Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

sramota,ajde da lupamo negativne....

> Lokiboki007: > > MiciZara: > > > Lokiboki007: > > > E ovako. Ja sam biciklu porucila da KUPIM. Nisam se cenkala i nije mi spustala cenu. Javila sam se da zelim da je kupim po toj ceni. Devojka opet laze. Mozete svi videti preoisku koja je slikana u utisku. Znaci opet laze. Prva laz da je poslala,druga laz da je pogresno poslala,treca sada laz. Ostaviti nekome licne podatke,i taj neko se poigrava sa vama i laze,nema smisla. Podrzavajte slobodno ovakve clanice,i saradjujte sa njima,nemam nista protiv. Ja sam je ocenila,admini ako ce da blokiraju moj nalog,slobodno...a verujte takvima kao sto je ona. > > Devojčice draga ako si pažljivo čitala a vidim da nisi shvatila bi da podržavanja nema... > > Ja sam njoj rekla da prodavanje solarijuma i bicikala ovde nema... > > A podatke ostavljaš svakako na svoju odgovornost niko te ne bije po ušima da ostavljaš iste... > > Ja se tebi obratila nisam, a ti to da si pažljivo pročitala ili da si pročitala pravilnik bi i znala.. > > Znači nema prodavanja bicikala, solarijuma, pečenih paprika, pilića i stanova već garderobe... > > Zato se sajt i zove" Moje krpice"... > > A to da li nekoga podržavam??? > > Iskreno da ti kažem nebitne ste i ti i ona... Lep dan Vam želim... > Iz ovog teksta,tvojih reci,shvatila sam da se meni obracas > To što vam neko nije prodao stvar je izbor prodavca kome će da proda.. > Za to nije dozvoljeno davati negativne kao ni za neljubaznost itd.. > Jer ona meni nije prodala biciklu i bila je neljubazna samim ignorisanjem poruka. > Izvinjavam se sto nisam lepo procitala tekst. Ne branim ja nju... Ako te je slagala i rekla da je poslala a nije to jeste ružno. Ali pare joj uplatila nisi jbg.. Svakako joj možeš ostaviti neutralnu sa objašnjenjem o kakvoj se članici radi... Ali to za negativnu nije..
2019 04 17
Da je ona od tebe uzela novac, a nije poslala ili te prevarila pa umesto bajsa poslala nešto drugo ti bi mogla da joj daš negativnu.. Što se mene tiče možeš joj dati još pet ali jbg za neljubaznost, laž i saradnju koja nije ni realizovana nema negativne.. A da si upravu, da je bezobrazna to svakako da jesi...
2019 04 17
> MiciZara: > Da je ona od tebe uzela novac, a nije poslala ili te prevarila pa umesto bajsa poslala nešto drugo ti bi mogla da joj daš negativnu.. > Što se mene tiče možeš joj dati još pet ali jbg za neljubaznost, laž i saradnju koja nije ni realizovana nema negativne.. A da si upravu, da je bezobrazna to svakako da jesi... Sve jeate tako. Po pravilima sajta nije doslo do saradnje. Nisam uplatila novac unapred,i nisam ostecena finansijski. Tacno. Ali kada vidim njeno ponasanje,jos i sada ova tema koju je postavila,nije mi zao...i neka me i kazne i blokiraju admini. Nijednog trenutka se nije javila i rekla izvini,odustala sam od prodaje ili bilo sta. Pritom je ulazila redovno na sajt. Stvarno sam neko ko bi sve razumeo,samo da se javila. Devojka je lazov zestok ocigledno
2019 04 17
