Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako povecati broj pratilaca na svom profilu?

Drage kolege/koleginice da li mi mozete reci kako da povecam broj clanova na svojoj stranici? Hvala Vam unapred na odgovoru. o:) :") <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
2019 06 06
Prvenstveno niskim cenama i uspešno ostvarenim saradnjama.😊
2019 06 06
> emilyy: Svakako,tu se bas trudim da svim ljudima izadjem maksimalno u susret,bez obzira da li ce na kraju kupiti proizvod ili ne.Hvala Vam puno na odgovoru. <3 <3 <3
2019 06 06
Paaa pratioci nista ne znacee imala bi posete predmetima i profilu cak i ako nemas pratioce. Ja imam 15 pratilaca a svakog drugog dana ostvarujem po neku saradnju, tako da nema pravila ♡ mozes da ides na foru "zapratite, uzvracamm" i tako bila je jedna devojka skupljala pratioce na taj nacin
2019 06 06
> MeriliaGrej: > Paaa pratioci nista ne znacee imala bi posete predmetima i profilu cak i ako nemas pratioce. Ja imam 15 pratilaca a svakog drugog dana ostvarujem po neku saradnju, tako da nema pravila ♡ mozes da ides na foru "zapratite, uzvracamm" i tako bila je jedna devojka skupljala pratioce na taj nacin Nisam znala da to tako funkcionise,hvala puno na odgovoru,zaista mnogo znace saveti. <3
2019 06 06
Pratioci u principu nista ne znace, jer sajt nije dobro uradjen, tj ako pratite neciji profil ne dobijate info ako je npr ubacen nov predmet. A nekada ne znace nista ni "lajkovi" (srculenca), jer pre prodam predmet bez ili sa malo svidjanja, nego one koji su cak u popularnim predmetima. Ukratko, nema pravila.
2019 06 06
> ivanaa: > Pratioci u principu nista ne znace, jer sajt nije dobro uradjen, tj ako pratite neciji profil ne dobijate info ako je npr ubacen nov predmet. > A nekada ne znace nista ni "lajkovi" (srculenca), jer pre prodam predmet bez ili sa malo svidjanja, nego one koji su cak u popularnim predmetima. > Ukratko, nema pravila. Da,verovatno je sve stvar srece.Pa dobro,kako bude.Hvala Vama punoooooo. <3
2019 06 07
Eto imaš pratioca više😎😉
2019 06 07
Evo, i ja sam Vas zapratila sada. 🙂😉
2019 06 08
> MiciZara: > Eto imaš pratioca više😎😉 Ti sve pratiš, samo mene ne... :'( :'( :P :*
2019 06 08
> MiciZara: > Eto imaš pratioca više😎😉 Hvala puno,uzvaratila sam. <3
2019 06 08
> LadyBlye: > > MiciZara: > > Eto imaš pratioca više😎😉 > Ti sve pratiš, samo mene ne... :'( :'( :P :* Zapratila sam i Vas.Tek sam sad videla ove poruke. o:)
2019 06 08
:) ;) :*
2019 06 08
:")
2019 06 09
Iskreno, od 283 profila koja me prate, saradnju sam ostvarila sa mozda 20ak, ovi ostali ne znam ni da li mi nekad udju na profil :D Uglavnom su me clanice pronalazile preko searcha-a, tj. kad nesto pretrazuju, fazon je ispravno pisati tagove, nuditi ono sto bi i sami nosili a ne nesto iznoseno i staromodno, okej cene, i naravno mozda i najbitnije SLIKE. Slike su te koje prve privuku pogled, ako mi se nesto ne svidi na prvi pogled, ako je slika mutna i nije lepo prikazana stvarcica, nece me zainteresovati... tako da sve ono sto ja volim na ovom sajtu, trudim se da prezentujem i na svom profilu :)
2019 06 15
1 2