Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

U vezi Zaful-a

Zdravo! :) Da li ste naručivale kupaće kostime sa Zaful-a? Da li odgovaraju veličinama koje ste naručile ili se dešava da su manji/veći? I da li se plaća carina? Hvala unapred.
2019 05 26
Ja sam narucila prosle godine, u principu odgovaraju velicine, mogu da stanem u kupaci, ali bih sada da narucujem uzela L umesto M, da mi bude malo komotniji. Sad ne znam jel to jer sam se ugojila :') ili ima veze sa materijalom i time sto je kao duplo postavljen i malo deblji od nekih obicnih kupacih. Cini mi se da nisam platila carinu :)
2019 05 26
Da, treba uzeti vecu velicinu jer su manji brojevi- provereno. 😉
2019 05 26
Ima divnih kupacih I ja bih rado porucila.. :") Posto inace nosim XS, a njihova najmanja velicina je S, sta bih trebala da izaberem: S ili M?
2019 05 26
> Oleloleeee: > Ima divnih kupacih I ja bih rado porucila.. :") > Posto inace nosim XS, a njihova najmanja velicina je S, sta bih trebala da izaberem: S ili M? Moj savet M, manji su dosta. 🙂
2019 05 27
Obavezno jedan veci broj,ja sam se na zalost zeznula i sad ga prodajem.Nije da ne mogu da obucem ali veci broj bi bio idealan.
2019 05 27
> PINAKOLADA: > Obavezno jedan veci broj,ja sam se na zalost zeznula i sad ga prodajem.Nije da ne mogu da obucem ali veci broj bi bio idealan. Slazem se u potpunosti, identican problem..samo ja od mog jos ne odustajem, nadam se da ce se rasiriti i olabaviti materijal kako se to desava kod kupacih :D
2019 05 27
> janavoj: > > PINAKOLADA: > > Obavezno jedan veci broj,ja sam se na zalost zeznula i sad ga prodajem.Nije da ne mogu da obucem ali veci broj bi bio idealan. > Slazem se u potpunosti, identican problem..samo ja od mog jos ne odustajem, nadam se da ce se rasiriti i olabaviti materijal kako se to desava kod kupacih :D Ma ja nema sanse da cu moci :D :D ..mogu eventualno ako budem jednom letovala u Brazilu :') :') :')
2019 05 28