> Lokiboki007: > > MiciZara: > > Da je ona od tebe uzela novac, a nije poslala ili te prevarila pa umesto bajsa poslala nešto drugo ti bi mogla da joj daš negativnu.. > > Što se mene tiče možeš joj dati još pet ali jbg za neljubaznost, laž i saradnju koja nije ni realizovana nema negativne.. A da si upravu, da je bezobrazna to svakako da jesi... > Sve jeate tako. Po pravilima sajta nije doslo do saradnje. Nisam uplatila novac unapred,i nisam ostecena finansijski. Tacno. Ali kada vidim njeno ponasanje,jos i sada ova tema koju je postavila,nije mi zao...i neka me i kazne i blokiraju admini. Nijednog trenutka se nije javila i rekla izvini,odustala sam od prodaje ili bilo sta. Pritom je ulazila redovno na sajt. Stvarno sam neko ko bi sve razumeo,samo da se javila. Devojka je lazov zestok ocigledno Osnova za blokiranje Vašeg profila, koliko se da videti, zaista nema (igračku sa profila obrišite, jer nije dozvoljeno). Ovde se frljaju negativni utisci samo tako i kada nešto nije dogovoreno, kada se neko samo raspituje (znači nije rezervisao stvar do "tad i tad") i prodavac proda osobi koja se javila da kupi taj predmet, a ona/onaj što se *raspitivala/raspitivao* *samo* "lupi" negativan utisak- e, to nisu dozvoljeni utisci ni u kom slučaju!! A, kada se kupoprodaja dogovori i neko Vam napiše da je nešto poslato, s zapravo nije, eee to svakako jeste za negativan utisak, ili za neutralan utisak uz objašnjenje šta se dogodilo.. Koliko njih nije davalo utiske za to što su "izrađeni" iz straha od osvetničkog negativnog utiska? Pa, neka ćute i dalje, i sami postaju saučesnici potencijalnih prevaranata.
2019 04 17
> Lokiboki007: > > MiciZara: > > Da je ona od tebe uzela novac, a nije poslala ili te prevarila pa umesto bajsa poslala nešto drugo ti bi mogla da joj daš negativnu.. > > Što se mene tiče možeš joj dati još pet ali jbg za neljubaznost, laž i saradnju koja nije ni realizovana nema negativne.. A da si upravu, da je bezobrazna to svakako da jesi... > Sve jeate tako. Po pravilima sajta nije doslo do saradnje. Nisam uplatila novac unapred,i nisam ostecena finansijski. Tacno. Ali kada vidim njeno ponasanje,jos i sada ova tema koju je postavila,nije mi zao...i neka me i kazne i blokiraju admini. Nijednog trenutka se nije javila i rekla izvini,odustala sam od prodaje ili bilo sta. Pritom je ulazila redovno na sajt. Stvarno sam neko ko bi sve razumeo,samo da se javila. Devojka je lazov zestok ocigledno To je tačnoooo...
2019 04 17
> LadyBlye: > > Lokiboki007: > > > MiciZara: > > > Da je ona od tebe uzela novac, a nije poslala ili te prevarila pa umesto bajsa poslala nešto drugo ti bi mogla da joj daš negativnu.. > > > Što se mene tiče možeš joj dati još pet ali jbg za neljubaznost, laž i saradnju koja nije ni realizovana nema negativne.. A da si upravu, da je bezobrazna to svakako da jesi... > > Sve jeate tako. Po pravilima sajta nije doslo do saradnje. Nisam uplatila novac unapred,i nisam ostecena finansijski. Tacno. Ali kada vidim njeno ponasanje,jos i sada ova tema koju je postavila,nije mi zao...i neka me i kazne i blokiraju admini. Nijednog trenutka se nije javila i rekla izvini,odustala sam od prodaje ili bilo sta. Pritom je ulazila redovno na sajt. Stvarno sam neko ko bi sve razumeo,samo da se javila. Devojka je lazov zestok ocigledno > Osnova za blokiranje Vašeg profila, koliko se da videti, zaista nema (igračku sa profila obrišite, jer nije dozvoljeno). > Ovde se frljaju negativni utisci samo tako i kada nešto nije dogovoreno, kada se neko samo raspituje (znači nije rezervisao stvar do "tad i tad") i prodavac proda osobi koja se javila da kupi taj predmet, a ona/onaj što se *raspitivala/raspitivao* *samo* "lupi" negativan utisak- e, to nisu dozvoljeni utisci ni u kom slučaju!! A, kada se kupoprodaja dogovori i neko Vam napiše da je nešto poslato, s zapravo nije, eee to svakako jeste za negativan utisak, ili za neutralan utisak uz objašnjenje šta se dogodilo.. Koliko njih nije davalo utiske za to što su "izrađeni" iz straha od osvetničkog negativnog utiska? Pa, neka ćute i dalje, i sami postaju saučesnici potencijalnih prevaranata. Hvala puno sto ste mi skrenuli paznju za igeacku. Moja greska jer nisam to procitala u pravilima,a dosta ima oglasa sa igrackama,pa nisam ni pomislila da ne sme I to,kao i sve ostalo sto ste rekli,svaka Vam je na mestu. I sada nema revoltirane clanice da se ukljuci u temu 🙃
