Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

sramota,ajde da lupamo negativne....

> Bluerose989: Evo, ja odgovaram 99% uvek na poruke, kažem 99% jer onih 1% su poruke gde mi se nudi prodaja a ja tada tražim razmenu, na takve poruke sam prestala da odgovaram. Kao prodavac, uvek ali baš uvek onavestim kupca kada je paket poslat, javim PE broj i iznos ptt-a, ako je sa otkupom i troškove otkupa, i to bez da me iko pita, nego sama napišem jer smatram da je tako fer i korektno sa moje strane. Nejavljanje smatram nekulturom, osim u slučajevima gde su članice zaista zauzete pa ne ulaze na sajt po nekoliko dana, to apsolutno razumem. Sve ono da je poslato a zapravo nije, to ne razumem nikako niti odobravanje takvo ponašanje. Ukoliko je došlo do problema oko slanja, do odlaganja (jer svima nama se može dogoditi da nam nešto neplanirano iskrsne) sasvim je fer i korektno obavestiti kupca o tome, jer Vi ipak prodajete "to nešto", ne poklanjate, pa sve i kada je poklon u pitanju i tada je sasvim korektno javiti ukoliko je slanje odloženo. Kako za sebe same nalazimo opravdanja tipa "Manjak slobodnog vremena", tako isto trebamo gledati i na druge, neko možda baš toga dana može da preuzme poručeni paket jer i taj neko ima svojih ličnih obaveza, zar ne? U ovom Vašem slučaju sa ovom članicom, smatram da je trebalo da joj javite za to što se bilo dogodilo prilikom slanja, kako ste i sami napisali, uz priloženu sliku da Vam je paket poslat na pogrešnu adresu i vraćen nazad. Bez validnih dokaza nema ni čiste istine, ovako je samo Vaša reč protiv njene, ali smatram da više u prilog njoj ide istina sada jer Vi dokaz ne prilažete, a javila se ovde u temi i članica kojoj ste trebali poslati poklon ali niste to učinili, naravno da Vas niko ne može optužiti za neposlat poklon jer je to samo Vaša lična dobra volja, ali osnovni red je ispoštovati obećanje i dogovor.
2019 04 17
Bas tako @Ladyblue . lepo ste rekli. da se javila bilo kako. Par poruka joj posaljem a ona redovno ulazi na sajt i nista ne odgovori. U trenutku kada sam ostavila negativan utisak odmah se javila sa tom pricom. I ako nije doslo do saradnje,ovakve situacije smatram da nikako ne treba podrzavati. Sad jos kaze i cenkala sam se sa njom i spustila mi cenu. Van svake pameti.
2019 04 17
> Lokiboki007: > E ovako. Ja sam biciklu porucila da KUPIM. Nisam se cenkala i nije mi spustala cenu. Javila sam se da zelim da je kupim po toj ceni. Devojka opet laze. Mozete svi videti preoisku koja je slikana u utisku. Znaci opet laze. Prva laz da je poslala,druga laz da je pogresno poslala,treca sada laz. Ostaviti nekome licne podatke,i taj neko se poigrava sa vama i laze,nema smisla. Podrzavajte slobodno ovakve clanice,i saradjujte sa njima,nemam nista protiv. Ja sam je ocenila,admini ako ce da blokiraju moj nalog,slobodno...a verujte takvima kao sto je ona. Niko, koliko vidim, nije podržao takvo ponašanje članice čija je tema. Ja sam Vam još sinoć na Vaš komentar odgovorila da je Vaš negativan utisak opravdan i dat sa razlogom jer saradnja-kupoprodaja je dogovorena bila, ali da negativan utisak članice čija je tema Vama nema nikakvog osnova, i da se to zove osvetnički negativan utisak a to nije dozvoljeno na sajtu. Članica je otvorila temu tipa "Da sperem ljagu sa sebe", a nijedan validan dokaz o ovome što piše (tvrdnje koje iznosi) nije do sada priložila. To se ne radi tako.
