Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Promovisanje artikla- vase iskustvo?

Zanima me da li placate promociju artikla i, ako placate, da li brze prodate stvari. Kakva su vasa iskustva?
2019 04 19
Nema pravila... Nekada su mi odlazili promo artikli, a nekada nisu dok su bili u toj promo varijanti nego tek nakon toga.
2019 04 19
> LadyBlye: > Nema pravila... Nekada su mi odlazili promo artikli, a nekada nisu dok su bili u toj promo varijanti nego tek nakon toga. Hvala 😊
2019 04 19
> AnciS777: > > LadyBlye: > > Nema pravila... Nekada su mi odlazili promo artikli, a nekada nisu dok su bili u toj promo varijanti nego tek nakon toga. > Hvala 😊 Nema na čemu. ;)
2019 04 19
Ja sam koristila prosle godine. Vip je korisna za grupisanje predmeta sto olaksava pregled, promocije definitivno povecavaju posecenost profilu samim tim i mogucnost pridaje, mada nema pravila :-)
2019 04 19
> Marija-Maja: > Ja sam koristila prosle godine. Vip je korisna za grupisanje predmeta sto olaksava pregled, promocije definitivno povecavaju posecenost profilu samim tim i mogucnost pridaje, mada nema pravila :-) Hvala :)
2019 04 19
Ja ne bih placala jer ima previse bagova na sajtu a nema admina. Inace ranije, jos sa starim dizajnom, mnogo je vise bilo aktivnih clanova i mnogo vise prodaja (prema mom iskustvu). Sada se prodaja bas usporila i uglavnom stizu upiti za razmenu. Grupisanje predmeta je dobro kod profila gde ima mnogo stranica za listanje. Kod mene uvek 2 ili 3 pa nema potrebe za tim.
2019 04 19
> Kimberly: > Ja ne bih placala jer ima previse bagova na sajtu a nema admina. > Inace ranije, jos sa starim dizajnom, mnogo je vise bilo aktivnih clanova i mnogo vise prodaja (prema mom iskustvu). Sada se prodaja bas usporila i uglavnom stizu upiti za razmenu. > Grupisanje predmeta je dobro kod profila gde ima mnogo stranica za listanje. Kod mene uvek 2 ili 3 pa nema potrebe za tim. Hvala!😊
2019 04 19
@AnciS777 nema na cemu, uvek mozete uplatiti jednu od 180 din. vazi mesec dana pa da sami procenite da li odgovara ili ne :")
2019 04 19
@LadyBlye da, minimalna dopuna nocanika je 180din. potom od tih para aktivira usluge koje zeli, pretpostavljam da je to vec procitala.
2019 04 20
> Marija-Maja: > @LadyBlye da, minimalna dopuna nocanika je 180din. potom od tih para aktivira usluge koje zeli, pretpostavljam da je to vec procitala. ;) ;)
2019 04 20
Hvala vam puno!
2019 04 20
> Grejsi: > Meni je uglavnom pomoglo. :) uzmem onu za 1 dan, za 19 dinara, to je ono da vredment bude na vrhu kada se udje u kategoriju. Recimo u odeću. Pa se prvo vide svi promovisan i (a ograničen je broj po danu) a onda svi najnoviji ka starijim :) Hvala 😁
2019 04 20
Probaj pa ces videti kako ce ti se pokazati.Ja dugo nisam to uplacivala a vip clnastvo je skroz ok radi grupisanja predmeta i lakseg listanja predmeta na profilu
2019 04 20
Meni se tu nikad nista nije prodato te mozda nakon nekoliko dana i td. I jos sam zapazila da Omiljene predmete retko ko se javi da kupi,uglavnom devojke ako vide,odmah pitaju,velicina,slike i dogovaraju. To sto stoji po godinu dana u omiljenim,uopste ne znaci da zele da ga kupe.
2019 04 22
1 2