2019 04 17
> LadyBlye: > > Lokiboki007: > > > MiciZara: > > > Da je ona od tebe uzela novac, a nije poslala ili te prevarila pa umesto bajsa poslala nešto drugo ti bi mogla da joj daš negativnu.. > > > Što se mene tiče možeš joj dati još pet ali jbg za neljubaznost, laž i saradnju koja nije ni realizovana nema negativne.. A da si upravu, da je bezobrazna to svakako da jesi... > > Sve jeate tako. Po pravilima sajta nije doslo do saradnje. Nisam uplatila novac unapred,i nisam ostecena finansijski. Tacno. Ali kada vidim njeno ponasanje,jos i sada ova tema koju je postavila,nije mi zao...i neka me i kazne i blokiraju admini. Nijednog trenutka se nije javila i rekla izvini,odustala sam od prodaje ili bilo sta. Pritom je ulazila redovno na sajt. Stvarno sam neko ko bi sve razumeo,samo da se javila. Devojka je lazov zestok ocigledno > Osnova za blokiranje Vašeg profila, koliko se da videti, zaista nema (igračku sa profila obrišite, jer nije dozvoljeno). > Ovde se frljaju negativni utisci samo tako i kada nešto nije dogovoreno, kada se neko samo raspituje (znači nije rezervisao stvar do "tad i tad") i prodavac proda osobi koja se javila da kupi taj predmet, a ona/onaj što se *raspitivala/raspitivao* *samo* "lupi" negativan utisak- e, to nisu dozvoljeni utisci ni u kom slučaju!! A, kada se kupoprodaja dogovori i neko Vam napiše da je nešto poslato, s zapravo nije, eee to svakako jeste za negativan utisak, ili za neutralan utisak uz objašnjenje šta se dogodilo.. Koliko njih nije davalo utiske za to što su "izrađeni" iz straha od osvetničkog negativnog utiska? Pa, neka ćute i dalje, i sami postaju saučesnici potencijalnih prevaranata. Ma neće nju niko blokirati nego ovu sa biciklom, solarijumom itd.. I ove sa duplim profilima... To što je slagala da je poslala bajs je svakako kriminal... Slažem se sa Ledy... A Loki boki obratite se adminu on svakako najbolje zna.. Činjenica je da ovde za sve nisu isti aršini jbg..
2019 04 17
> Lokiboki007: > > LadyBlye: > > > Lokiboki007: > > > > MiciZara: > > > > Da je ona od tebe uzela novac, a nije poslala ili te prevarila pa umesto bajsa poslala nešto drugo ti bi mogla da joj daš negativnu.. > > > > Što se mene tiče možeš joj dati još pet ali jbg za neljubaznost, laž i saradnju koja nije ni realizovana nema negativne.. A da si upravu, da je bezobrazna to svakako da jesi... > > > Sve jeate tako. Po pravilima sajta nije doslo do saradnje. Nisam uplatila novac unapred,i nisam ostecena finansijski. Tacno. Ali kada vidim njeno ponasanje,jos i sada ova tema koju je postavila,nije mi zao...i neka me i kazne i blokiraju admini. Nijednog trenutka se nije javila i rekla izvini,odustala sam od prodaje ili bilo sta. Pritom je ulazila redovno na sajt. Stvarno sam neko ko bi sve razumeo,samo da se javila. Devojka je lazov zestok ocigledno > > Osnova za blokiranje Vašeg profila, koliko se da videti, zaista nema (igračku sa profila obrišite, jer nije dozvoljeno). > Hvala puno sto ste mi skrenuli paznju za igeacku. Moja greska jer nisam to procitala u pravilima,a dosta ima oglasa sa igrackama,pa nisam ni pomislila da ne sme > I to,kao i sve ostalo sto ste rekli,svaka Vam je na mestu. > I sada nema revoltirane clanice da se ukljuci u temu 🙃 Sve što nema svoju kategoriju/podkategoriju pri postavljanju predmeta nije dozvoljeno. Logično. ;) Igračke možete prodavati u podforumu Deca. :)