2019 04 17
> Lokiboki007: > E ovako. Ja sam biciklu porucila da KUPIM. Nisam se cenkala i nije mi spustala cenu. Javila sam se da zelim da je kupim po toj ceni. Devojka opet laze. Mozete svi videti preoisku koja je slikana u utisku. Znaci opet laze. Prva laz da je poslala,druga laz da je pogresno poslala,treca sada laz. Ostaviti nekome licne podatke,i taj neko se poigrava sa vama i laze,nema smisla. Podrzavajte slobodno ovakve clanice,i saradjujte sa njima,nemam nista protiv. Ja sam je ocenila,admini ako ce da blokiraju moj nalog,slobodno...a verujte takvima kao sto je ona. Devojčice draga ako si pažljivo čitala a vidim da nisi shvatila bi da podržavanja nema... Ja sam njoj rekla da prodavanje solarijuma i bicikala ovde nema... A podatke ostavljaš svakako na svoju odgovornost niko te ne bije po ušima da ostavljaš iste... Ja se tebi obratila nisam, a ti to da si pažljivo pročitala ili da si pročitala pravilnik bi i znala.. Znači nema prodavanja bicikala, solarijuma, pečenih paprika, pilića i stanova već garderobe... Zato se sajt i zove" Moje krpice"... A to da li nekoga podržavam??? Iskreno da ti kažem nebitne ste i ti i ona... Lep dan Vam želim...
2019 04 17
> Lokiboki007: > Bas tako @Ladyblue . lepo ste rekli. da se javila bilo kako. Par poruka joj posaljem a ona redovno ulazi na sajt i nista ne odgovori. U trenutku kada sam ostavila negativan utisak odmah se javila sa tom pricom. I ako nije doslo do saradnje,ovakve situacije smatram da nikako ne treba podrzavati. Sad jos kaze i cenkala sam se sa njom i spustila mi cenu. Van svake pameti. Da, ali vas dve ste dogovorile kupoprodaju/saradnju, koji članica nije ispoštovala. To jeste za negativan utisak, za uzvraćanje istog nije obzirom na to da nije javila da je postojao problem pri slanju paketa, nego je napisala da je poslato. Pri tome, koliko sam skapirala, nije ni pokušala da se dogovori sa Vama oko ponovnog slanja bicikla, nego se javila tek nakon ostavljenog negativnog utiska?
2019 04 17
> MiciZara: > > Lokiboki007: > > E ovako. Ja sam biciklu porucila da KUPIM. Nisam se cenkala i nije mi spustala cenu. Javila sam se da zelim da je kupim po toj ceni. Devojka opet laze. Mozete svi videti preoisku koja je slikana u utisku. Znaci opet laze. Prva laz da je poslala,druga laz da je pogresno poslala,treca sada laz. Ostaviti nekome licne podatke,i taj neko se poigrava sa vama i laze,nema smisla. Podrzavajte slobodno ovakve clanice,i saradjujte sa njima,nemam nista protiv. Ja sam je ocenila,admini ako ce da blokiraju moj nalog,slobodno...a verujte takvima kao sto je ona. > Devojčice draga ako si pažljivo čitala a vidim da nisi shvatila bi da podržavanja nema... > Ja sam njoj rekla da prodavanje solarijuma i bicikala ovde nema... > A podatke ostavljaš svakako na svoju odgovornost niko te ne bije po ušima da ostavljaš iste... > Ja se tebi obratila nisam, a ti to da si pažljivo pročitala ili da si pročitala pravilnik bi i znala.. > Znači nema prodavanja bicikala, solarijuma, pečenih paprika, pilića i stanova već garderobe... > A to da li nekoga podržavam,... iskreno da ti kažem nebitne ste i ti i ona... Lep dan Vam želim... Auh Mici, ko je tebe toliko iznervirao? 😘😘😘
2019 04 17
> LadyBlye: > > Lokiboki007: > > Bas tako @Ladyblue . lepo ste rekli. da se javila bilo kako. Par poruka joj posaljem a ona redovno ulazi na sajt i nista ne odgovori. U trenutku kada sam ostavila negativan utisak odmah se javila sa tom pricom. I ako nije doslo do saradnje,ovakve situacije smatram da nikako ne treba podrzavati. Sad jos kaze i cenkala sam se sa njom i spustila mi cenu. Van svake pameti. > Da, ali vas dve ste dogovorile kupoprodaju/saradnju, koji članica nije ispoštovala. To jeste za negativan utisak, za uzvraćanje istog nije obzirom na to da nije javila da je postojao problem pri slanju paketa, nego je napisala da je poslato. Pri tome, koliko sam skapirala, nije ni pokušala da se dogovori sa Vama oko ponovnog slanja bicikla, nego se javila tek nakon ostavljenog negativnog utiska? Naravno da je za negativanto i ja kažem.. A prodaja bicikla i solarijuma od strane prodavca na ovom sajtu je protiv pravila..
