Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARENA sam od clanice Nanibg

> TatjanaMikulic: > Deluje mi kao da je ostalim clanicama koje su komentarisale vise zao vasih para nego vama samima. Kakav je to stav, ma briga me za 50 eur...nema veze..hvala na podrsci...svasta...Ako zaista tako razmisljate niste ni trebali otvarati temu..pa mi bi smo je sve jurile i za 50 din.. > Sa takvim stavom, izvinite, zaista ne mogu da vas zalim. Ostavite podatke pa da znamo ko je u pitanju. Konačno neko da napiše baš onako kako zaista i misli, i bravo za to! Realno u potpunosti, ali zaista. Ja napisah juče smisao ali u nekoj blažoj formi, koji ste Vi sada precizno, tačno i konkretno napisali.
2019 05 18
> LadyBlye: > > 11Ivana11: > > > AppleRed: > > > A ja se čudim što ne mogu prodati stvari za 200-600 dinara!? > > > Izvinjavam se ali to je kad tražimo 'brendirane' stvari. Gledajte šta vam se dopada i koliko košta a ne šta piše na njemu! > > Kao da ce im neko zavirivati na etiketi da vidi jel pojedine nose brendirano 🤭 nikad nisam bila zaludjena brendovima... ja sam vise za kvalitet pa makar to bio i neki anonimus > Slažem se apsolutno. Ma bezi bre vise neki su tacno postali zarobljenici markirane odece. Isto kao sto su se nekada deca igrala po ceo dan u blatu, pare su bile od lisca, kuvala se kafa od zemlje kao i da ne nastavljam ,tako danas telefon se daje od malena... cast izuzecima... Mozda je glupo poredjenje al stvarno ovaj vek je uzas postao... zarobljeni smo tehnikom, markama, besnim kolima, skupocenim namestajem... pa dokle tako? Gde su one prave vrednosti ???? Jako malo nas je ostalo koji ne zavirujemo u tudje tanjire, radujemo se tudjoj sreci, cuvamo tih par starih stvari koje nas podsecaju na to lepo detinjstvo ili nama nekog bliskog i jako dragog...
2019 05 18
Baš tako Ivana! Što smo siromašniji tim više žudimo za nedostižnim stvarima. Bitno je šta će drugi reći. Kopiranje starleta i silikonskih klonova je in. Tužno.
2019 05 18
@jelena2606- Izuzetci potvrđuju pravilo, nešto može verovatno ali 95% ne može. Tema je svakako nešto drugo. Konstantno insistiranje na tome kako je potpuno realno da kupite vrhunske stvari za izuzetno mali novac većinu ovde i dovodi u zabludu da će kupiti original.... i nađemo se u ovakvoj temi. Prada kaput za 40eur, Gucci najnoviji model naočara za 18eur, i.marant za podlednji model patika za 57eur, cavalli svečana haljina za 10eur. Možda 1komad ako se potrefi da pogodite trenutak, sniženje i broj. Suština je da niti ti brendovi niti to tržište funkcioniše na taj način. Uđete lepo u Gucci, Pradu, LV, Zanotti, gde god pa pogledate raspon cena i razmislite šta ima a šta nema smisla. Sigurno može kod nekoga da se kupi za 100din majica Cavalli možda baš tskva kao što je neja tetka kupila, ne sporim i zaista ne bih diskutovala o tim izuzetcima. Međutim ovde skoro svaki dan ne diskutujemo o tome kako je neko kupio baš takav komad već o tome kako je neko prevaren zato što nije dobio to što mu je obećano.
