Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je ono bilo fejk?

Imam Cavalli duks, etikete su kao ove koje već.imate u ormanu, ali nemam hologram. Međutim, duks je star ( a i dalje kao nov), negde iz 90—tih i ima vez iznutra zlatnim koncem. Mama je dobila.od ćaleta, ćale imao love, nije kupovao fejkove, jedino ako mu u butiku nisu uvalili :D ali s obzirom na to u kakvom.je stanju posle 20 godina ili je original ili se neko baš maksimalno potrudio :D
2019 04 20
Lady ne pricam o ukusima I odredjenim brendova.Cena mora da vuce odredjeni kvalitet.Naravni ima I deo gde se placa" Ime" neke krpe.Npr ako si platila tasni 1000e,pa ne moze garancika da joj bude 6 meseci.Ovde kod nas jakna Pepe Jeans ima garanciju dve godine,koja je prosek firma.Znaci neki skup brend ,mora ozbiljno da stoji iza onoga sto prodaje.Ti da si u nekoj normalnoj zemlji I da kupis recimo majicu od viskoze I od nje dobijes alergiju.Na sve moguce nacine bi se trudili u toj radnji,da ti izadju u susret,posto je to blam za neki brend koji se visoko kotira.O tome pricam
2019 04 20
Ako clanica uvazava reklamaciju, nikakve 3000 vec da vrati celu sumu. Ne razumem se u rc, ali konci koji vise mi lice na fejk.
2019 04 20
> LadyBlye: > Kakvo bre crno biranje u vrednosti od 3000din?!? :o > Ovo je za vraćanje celokupne sume novca koji je uplaćen (unapred, koliko sam dobro videla) i vraćanje ovde bluze prodavcu koji u ovom slučaju nije nikako fer. > Videla sam juče temu koju je dotična članica bila otvorila, ali nisam ništa komentarisala jer kao što napisah već ovde sinoć, ne razumem se zaista u stvari R. Cavalli, ovde videh da je članica posle i obrisala temu. Iz utisaka sam videla slike šava i konaca koji "vise"- ne moraš biti neki veliki ekspert za originalne stvari da bi shvatio da "šav ukrivo i konci koji iz istog vise" nikako ne idu uz originalne stvari. > Uz to, kada ti neko unapred uplati 6500din za bluzu, pa po prijemu stvari ima "reklamaciju" na istu, treba biti čovek i rešiti sve na miran, fer, korektan način. Prodavac se u ovom slučaju nakon primedbi kupca da nije dobijena originala stvar za koju nije plaćena mala suma novca, odmah "hvata" za prethodna dva negativna utiska, dok se pri uplati novca ti utisci uopšte ne pominju. Interesantno koliko sujeta ume da "proradi" kada se u javnost plasira istina. Da, da....
2019 04 20
Taj Cavali koji je ona prodala se nosio '90 godina...
2019 04 20
Ajde nemojte da se lazemo, ono nikome ne izgleda kao original. Nemam mnogo iskustva sa rc i slicnim imenima, povremeno bi mi neka krpica tog ili nekog slicnog skupog kreatora protrcala kroz ruke, ali sve sto sam imala prilike da vidim, opipam, nosim, bilo je perfektno odradjeno. Na stranu etikete i zigovi, svaki sav i koncic je bio na mestu, nista izvuceno, asimetricno, lose odradjeno, sto ovde nije slucaj. Uostalom, greska prodavca je sto te izvucene konce nije naglasila kupcu. Prodavala sam haljinu za 300din, devojka uplatila novac unapred, a ja pri pakovanju primetim minijaturnu fleku. I sta cu, slikam, posaljem clanici, uz napomenu da ako je problem, vracam joj novac, jer je to moja greska i moj previd. Dakle za 300din. A ovde se polemise i clanica odbija da vrati 6500. Sramota...
2019 04 20
> jelena2606: > Lady ne pricam o ukusima I odredjenim brendova.Cena mora da vuce odredjeni kvalitet.Naravni ima I deo gde se placa" Ime" neke krpe.Npr ako si platila tasni 1000e,pa ne moze garancika da joj bude 6 meseci.Ovde kod nas jakna Pepe Jeans ima garanciju dve godine,koja je prosek firma.Znaci neki skup brend ,mora ozbiljno da stoji iza onoga sto prodaje.Ti da si u nekoj normalnoj zemlji I da kupis recimo majicu od viskoze I od nje dobijes alergiju.Na sve moguce nacine bi se trudili u toj radnji,da ti izadju u susret,posto je to blam za neki brend koji se visoko kotira.O tome pricam Razumela, jasno... ;) :)
2019 04 20
> MrkvicaBg: > Ajde nemojte da se lazemo, ono nikome ne izgleda kao original. Nemam mnogo iskustva sa rc i slicnim imenima, povremeno bi mi neka krpica tog ili nekog slicnog skupog kreatora protrcala kroz ruke, ali sve sto sam imala prilike da vidim, opipam, nosim, bilo je perfektno odradjeno. Na stranu etikete i zigovi, svaki sav i koncic je bio na mestu, nista izvuceno, asimetricno, lose odradjeno, sto ovde nije slucaj. Uostalom, greska prodavca je sto te izvucene konce nije naglasila kupcu. > Prodavala sam haljinu za 300din, devojka uplatila novac unapred, a ja pri pakovanju primetim minijaturnu fleku. I sta cu, slikam, posaljem clanici, uz napomenu da ako je problem, vracam joj novac, jer je to moja greska i moj previd. Dakle za 300din. A ovde se polemise i clanica odbija da vrati 6500. Sramota... Naravno, tako i treba da bude. Poštena osoba će naglasiti sve što postoji od eventualnih mana/oštećenja i kada je 100din u pitanju, a o ovim nekim ozbiljnijim ciframa da ni ne pričam. Mene interesuje jedno: Kako bi se osećala članica koja je sada prodavac u slučaju da je ona kupac, i da uredno plati poručenu stvar i onda joj stigne nešto ovakvo? Sigurna sam da nebi rekla prodavcu da je ok i da novac zadrži.
2019 04 20
Ja iskreno se nadam Skyline da ce razmisliti i kontaktirati me ponovo....
2019 04 21
> primat: > Ja iskreno se nadam Skyline da ce razmisliti i kontaktirati me ponovo.... Nadam se najiskrenije da ćete uspeti da se dogovorite sa članicom za vraćanje novca Vama a Vi njoj bluzu da vratite, jer to bi jedino ovde bilo fer i korektno. Sve najbolje želim!
2019 04 21
1 2 3 4 5