Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je ono bilo fejk?

Znam Lady ali je toliko upadljivo i nisko. Otvoriti profil za forum!?
2019 04 20
HVALA PUNO clanice koje su mi izasli u susret i otvorili ponovo temu da li je fake bluzu R.CAVALLI koju sam kupila od clanici SKYLINE. Ona meni je pisala u 23.45h na viberu da je ostavila poruku na MK i da udjem i pogledam gde pise,a mogu i da prilozim kasnije da mogu da izaberem nesto u vrednosti 3000 din sa njenog profila posto povracaj novca ne radi. Ja stvarno nemam vremena danas da se bavim time,eventualno tek veceras kad se zavrsi proslava na kojoj sam trebala da nosim njenu majcu za 6500,ali posto sam imam malo vremena sada uz jutarne kafe prilozicu neke od stvari koje ja imam ORIGINAL R.CAVALLI kupljene pre mn.godinama i neke skoro cak i odavde sa MK pa vi vidite o cemu se sto se tice holograma uporedjivanje,a da ne pricamo u kvalitetu izradjenog (materijal i obrada konaca) Zovem se Irena Blagojevic iz Kladovo,doktor radiologije,bugarka sam ali udata u Srbiju gde zivim vec 18g i imam i srpsko drz. Zavrsila sam pre medicine visoku strucnu skolu 4 godine u Bugarsku za dizajn i modeliranje zenska i muska odela,odsek musku modu,mogu za par dana kad idem kuci u Bugarsku i doneti diplomu i priloziti ovde kao potvrda toga.....Tako da dosta oko krpicama znam,ko i kako se sije...koji kvalitet po kategorije celokupne provere vredi,prvenstveno visoke mode kao i konfekcijiske mode. To sve rekla sam Skyline juce preko telefona kad sam je kontaktirala u vezi bluzu koju sam dobila,posto ona meni je odmah rekla kako mogu ja da dokazem i odakle uopste znam da to nije original.....isto tako holograme se ne menjaju,samo moze odredjena serija napr.sportska ili kofekc.kao sto je class cavalli napr.da ima u logom gde se presijava drugaciji pozadini,ali uz odgovarajuce etikete.Ne znam kako to da vam obijasnim ali eto stavicu slike pa valjda uspecu da uslikam dobro to da vidite u cemo se radi i stavicu uporedno i njen hologram na bluzu koja tvrdi da je original Kopija holograma izgleda onako,kao sto ja sam platila 6500
2019 04 20
Sto se tice te brendirane garderobe..U sveti postoje radnje,gde se prodaje felericna garderoba,ili ona koja nije prosla kontrolu kvaliteta..Tetka mi zivi u Australiji,izmedju ostalog zanimanje joj je moda.Donosila mi je razne brendove takodje i sebi kupovala,sa tim nekim felerima.U tim radnjama su razni brendovi i svi imaju svoj stand.Te radnje imaju ime,ne znam tacno kako se zovu.Sve u svemu ,tu mozete da pronadjete majicu za 15 dolara,naravno pricamo o ozbiljnijim brendovima.Obican prosecan gradjanin moze sabi da kupi Kavali majicu.Ima jos i jedna stvar svi brendovi imaju podelu garderobe na visu klasu(ono sto kosta)i sto mi obicni gradjani ne mozemo sebi da priustimo i onu garderobu za nizu klasu,te garderobe je mnogo vise,. Nase trziste konkretno je prepuno ili fejk garderobe ili onoga sto nije proslo kontrolu kvaliteta.Kod nas se prodaje po punim cenama A sto se SH tice ,ulazila sam pre nekoliko dana.Desigual haljina visi,fejk samo takav i to ne mora covek da bude neki veliki poznavaoc da bi to video.
2019 04 20
Nemojte pristati na manje od povraćaja cele sume. To je moj savet i jedino korektno rešenje.
2019 04 20
eto slike holograma na bluzu koju sam kupila za 6500
2019 04 20
a eto na ostale stvari koji ja trenutna sam nasla kuci u garderoberu za uporedjivanje
2019 04 20
ne znam koliko se moze dobro videti,ali u pozadini holograma mora da ima razne printove koji njen nema,a pritom je mnogo manji i se vidi kako je zaljepljen .Kasnije ukljucicu se opet ovde ali sada treba stvarno da se spremam za proslavu dec.rodjendana i nemam vremena.
2019 04 20
Vi se lepo provedite i uživajte sa decom! 😍 To je najbitnije. Mi ćemo da diskutujemo i umesto vas. ;)
2019 04 20
> AppleRed: > Znam Lady ali je toliko upadljivo i nisko. Otvoriti profil za forum!? Sve ti je jasno, šta reći...
2019 04 20
Prodavac da Vam vrati novac, bez dalje price. Te varijatnte "Ne radim povracaj novca" su za APP prodavce (ako prodje, prodje iliti uvaljivacice) Ako hoce da ostane na ovom sajtu kao ok prodavac, umesto kao prevarant, naravno. Meni bi mogla da uvali fejk stvar jer se u originale ni malo ne razumem, ali verujem sudu clanica koje se razumeju, plus ovde se na oko vidi da nesto ne stima.