2019 05 18
11Ivana11, AppleRed, TatjanaMikulic...slažem se u potpunosti sa Vašim mišljenjima i stavovima, ali ipak ne želim da doprinosim tome da ova tema ode u nekom sasvim pogrešnom pravcu. Članica je ipak prevarena, a to koliko je i zbog čega u mogućnosti da plaća veće iznose, to već nije naša stvar. Bilo je ovde dosta članica koje su uplaćivale i po +15000din, bile prevarene...na žalost. Smatram da je sada diskutabilno pisati (u ovoj temi barem) o tome šta je ko i koliko platio, jer ipak je u pitanju prevara i to nikako nije uredu. Što se same članice čija je tema tiče, slažem se sa onim što je Spotter napisala, tj. ukoliko prodavac/prevarant ne želi na miran i fin način da vrati novac, onda podneti tužbu protiv istog. Takođe, napisati ovde u temi ime i prezime članice koja je uradila prevaru i mesto odakle je poslat paket. Članici koja je oštećena želim svu sreću i da uspe da vrati novac koji je pošteno uplatila.
2019 05 18
U pravu si Lady. Mene bi I 300din bolelo. A najviše to što me neko prevario. Osećala bi se kao budala, poznavajući sebe i to je najgori deo. Za 300 dinara se ne može da istera pravda ali za 5000 vredi pokušati!
2019 05 18
Baš tako Apple. O iznosima ne bih zaista, ali ovde je u pitanju cifra koja je prešla 5000 din a za tako nešto ide tužba, tj. ima se osnova za tužbu ukoliko druga strana ne želi na civilizovan način da vrati novac usled urađene prevare. Iz kog razloga sve članice koje su prevarene za iznose veće od 5000din samo otvore teme, daju negativan utisak (neke i ne), i onda ćute, evo meni lično to baš nikako nije jasno. Nije rešenje samo otvoriti temu i pisati, uglavnom "u prazno", jer niko od nas ovde ne može uticati na to da onaj ko je uradio prevaru novac vrati. Članice pitaju za savete i to je sasvim ok, dobiju savete i onda...ništa, jedno veliko ništa. Em izgube novac, em izgube dosta živaca i vremena, a onda dalje ništa ne preduzimaju, tj. ne bore se dalje za sebe same tamo gde se to i treba uraditi. Ne znam zaista šta bih više mogla reći/napisati, a da je to nešto novo jer sve je već ispisano, a dalje je sve na oštećenoj strani da li će i šta preduzeti po pitanju toga da novac bude vraćen. Ovo sve je zaista pisanje "u prazno", nikakve koristi od toga ako oštećena strana ne prihvata i ne primenjuje savete koje dobije ovde od dosta članica.
2019 05 18
Petisa....Postoji outlet i za Giuseppe Zanotti..Ima i cipela i patika vec od 70e....Toliko o tome.Ne moze da se gleda poslednja kolekcija za bogatu klasu i da se porede cene..Naravno slazem se da ako pricamo o cipelama iz polednje kolekcije koje su kostale 800e,ne mogu ovde nikako biti 50 sem ako clanica koja ih prodaje nije humanitarac,a cipele dobila od bogatog ljubavnika,sedamnaeste po redu..Ovde clanice masovno prenaduvavaju cifre ,a kada odem na net nadjem taj neki model u outletu..po apsolutno odlicnoj ceni,. cak i za nas sirotinju po Srbiji... Svi ovde placamo onoliko koliko smo spremni da progutamo ukoliko nas neko izvoza,ustvari bar ja tako radim...I naravno itekako imam informaciju o nekom predmetu koji mene zanima,..od kada je,koliko je mogao da kosta,....
2019 05 18
Tatjana mikulic. Prvo ja i nisam kupila za sebe sandale , nego za drugaricu koja nema ovde profil. Jeste zao mi je novca ali sam svesna da ga povratiti necu , ja ovde jos nisam cula da je neko isterao pravdu do kraja. Kako da ostavim podatke od te žene ovde , kada nije po pravilima sajta. Ja hocu ako mi admin dozvoli. Ja sam stavila na forum zbog drugih zena da budu oprezne, a ne da bi me ti žalilia.
