim raspravu. Poenta, clanica je obrisala lazne tagove nakon toga, a smejala se i bila ironicna. Ne trazim hvala, taman posla, samo da vidite ponasanje.
2019 04 09