Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Solarijum kreme za telo informacije

Caos drage moje,zanima me da li stvarno produzuje boju one specijalne kreme za solarijum i da li se to stavlja posle solarijuma ili pre? I koja vam je najbolja,a da nije bas preskupa i gde kupujete? P.S znam da nije zdrav,ali danas nista nije zdravo,tako da se suzdrzite komentara gde cete hejtovati i pametovati Ljubac i hvala unapred ❤️
2019 05 03
E i mene to zanima, godinama se ne vadim iz solarijuma ali još nikada nisam isprobala te kreme, bilo bi dobro da neko napiše nešto više o njima :) Verujem da se stavljaju pre solarijuma da bi boja bila intenzivnija (kao one Karoten mazalice, marmelade i ulja za sunčanje) ali me jako interesuje da li zaista deluju ili su samo mamipara :')
2019 05 03
Ja vec tri godine idem u solarijum,recimo tri meseca do juna i vise ne idem do sl.godine. Prvu godinu nisam nista koristila,zadnje dve godine koristim kremice u onim malim kesicama koje se koriste pre solarijuma za brze tamnjenje i deluje. Namazem se kad tamo odem ne kuci. Ta mala kesica koristi se za vise puta,dovoljno malo namaziti se nema potrebe stavljati na telo puno te kreme.
2019 05 03
Kada sam bila klinka posecivala sam solarijum.Koristila sam neku kremu,ne secam se naziva,ali koristila se pred ulazak u solarijum,tj za vreme suncanja.Bila je odlicna,malo mi je pricuvala kozu ,a boja jeste bila dugotrajnija i bolja.Krema se prodavala u salonu u koji sam tada isla i bila je u kesicama za jednu upotrebu.
2019 05 03
U salonu gde ja idem imajj te kesice i biobazu za brze tamnjenje,medjutim biobaza mi je katastrofa,posle nje se bulvalno oljustis.Inace u solarijum idem 15 godina i ubedljivo najbolja stvar koju mozes da uradis za ten i kozu i brze tamnjenje je da obaras sargarepu i da sto vise jedes sargarepe(obarene).😘😘😘😘
2019 05 04
Solarijum 20 godina :D , probala razne kreme uvek isti efekat,nije do kreme vec do solarijuma u mom slucaju tako da mi je to bacanje para.. Podrzavam @starwars, sargarepica u svezem obliku ili vidu suplementa je dobra baza za boju, a za suncanje napolju prirodan kakao maslac,najbolja stvar za suncanje ikad izmisljena
2019 05 04
Hvalaaa vam na savetima i informacijamaaa,pocinju pripreme za silne svadbe ove godine 😂😂😂
2019 05 05