Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARENA sam od clanice Nanibg

> emilyy: > O, Bože, za šta ste Vi dali 5700 dinara! 😩 Zaista... 😱😱
2019 05 18
Cekaj jel drugarica kupila ili postavljacica? Nemoj joj oprostiti. ..
2019 05 18
Samo otici licno i traziti povracaj novca. Doticnu prevarantkinju neka je sramota! Gledam sada njen profil -sve stvari su joj fake, ali su cene u skadu sa tim, ali kako da za ovakve sandale trazi 6000! Do duse nove zanoti patike ( snizene!, ja gledala u radnji -kostale 800 e) tako da bi ova cena bila ok, cak i da je kopija, ali kvalitetna kopija, nova i pod uslovom da se naglasi da je kopija! Mislim da za ovakve sandale, u ovakvom stanju nije smela da trazi 6000, koliko.god da ih je ona platila, i zahtevati da se novac vrati!!!!
2019 05 18
Ostavite nam barem ime i prezime od clanice jer ona lako moze novi profil otvoriti... ovo je uzasno
2019 05 18
I dok mi ovde komentarisemo,devojka i dalje radi..Profil nije blokiran,ako vidimo na forumu opomenu ok,ako ne,nasednemo Potpuno smo nezasticene na ovom sajtu nazalost,admin ne reaguje vec dugo kao da i ne postoji,tako da kupujemo na srecu Devojka nema original slike predmeta koji prodaje vec skinute sa neta,to je zabranjeno koliko mi se cini,ali pravila nisu ista za sve,po ko zna koji put se ponavljam... Iskreno bih volela da se pojavi neki slican sajt ali sa jasnim pravilima koji se odmah i primenjuju i da svi bezimo odavde
2019 05 18
A ja se čudim što ne mogu prodati stvari za 200-600 dinara!? Izvinjavam se ali to je kad tražimo 'brendirane' stvari. Gledajte šta vam se dopada i koliko košta a ne šta piše na njemu!
2019 05 18
> Ninuskica: > I dok mi ovde komentarisemo,devojka i dalje radi..Profil nije blokiran,ako vidimo na forumu opomenu ok,ako ne,nasednemo > Potpuno smo nezasticene na ovom sajtu nazalost,admin ne reaguje vec dugo kao da i ne postoji,tako da kupujemo na srecu > Devojka nema original slike predmeta koji prodaje vec skinute sa neta,to je zabranjeno koliko mi se cini,ali pravila nisu ista za sve,po ko zna koji put se ponavljam... > Iskreno bih volela da se pojavi neki slican sajt ali sa jasnim pravilima koji se odmah i primenjuju i da svi bezimo odavde Pa dobila je negativnu.I napisan je razlog.A na profilu je sve fejk.Vidljivo iz aviona.Jos gore ako je admin blokira.Ona otvori novi profil I cista je.Ovako se bar ima uvid u lose saradnje.
2019 05 18
Na profilu je sve fejk,vidljivo iz aviona,a devojka je ipak platila 5700 za krs..I isti taj fejk posmatra jos gomila devojaka,i neka ce se upecati..jer posluju ovde devojke sa 5,6 i vise negativnih i devojke i dalje kupuju,umesto da posle prve prevare dobije blok i da mi kao clanice imamo mogucnost da prijavimo lazne tagove,fejk koji se prodaje kao original i sl. no ne,mozes da pises adminu koliko ti volja,nema od toga nista Zato su se prevaranti i usilili i sve su bezobrazniji Devojke ako planirate da puknete vecu lovu za nesto,idite na neki sigurniji sajt gde cete nakon prevare ako se i dogodi,bar imati kome da se pozalite jer ovde da budem iskrena svako misli da ste "budala"! 5700 za krs sandale samo zato sto je firma??Bez dodatnih fotografija,snimaka i sa par pozitivnih ocena,sa gomilom slika sa neta,sa Gucci,Prada,D&G cvikerima od 2200,bez da se naglasi da su kopija,znamo da nema za taj kes original,ali mora da se navede da je kopija,ako se vec navede ime nekog brenda!