2019 04 20
Kakvo bre crno biranje u vrednosti od 3000din?!? :o Ovo je za vraćanje celokupne sume novca koji je uplaćen (unapred, koliko sam dobro videla) i vraćanje ovde bluze prodavcu koji u ovom slučaju nije nikako fer. Videla sam juče temu koju je dotična članica bila otvorila, ali nisam ništa komentarisala jer kao što napisah već ovde sinoć, ne razumem se zaista u stvari R. Cavalli, ovde videh da je članica posle i obrisala temu. Iz utisaka sam videla slike šava i konaca koji "vise"- ne moraš biti neki veliki ekspert za originalne stvari da bi shvatio da "šav ukrivo i konci koji iz istog vise" nikako ne idu uz originalne stvari. Uz to, kada ti neko unapred uplati 6500din za bluzu, pa po prijemu stvari ima "reklamaciju" na istu, treba biti čovek i rešiti sve na miran, fer, korektan način. Prodavac se u ovom slučaju nakon primedbi kupca da nije dobijena originala stvar za koju nije plaćena mala suma novca, odmah "hvata" za prethodna dva negativna utiska, dok se pri uplati novca ti utisci uopšte ne pominju. Interesantno koliko sujeta ume da "proradi" kada se u javnost plasira istina.
2019 04 20
> LadyBlye: > Auh, kolike cifre brate mili... Men' se slošilo, svega mi 😁😁😁 > Ozbiljno, poštujem svačiji ukus i svačiji stav prema određenim markama/brendovima, no meni nikako ne dopire do ovog mog bentavog mozga da neko daje toliki novac za najobičnije minijature od viskoze... Mislim, viskoza nije neki extra materijal, plus toga izuzetno je nezgodna leti za osobe sa osetljivom kožom... Barem moje iskustvo po pitanju tog materijala. > A, što se dotičnog Cavalli-a tiče, e za to već "ne sam školovala", i najiskrenije uopšte se "ič" ne razumem u kreacije tog "čike". 😉😊 Lady kada se stvar puno placa,vuce sa sobom garanciju kvaliteta i dugotrajnosti.Postoje ljudi koji imaju komplekse i vole da se vidi odredjeni brend.Ali isto tako postoje ljudi koji ce da imaju 4 dobro ukrojene i kvlitetne majice i to je to.I platice ih dosta.Meni jeste ok da neko plati majicu polovnu 6500,ali da ta majica vuce ono sto treba,taj odredjeni kvalitet.U trenutnim uslovima ne mogu da dam 6500 za majicu ali kada bi mi se povecao standard,itekako bih! :)
2019 04 20
Jelka ja bih veci novac recimo dala samo za dobru koznu torbu, kozne cizme, dobar kaput, majice su mi nekako potrosna roba. I 2000 din mi je mnogo za novu majicu, iskreno, kakva god da je 😁
2019 04 20
> jelena2606: > > LadyBlye: > > Auh, kolike cifre brate mili... Men' se slošilo, svega mi 😁😁😁 > > Ozbiljno, poštujem svačiji ukus i svačiji stav prema određenim markama/brendovima, no meni nikako ne dopire do ovog mog bentavog mozga da neko daje toliki novac za najobičnije minijature od viskoze... Mislim, viskoza nije neki extra materijal, plus toga izuzetno je nezgodna leti za osobe sa osetljivom kožom... Barem moje iskustvo po pitanju tog materijala. > > A, što se dotičnog Cavalli-a tiče, e za to već "ne sam školovala", i najiskrenije uopšte se "ič" ne razumem u kreacije tog "čike". 😉😊 > Lady kada se stvar puno placa,vuce sa sobom garanciju kvaliteta i dugotrajnosti.Postoje ljudi koji imaju komplekse i vole da se vidi odredjeni brend.Ali isto tako postoje ljudi koji ce da imaju 4 dobro ukrojene i kvlitetne majice i to je to.I platice ih dosta.Meni jeste ok da neko plati majicu polovnu 6500,ali da ta majica vuce ono sto treba,taj odredjeni kvalitet.U trenutnim uslovima ne mogu da dam 6500 za majicu ali kada bi mi se povecao standard,itekako bih! :) Ja lepo napisah da poštujem svačiji ukus i stav prema određenim markama/brendovima... Bilo je sretnih vremena kada sam i sama mogla da plaćam tolike sume za krpice, ali moj stav je oduvek ovakav kakav je i sada i kakav će uvek biti: ne zanimaju me stvari koje su rađene od, za mene, nekog "lošeg" materijala a koštaju "boga oca". Pamuk, prirodna koža...to mi je sasvim ok da ima jaču cenu, ali sve ono ostalo što bukvalno "vrišti" da je sintetika (alergija mi povremeno izbija od takvih materijala) e to za moj pojam nije ok. I, opet ponavljam, ovo se ni na koga ne odnosi, nego je samo u pitanju moj lični stav. ;)
2019 04 20
> TinaKris: > Jelka ja bih veci novac recimo dala samo za dobru koznu torbu, kozne cizme, dobar kaput, majice su mi nekako potrosna roba. > I 2000 din mi je mnogo za novu majicu, iskreno, kakva god da je 😁 U dobra stara vremena je bilo najnormalnije da cipela pristojna kosta 100 evra,kao I farmerke.Pricam o pristojnom kvalitetu.Sada su sve te cifre luksuz.Nisam nikada bila neka bogatasica ali sam najopustenije mogla da kuim cizme na snizenju za 200e...Prosto to je bila cena dobrih koznih cizama.Ovo sam sigurna da moze da ppotvrdi veci deo moje generacije.Tako da u ovim vremenima sada I meni je naucna fantastika npr majica od 6500 din.Recimo Benetton se kotira kao skup.A pravljen je za srednju klasu
2019 04 20