2019 05 18
> Petissa: > Žao mi je što ste prevareni, to baš i nije mali novac bez obzira šta za koga jeste malo ili pujo. U suštini sve je puno ukoliko ne dobijete ono što piše u opisu i što vidite na slikama. > Kako sam u više navrata napisala ne može se očekivati vrhunska robna marka koja u radnji košta nekoliko stotina eura za 20-30eur, a i kada nađete neki original po toj ceni on samo potvrđuje prethodno pravilo. Ukoliko su isključivo slike sa neta, rszlog manje za poverovati. Čuda tog tipa se retko događaju pošto neko ipak u startu mora da izdvoji taj novac. > Više provere detalja, dodatne fotografije i lično preuzimanje su svakako recept za proveru. Onom ko zaista prodaje ono što tvrdi neće biti problem da izađe u susret. Ukoliko pođem od sebe, što baš i nije uvek dobro, ne očekujem da mi bilo ko veruje na reč i poveti svoj dragocen novac tek tako. Ne slazem se. Zato sto ja recimo prodajem original pantalone koje kostaju u radnji oko 100 e za 4000din.jer sam ih dobila i jer mi ne trebaju i zasto da mi skupljaju prasinu bezveze. I prodala sam brdo stvari koje necu da mi stoje, skupo placene, budzasto. Tako da smatram da se moze naci povoljno i kvalitetno, da jeftine cene ne znace da je nesto odmah fejk, pocepano itd. Plus sto postoje outleti po inostranstvu, znam jer tu zivim i moze se naci dosta povoljnije.
2019 05 18
Ajde objasni sta je reseno sa onom ekipom koja se stalno provlaci po forumu neka Dijana , Darija neki likovi iz nekih sela sto su prevarili toliki narod. NIŠTA. Moja jedina namera je bila da se zna da je “Nanibg” prevarant, sto sam morala i da obrazlozim naravno. Uopste nije bila poenta da me neko zali zbog 50€.
2019 05 18
Ajde objasni sta je reseno sa onom ekipom koja se stalno provlaci po forumu neka Dijana , Darija neki likovi iz nekih sela sto su prevarili toliki narod. NIŠTA. Moja jedina namera je bila da se zna da je “Nanibg” prevarant, sto sam morala i da obrazlozim naravno. Uopste nije bila poenta da me neko zali zbog 50€.
2019 05 18
> ivanamiumiubi: > Ajde objasni sta je reseno sa onom ekipom koja se stalno provlaci po forumu neka Dijana , Darija neki likovi iz nekih sela sto su prevarili toliki narod. NIŠTA. Moja jedina namera je bila da se zna da je “Nanibg” prevarant, sto sam morala i da obrazlozim naravno. Uopste nije bila poenta da me neko zali zbog 50€. Ja Vas lično ne žalim, samo mi je žao što ste prevareni. Nenormalno bi bilo da nekome bude drago ako je neko prevaren.
2019 05 18
Ladyblye ma naravno kao da je meni svejedno, ali ja cu ovo pokusati da resim na svoj nacin , zena je iz Železnika ako su tacni podaci , imam kucu u Sremcici i naci cu je kad tad. Ali me vec nervira ova glupost” bas te briga za pare “ , stvarno mi je namera bila da je oznacim kao prevaranta zbog drugih zena.
2019 05 18
> ivanamiumiubi: > Ladyblye ma naravno kao da je meni svejedno, ali ja cu ovo pokusati da resim na svoj nacin , zena je iz Železnika ako su tacni podaci , imam kucu u Sremcici i naci cu je kad tad. Ali me vec nervira ova glupost” bas te briga za pare “ , stvarno mi je namera bila da je oznacim kao prevaranta zbog drugih zena. Razumem, ali Vi ste tako u jednom od svojih komentara napisali nešto u smislu "briga mene za 50e...". Za većinu nas to je dosta značajan iznos. Uglavnom, kao što sam i ranije napisala, ja Vam želim da ovo uspeti da rešite i da Vam novac ipak bude vraćen jer to bi jedino bilo fer i korektno.
2019 05 18