Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ljubiteljke kaktusa

Devojke, veliki sam ljubitelj kaktusa, imam dosta vrsta, otvaram ovu temu za sve one koje vole kaktuse, da podele fotke svojih ljubimaca, a ako neko zeli da pokloni ili razmeni neke vrste da napise pored fotke to :) etoo, toliko od mene :) samo bez prodaje, samo pokloni i razmene
2019 04 09
Ja volim kaktuse ali vise ih nemam.zbog deteta sam morala sve da razdavam.posto mi je bio pun hodnik.opasno bockaju.trenutno.imam samo bozicni kaktus.letos planiram da uzmem neku pelcer.da posadim.zbog malog hodnika.nebi da preterampreteram... a i sad ima 6 god.znace valjda da nesme da pipa,bode :D
2019 04 09
Divni su. Moraću da nabavim. Ja imam samo aloju ali ništa što cveta. 😍😍😍😍😍😍
2019 04 10
I da kazu da najbolje uspeva u sirokim i plitkim saksijama.sa ubacenom drenazom.na dno sajsije.pesak.mada nemora.evo meni duboke.samo posadjeno u sumskoj zemlji
2019 04 10
> sloba1976: > I da kazu da najbolje uspeva u sirokim i plitkim saksijama.sa ubacenom drenazom.na dno sajsije.pesak.mada nemora.evo meni duboke.samo posadjeno u sumskoj zemlji Sve ste lepo objasnili-nije uopste zahtevna biljka. Sve trpi - suv vazduh, senovito mesto, i bolje zaboraviti da se polije nego.preterati sa vlagom. Jos ne rekosmo samo: zove se sanseverija, indijansko pero ili svekrvin jezik. :")
2019 04 11
Zaboravila sam da dodam.da se zimi poliva samo jednom mesecno :D
2019 04 11
U odlicno ! Hvala vam mnogo :) ja sam ga zimus malo cesce zalivala,mozda jednom nedeljno,ali suva mu je bila zemlja bas jer se lozilo,bas je bilo toplo. Slikacu i ja svoje kaktuscice,ali sam trenutno u fazi rasadzivanja i premestanja,uzela sam neke nove saksije,al vidim da nece skoro doci na red :D
2019 04 12
Pozdrav,ima li neko lozicu koja je kao žbunić zelena,sitni listići i zovu je Kućna sreća. Mislim da ima sitne bele cvetiće
2019 04 14