2019 04 17
> LadyBlye: > > MiciZara: > > > Lokiboki007: > > > E ovako. Ja sam biciklu porucila da KUPIM. Nisam se cenkala i nije mi spustala cenu. Javila sam se da zelim da je kupim po toj ceni. Devojka opet laze. Mozete svi videti preoisku koja je slikana u utisku. Znaci opet laze. Prva laz da je poslala,druga laz da je pogresno poslala,treca sada laz. Ostaviti nekome licne podatke,i taj neko se poigrava sa vama i laze,nema smisla. Podrzavajte slobodno ovakve clanice,i saradjujte sa njima,nemam nista protiv. Ja sam je ocenila,admini ako ce da blokiraju moj nalog,slobodno...a verujte takvima kao sto je ona. > > Devojčice draga ako si pažljivo čitala a vidim da nisi shvatila bi da podržavanja nema... > > Ja sam njoj rekla da prodavanje solarijuma i bicikala ovde nema... > > A podatke ostavljaš svakako na svoju odgovornost niko te ne bije po ušima da ostavljaš iste... > > Ja se tebi obratila nisam, a ti to da si pažljivo pročitala ili da si pročitala pravilnik bi i znala.. > > Znači nema prodavanja bicikala, solarijuma, pečenih paprika, pilića i stanova već garderobe... > > A to da li nekoga podržavam,... iskreno da ti kažem nebitne ste i ti i ona... Lep dan Vam želim... > Auh Mici, ko je tebe toliko iznervirao? 😘😘😘 Ma nije niko nego ne kapira devojka da ja osuđujem prodaju stvari koje nisu dozvoljene i ne branim ikoga...
2019 04 17
Ledy čekaj jer sme ovde da se prodaju bicikla, nameštaj, solarijum itd? Možda se nešto promenilo.. Znam da su neke članice banovane ranije zbog toga...
2019 04 17
> MiciZara: > Kakva bicikla i solarijumi??? > Kako ste počele prodavaće i piliće ovde... > Pre nego počnete da ispravljate krive Drine obavezno pročitajte pravila sajta.. > Šta je dozvoljeno da se prodaje i za šta se daju negativne.. > Ako ste saradnju dogovorile a paket vraćen ili nije preuzet to jeste za negativnu.. > A ako je igračka kao poklon obećana pa nije poslata za to se ne daje negativna.. > I za duple profile ide blok... > Obavezno pročitati pravilnik, inače će vam admin dati nepovratnu negativnu... > A ta negativna je gora od ovih vaših osvetničkih.... Ovde Mici postoje podforumi koji dozvoljavaju oglašavanje raznoraznih stvari, pogledaj dole pri dnu foruma pa ćeš videti da se bicikli ovde prodaju- i klasični, i za decu, i oni za trening. To je dozvoljeno. Solarijum, to već ne znam, viđala jesam nekoliko njih da je objavljivalo solarijum u pdf Nega tela, lepota, kozmetika...pa čak i na profilima, a to za objavu na profilima naravno da nije dozvoljeno.