2019 05 18
Na Limundu posluju ljudi I sa po 14 negativnih.I meni je yo odlican reper da li cu da poslujem sa nekim.Takodje je vrlo bitan I razlog negativnih.Devojke koje posluju sa nekim sa po pet negativnih,valjda treba da ukljuce barem malo mozak I da yraze licno preuzimanje.Postododatne slike u eri fotosopa ne znace nista.Ovako blokiranjem profila,nema se uvid u prethodne negativne,injima je otvoren put da nastave sa istom praksom.Po meni je velika greska sto se profili odmah blokiraju.Posto se time nista ne dobija.A takodje novac ni na jednom sajtu niko ne moze da vam vrati.
2019 05 18
Žao mi je što ste prevareni, to baš i nije mali novac bez obzira šta za koga jeste malo ili pujo. U suštini sve je puno ukoliko ne dobijete ono što piše u opisu i što vidite na slikama. Kako sam u više navrata napisala ne može se očekivati vrhunska robna marka koja u radnji košta nekoliko stotina eura za 20-30eur, a i kada nađete neki original po toj ceni on samo potvrđuje prethodno pravilo. Ukoliko su isključivo slike sa neta, rszlog manje za poverovati. Čuda tog tipa se retko događaju pošto neko ipak u startu mora da izdvoji taj novac. Više provere detalja, dodatne fotografije i lično preuzimanje su svakako recept za proveru. Onom ko zaista prodaje ono što tvrdi neće biti problem da izađe u susret. Ukoliko pođem od sebe, što baš i nije uvek dobro, ne očekujem da mi bilo ko veruje na reč i poveti svoj dragocen novac tek tako.
2019 05 18
Moze da se ocekuje vrhunska robna marka,za 20-30e,ukoliko je kupljena u radnji u inostranstvu,koje postoje a zbog neke sitnice nisu prosle konyrolu kvaliteta.Ovde se stalno provlace kojekakve dezinformacije o cenama,hologramima,kodovima....U jednoj od tih radnji je moja tetka kupila Cavalli majicu za 20 dolara.
2019 05 18
Naopako ,koje djubre Vam je poslala . Novac sigurno mirnim putem necete dobiti nazad ,stoga Vam jedino preostaje ,put pod noge sa sve dokazima i podacima i u policiju za podnosenje krivicne prijave jer je iznos veci od 5000 . STO PRE Spotter
2019 05 18
Deluje mi kao da je ostalim clanicama koje su komentarisale vise zao vasih para nego vama samima. Kakav je to stav, ma briga me za 50 eur...nema veze..hvala na podrsci...svasta...Ako zaista tako razmisljate niste ni trebali otvarati temu..pa mi bi smo je sve jurile i za 50 din.. Sa takvim stavom, izvinite, zaista ne mogu da vas zalim. Ostavite podatke pa da znamo ko je u pitanju.
2019 05 18
> AppleRed: > A ja se čudim što ne mogu prodati stvari za 200-600 dinara!? > Izvinjavam se ali to je kad tražimo 'brendirane' stvari. Gledajte šta vam se dopada i koliko košta a ne šta piše na njemu! Kao da ce im neko zavirivati na etiketi da vidi jel pojedine nose brendirano 🤭 nikad nisam bila zaludjena brendovima... ja sam vise za kvalitet pa makar to bio i neki anonimus
2019 05 18
> 11Ivana11: > > AppleRed: > > A ja se čudim što ne mogu prodati stvari za 200-600 dinara!? > > Izvinjavam se ali to je kad tražimo 'brendirane' stvari. Gledajte šta vam se dopada i koliko košta a ne šta piše na njemu! > Kao da ce im neko zavirivati na etiketi da vidi jel pojedine nose brendirano 🤭 nikad nisam bila zaludjena brendovima... ja sam vise za kvalitet pa makar to bio i neki anonimus Slažem se apsolutno.
2019 05 18