Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Devojke sta mislite o aferi?

Ne znam da li je tema na dobrom podfprumu,ako nije obrisacu 😬 Sta mislite o ovoj aferi sto se provlaci po internetu ,za ove eskort dame ,kataloge i njihove cenovnike?😂Ja sam ubedjena da pola estrade ima svoju tarifu.A ovima iz Zadruge i Parova i da ne govorim 😂
2019 04 12
Nit gledam tv, nit pratim štampu i mirna mi glava😉
2019 04 12
> MiraTinaLena2: > Nit gledam tv, nit pratim štampu i mirna mi glava😉 Hehe pametno nema sta😂 Meni navika da citam vesti na internetu,pa ispratim desavanja 😬🤦‍♀️
2019 04 12
Da sam neka vlast,dozvolila bih da se otvore legalne i zvanicne javne kuce.Posto je inace najstariji zanat na svetu ,:) ,:) ,pretvorila bih to u legalan posao,.Prvo bi se na taj nacin suzbijale zaraze,a drzava bi od toga naplacivala porez....Inace ne znam o kkakvoj aferi je rec :)
2019 04 12
Jao zene kako ne znate ? 😂Uhapsili nekog makroa,i sada pola estrade u strahu jer su njihove slike u katalozima sa cenama kod tog makroa.Novine pocele da izbacuju imena poznatih koji se bave prostitucijom...A usluge najvise politicari placali.Kada oni vec koriste usluge,zasto stvarno ne legaliziju prostituciju,bice i niima lakse a ne ovako u strahu da zive 😂
2019 04 12
Pa vecina se bavi.Znaju se tacno i tarife.To je javna tajna.Nista novo.Zato kazem ,treba legalizovati prostituciju,uvek je bilo i uvek ce je biti,a ovako se neke stvari drze pod kontrolom,a placa se i porez. :)
2019 04 12
Ma nece nista biti od toga, bas zato sto su i politocari umesani. Ovo ce samo proci ko i sve ostalo :D
2019 04 13
Igrom slucaja pre godinu-dve, na nekoj proslavi nadjem se u drustvu nekog decka/coveka koji nam je detaljno objasnio ko koliko kosta, sve pevacice i te iz parova (cini mi se po profesiji starlete :') ) ja sam u soku bila, moj kum mrtav hladan cuti i slusa, posle se meni cudi sa koje sam planete sisla pa ne znam sta se desava :') :')
2019 04 13
Ja ne znam zasto hapse makroa?On je covek posrednik.Nije on nikoga naterao ni na sta.A i njima je lakse to da rade neko u pekari.Pise u novinama da se jedna nasa pevacica dugo bavila tim ,inicijali K.O. ja mislim da j eto Kana Ostojic.Nacicu clanak pa cu postaviti ,ima jos inicijala ali ne znam ko su 😂😂
2019 04 13
Ako su one srećne i ja sam. Nrk svako radi šta hoće, dokle god je dobrovoljno..
2019 04 13