2019 04 17
> MiciZara: > Ledy čekaj jer sme ovde da se prodaju bicikla, nameštaj, solarijum itd? Možda se nešto promenilo.. Znam da su neke članice banovane ranije zbog toga... Za solarijum ne znam, ali bicikli sme- imaš dole u forumu teme za to. ;) :) Napisah ti malopre odgovor na tvoj prethodni komentar. Ovde u podforumu Sport, dijeta prodaju bicikle, obične i one za treninge, a u podforumu Deca prodaju za decu. Za solarijume to ne znam baš da li je dozvoljeno prodavati po podforumima...
2019 04 17
Meni je ovde najjača fora otvaranje ovakve teme bez ijednog jedinog dokaza o tvrdnjama koje članica čija je tema iznosi. Ne otvaraju se teme na ovakav način, nema nikakvog smisla. Priložite dokaze da je ono što pišete istina. Eto, tako se otvaraju teme ovog tipa.
2019 04 17
> MiciZara: > > Lokiboki007: > > E ovako. Ja sam biciklu porucila da KUPIM. Nisam se cenkala i nije mi spustala cenu. Javila sam se da zelim da je kupim po toj ceni. Devojka opet laze. Mozete svi videti preoisku koja je slikana u utisku. Znaci opet laze. Prva laz da je poslala,druga laz da je pogresno poslala,treca sada laz. Ostaviti nekome licne podatke,i taj neko se poigrava sa vama i laze,nema smisla. Podrzavajte slobodno ovakve clanice,i saradjujte sa njima,nemam nista protiv. Ja sam je ocenila,admini ako ce da blokiraju moj nalog,slobodno...a verujte takvima kao sto je ona. > Devojčice draga ako si pažljivo čitala a vidim da nisi shvatila bi da podržavanja nema... > Ja sam njoj rekla da prodavanje solarijuma i bicikala ovde nema... > A podatke ostavljaš svakako na svoju odgovornost niko te ne bije po ušima da ostavljaš iste... > Ja se tebi obratila nisam, a ti to da si pažljivo pročitala ili da si pročitala pravilnik bi i znala.. > Znači nema prodavanja bicikala, solarijuma, pečenih paprika, pilića i stanova već garderobe... > Zato se sajt i zove" Moje krpice"... > A to da li nekoga podržavam??? > Iskreno da ti kažem nebitne ste i ti i ona... Lep dan Vam želim... Iz ovog teksta,tvojih reci,shvatila sam da se meni obracas To što vam neko nije prodao stvar je izbor prodavca kome će da proda.. Za to nije dozvoljeno davati negativne kao ni za neljubaznost itd.. Jer ona meni nije prodala biciklu i bila je neljubazna samim ignorisanjem poruka. Izvinjavam se sto nisam lepo procitala tekst.
2019 04 17
> LadyBlye: > > MiciZara: > > Ledy čekaj jer sme ovde da se prodaju bicikla, nameštaj, solarijum itd? Možda se nešto promenilo.. Znam da su neke članice banovane ranije zbog toga... > Za solarijum ne znam, ali bicikli sme- imaš dole u forumu teme za to. ;) :) > Napisah ti malopre odgovor na tvoj prethodni komentar. > Ovde u podforumu Sport, dijeta prodaju bicikle, obične i one za treninge, a u podforumu Deca prodaju za decu. > Za solarijume to ne znam baš da li je dozvoljeno prodavati po podforumima... Ok ima bicikala moja greška, ali solarijumi??? Pa ja koliko znam ovo je sajt za garderobu... Seti se one članice što je prodavala trosed da je banovana... Solarijum je aparat, do duše svako prodaje na svoju odgovornost...
2019 04 17
Kratka konstatacija: i bicikl i solarijum stoje i dalje na profilu. To je 100% kršenje pravila za koje sledi blok. Ovo jesu činjenice!
2019 04 17