2019 04 17
> MiciZara: > > LadyBlye: > > > Lokiboki007: > > > > MiciZara: > > > > Da je ona od tebe uzela novac, a nije poslala ili te prevarila pa umesto bajsa poslala nešto drugo ti bi mogla da joj daš negativnu.. > > > > Što se mene tiče možeš joj dati još pet ali jbg za neljubaznost, laž i saradnju koja nije ni realizovana nema negativne.. A da si upravu, da je bezobrazna to svakako da jesi... > > > Sve jeate tako. Po pravilima sajta nije doslo do saradnje. Nisam uplatila novac unapred,i nisam ostecena finansijski. Tacno. Ali kada vidim njeno ponasanje,jos i sada ova tema koju je postavila,nije mi zao...i neka me i kazne i blokiraju admini. Nijednog trenutka se nije javila i rekla izvini,odustala sam od prodaje ili bilo sta. Pritom je ulazila redovno na sajt. Stvarno sam neko ko bi sve razumeo,samo da se javila. Devojka je lazov zestok ocigledno > > Osnova za blokiranje Vašeg profila, koliko se da videti, zaista nema (igračku sa profila obrišite, jer nije dozvoljeno). > > Ovde se frljaju negativni utisci samo tako i kada nešto nije dogovoreno, kada se neko samo raspituje (znači nije rezervisao stvar do "tad i tad") i prodavac proda osobi koja se javila da kupi taj predmet, a ona/onaj što se *raspitivala/raspitivao* *samo* "lupi" negativan utisak- e, to nisu dozvoljeni utisci ni u kom slučaju!! A, kada se kupoprodaja dogovori i neko Vam napiše da je nešto poslato, s zapravo nije, eee to svakako jeste za negativan utisak, ili za neutralan utisak uz objašnjenje šta se dogodilo.. Koliko njih nije davalo utiske za to što su "izrađeni" iz straha od osvetničkog negativnog utiska? Pa, neka ćute i dalje, i sami postaju saučesnici potencijalnih prevaranata. > Ma neće nju niko blokirati nego ovu sa biciklom, solarijumom itd.. > I ove sa duplim profilima... > To što je slagala da je poslala bajs je svakako kriminal... Slažem se sa Ledy... > A Loki boki obratite se adminu on svakako najbolje zna.. Činjenica je da ovde za sve nisu isti aršini jbg.. 👍👍👍😘😘😘
2019 04 17
MiciZara pisala sam adminima odmah. Ali nema odgovora.
2019 04 17
Da dotična članica nije otvorila temu ne bi ni znali za sve ovo. Sama je sebe uvalila u ..... People who live in glass houses should not throw stones. Ko razume, shvatiće.
2019 04 17
> Lokiboki007: > MiciZara pisala sam adminima odmah. Ali nema odgovora. Treba vremena, jer AdminRS sada ređe ulazi na sajt.
2019 04 17
> AppleRed: > Da dotična članica nije otvorila temu ne bi ni znali za sve ovo. Sama je sebe uvalila u ..... > People who live in glass houses should not throw stones. > Ko razume, shvatiće. 👍👍👍
2019 04 17
Paket je obecan za slanje samo toliko.. .nisam znala da gde se tehnika prodaje...nisam videla pravila .Videla Sam da druge devojke prodaju svasta pa Sam I ja .U redu neka mi te negativne idem sa sajta.Veliki pozdrav svim devojkama koje su se javile😘ne zameram
2019 04 18
Lokiboki ne trudite se vise da mi pisete sa laznih profila...imam I ja screen shot.Izgleda je samo meni sve ovo sumnjivo.niko mi nije trazio taj solarijum sad odjednom ...I to od clanice koja I'ma jednu pozitivnu.Nema veze nije problem nikakav.
2019 04 18