Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Opet da smaram mame :D

Idem u sredu u bolnicu, provešću neki period tamo, ono što me zanima.je HRANA, naravno.:D znam kakva je hrana posle operacije, jer je prilagođena postoperativnom periodu, zanima me kakva je hrana kad se leži, konkretno u pitanju je Višegradska i da li da ponesem brdo plazme i tonus štanglica sa sobom i da li mogu da poručujem klopu, da me niko ne smara tamo? :D izašla bih sama po dostavu , naravno, samo neću da me one sestre tamo dave, ako poručim sebi cupiku ili pileće belo :D
2019 04 20
Ne znam odgovore na ova pitanja, ali mislicu na tebe i zelim ti sve najbolje :")
2019 04 20
Hvala, Majče :) :*
2019 04 20
@Debela_devojka obavestavaj nas :*
2019 04 20
Tu sam ti u blizini,pa mogu da skoknem sa masnom pljeskavicom ,:) .Hrana je sigurno losa,tako da obezbedi se svakako
2019 04 20
Jes, vala, dobro si se setila :D može!/može i neki suši iz Bizu—a, uplatiću ti na račun za dostavu :D
2019 04 20
A mozemo I u neki bircuz tu pored bolnice,.Malo popravis sminku,ogrnes bade mantil I odemo da se zamastimo ,:)
2019 04 20
Taman, kupila sam ovde sexy satenski bade mantil da glumim ludilo u bolnici x-) ima iznad bolnice birc u fullu, osunčana tri kafanska stola, taman
2019 04 20
Ahaha,e ond u taj.
2019 04 20
Kad sam ja bila u visegradskoj (pre skoro 3 godine), porodilje nisu mogle da izlaze iz bolnice. Meni su donosili klopu, ali sam većinu davala jer je meni ta bolnička hrana bila skroz ok. Tako je bilo oba puta, pre skoro 10 godina i skoro 3... sad kako je ne znam, msm da je isto.... Jedino što je baš baš nezgodno je taj baby friendly jer dok ti je beba tu, moš samo da se slikaš. Čula sam da su to izbacili, sad ne znam...
2019 04 20
E da...doručak npr je kacamak, mladi sir i jogurt/kiselo mleko ili kuvano jaje sa virslom i sirom. Za ručak je nešto kuvano, uglavnom piletina, ima i ribe. Užina je neko pecivo, a za večeru se ne sećam jer ovo što ti daju, verovali ili ne, sasvim dovoljno. I uvek može repete
2019 04 20
E, alli ja idem.na carski, prošli put sam.izlazila bez problema i na CR nije baby griendly :D ali nije ista hrana kad ležiš i kad te porode, ja mislim.:D pošto ću ja ležati bar 5 dana pre porođaja :D
2019 04 20
Mi posle CR dva dana dobijamo samo keks i čaj, tj nulti i prvi dan, tek taj drugi (treći) smo imale neku projicu, makarone i piletinu za ceo dan, zbog creva. Drugačiji je jelovnik, nego posle prirodnog :/ ništa ukusno haha
2019 04 20
Sve najlepše Debela! Nek ti hrana bude najgore. Mislim na tebe. 😍🤩😍🤩😍🤩
2019 04 20
Ponesi za svaki slucaj, ja se nisam poradjala, ali posle moje operacije smela sam samo kasasto i bilo je uzas..(naravno nisam bas ocekivala kao u hotelu) ali momak mi je svercovao so na primer :D i sad ko god ide u bolnicu savetujem da spakuje so :D U svakom slucaju, neka je sa srecom!
2019 04 20
1 2 3 4