Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Saveti za bolju kupovinu

Zdravo drage ja sam nova ovde, pa alo može saveti, kako brze prodati stvar 😚 i da li vi brisete prodate stvari sa sajta ili ostavljene kao neke i samo napišete prodato 🧐
2019 06 16
Caos , ja prodato odmah brisem i trebali bi svi da brisu jer je sajt prebukiran i to ga samo koci. Ne znam ni sama koji savet da ti dam za bolju prodaju... slike su bitne, cene isto tako . Ja sam godinama na sajtu i moje iskustvo je da nema nekih pravila kada i koliko ce se stvari prodati.Zelim ti puno srece u prodaji <3
2019 06 16
Stavljam oznaku PRODATO od trenutka kad clanica kupi stvar dok je ne preuzme i ne javi da je sve ok. Onda brisem stvar, nema potrebe da prebukiram profil.
2019 06 16
Dobrodosla na sajt (: Ja brisem predmet kada clanici koja ga je kupila stigne A sto se prodaje tice, tu nema pravila xD Prodaje se i kupuje svasta, ugl budu zatsja oko praznika i snizenja Cene su bitne ali ne i presudne, isto tako i broj ljudi koji stavlja u omiljeno nista ne mora da znaci Potrudi se da slike budu ciste I jasne i to je otprilike to 😊
2019 06 16
Dobro dosla! :D Mozes oznaciti da je predmet prodat onog trenutka kada ti clan ostavi podatke za njega, a obrises ga kada kupac javi da je stigao kako ne bi pretrpavala i sajt i profil i kako bi ti oglasi bili pregledniji. Ne savetujem da saljes pouzecem clanicama sa negativnim utiscima ili sa jako malo pozitivnih (nije u redu, ali svakako za tvoju sigurnost). Oglasavaj se cesto na forumu i to je neki vid "reklame". Cesto pisi u podforumu "Rasprodaje". Slikaj stvari sa dobrim fokusom, ako je osvetljenje lose ili nije kroz bistra nabaci neki efekat poput shapen ili sta god da imas u fonu i kompu i prosto malo doteraj pozadinu i slike i videces da prosto prodaja ovde ne ide tako lose. Zelim ti svakako svu srecu i puno lepih saradnji!
2019 06 16
Slazem se sa ostalima , i ja oznacim kao rezervisano (editujem naslov ) kad kupac ostavi podatke za slanje , oznacim kao prodato nakon uplate i ostavim tako dok kupac ne javi da je stiglo i da je zadovoljan ( da ne bi bilo zabune oko opisa , ako dodje do nekog nesporazuma , ne daj Boze ) . Saveta za uspesniju prodaju nema , ide , pa ne ide ... videces . Bitno da sve realno opises , da odmah napises sve mere ( zbog sebe , da te ne cimaju da trazis i premeravas ) , slikas i opises eventualna ostecenja i mane . Ne salji pouzecem nikom ko ima negativnu i valjda ce biti dobro . Srecno :")
2019 06 17
> leptirica: > Caos , ja prodato odmah brisem i trebali bi svi da brisu jer je sajt prebukiran i to ga samo koci. Ne znam ni sama koji savet da ti dam za bolju prodaju... slike su bitne, cene isto tako . Ja sam godinama na sajtu i moje iskustvo je da nema nekih pravila kada i koliko ce se stvari prodati.Zelim ti puno srece u prodaji <3 Hvala ,:)
2019 06 19
Hvala vam svima na odgovoru, pomoglo mi je :*
2019 06 19
Caos svima, nova sam na sajtu, htela bi nesto da postavim, ali kada treba da ukucam materijal i tag, oznaci mi crveno, i ne mogu da izbacim artikl. Da li znate u cemu je problem? Hvala unapred na odgovorima :)
2021 09 15