Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

sramota,ajde da lupamo negativne....

> Bluerose989: > Paket je obecan za slanje samo toliko.. .nisam znala da gde se tehnika prodaje...nisam videla pravila .Videla Sam da druge devojke prodaju svasta pa Sam I ja .U redu neka mi te negativne idem sa sajta.Veliki pozdrav svim devojkama koje su se javile😘ne zameram To nije razlog da napuštate sajt. Zaboga, u kom pravcu Vi razmišljate? Samo je trebalo da objasnite članici koju ste svesno slagali da je paket poslat. Sada pišete da je paket bio obećan za slanje, a u skreenshotovima razgovora se jasno vidi da ste napisali da je paket poslat. Mislim...realno? Ništa lično zaista, samo realno sagledavanje cele situacije. To što Vam se javila neka članica za isti predmet ne znači da je to lažan profil. Hajde sada da izbegavamo sve članice koje imaju jedan utisak ili nemaju utisaka. Svi smo mi ovde bili na početku i bez utisaka. Da je ista članica u pitanju, zar bi Vam ostavila svoj broj telefona? Evo, ne znam zaista... Samo malo više odgovornosti i iskrenosti, i sve je onda ok. Koliko vidim, Vi se dotičnoj članici uopšte niste javljali sa bilo kakvim objašnjenjem, ali kada je ostavljen negativan utisak odmah ste ga uzvratili. Nije moguće da nikako tada niste imali minut-dva vremena, a kada je negativan utisak u pitanju onda ste odjednom potpuno slobodni za pisanje... Izvinjavam se, ali stvarno nije realno, i ponavljam da nije ništa lično. Što se tiče nedozvoljenih predmeta, fraza "Videla sam da i drugi tako, pa hajde i ja" je toliko već "isprana" da je postala zaista i previše bleda. Logično je valjda da se ono što nema svoje kategorije/podkategorije ni ne objavljuje. Ako drugi krše pravila sajta, ne morate i Vi to da radite. Ako nešto nije jasno, evo postoji forum i nije sramota pitati, svako bi Vam odgovorio, posavetovao Vas... Nismo svi niti rođeni naučeni svemu, niti ćemo previše pametni otići jednoga dana sa ovog sveta. Svako dobro želim, najiskrenije.
2019 04 18
Meni da su trebali lazni profili,tj da sam htela da se krijem ja bih odmah to ucinila,ne bih ti zalepila negativnu javno sa svog profila. No nebitno,misli sta zelis. Sto se tice tvog odlaska sa sajta,zelim ti srecan put. Toliko si se uplela u lazi da ne znas ni sta kome pricas. Takvi ne treba ni da prodaju,a ocigledno ne treba niko ni da ti salje pakete jer ne preuzimas iste.
2019 04 18
sto se tice screen shot-ova postavi slobodno. Sve imas samo nemas broj posiljke bicikle i povratnicu 😅
2019 04 18
1 2 3 4