Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Crevna kandida

Drage zene, ako je neka od vas uspela da izleci crevnu kandidu, podelite svoje iskustvo. Ne mogu da je izbacim i pored pravilne ishrane i nystatina (lek koji je prepisao lekar)
2019 06 24
> jovananeda: > Drage zene, ako je neka od vas uspela da izleci crevnu kandidu, podelite svoje iskustvo. Ne mogu da je izbacim i pored pravilne ishrane i nystatina (lek koji je prepisao lekar) Samo kvantna medicina,nema sta nisam probala pre toga i 8 meseci nisam mogla da se izlecim,kad sam otisla kod doktora kvantne medicine covek me je spasio za 2 tretmana...
2019 06 25
> Jecko95: > > jovananeda: > > Drage zene, ako je neka od vas uspela da izleci crevnu kandidu, podelite svoje iskustvo. Ne mogu da je izbacim i pored pravilne ishrane i nystatina (lek koji je prepisao lekar) > Samo kvantna medicina,nema sta nisam probala pre toga i 8 meseci nisam mogla da se izlecim,kad sam otisla kod doktora kvantne medicine covek me je spasio za 2 tretmana... Mozete li mi reci nesto vise o tome?
2019 06 25
Nemam lično iskustvo, ali znam da postoji i poseban režim ishrane i to prilično dugotrajan. Ako želiš raspitaću se ..
2019 06 25
Na tom rezimu sam, smrsala sam 13 kg za dva meseca, jer je dosta rigorozan nacin ishrane, i nema pomaka sto se kandide tice, a ja cu izludeti jer je minimalan broj namirnica i zahteva stalnu pripremu hrane. Najteze mi pada sto se ne jede voce.
2019 06 25
> jovananeda: > Na tom rezimu sam, smrsala sam 13 kg za dva meseca, jer je dosta rigorozan nacin ishrane, i nema pomaka sto se kandide tice, a ja cu izludeti jer je minimalan broj namirnica i zahteva stalnu pripremu hrane. Najteze mi pada sto se ne jede voce. Oh, baš užas !!! :( Ako saznam nešto korisno od osobe koja je imala isti problem, javiću. Izdrži.. :*
2019 06 25
> Maculi: > > jovananeda: > > Na tom rezimu sam, smrsala sam 13 kg za dva meseca, jer je dosta rigorozan nacin ishrane, i nema pomaka sto se kandide tice, a ja cu izludeti jer je minimalan broj namirnica i zahteva stalnu pripremu hrane. Najteze mi pada sto se ne jede voce. > Oh, baš užas !!! :( Ako saznam nešto korisno od osobe koja je imala isti problem, javiću. Izdrži.. :* Mnogo Vam hvala :*
2019 06 25
> jovananeda: > > Jecko95: > > > jovananeda: > > > Drage zene, ako je neka od vas uspela da izleci crevnu kandidu, podelite svoje iskustvo. Ne mogu da je izbacim i pored pravilne ishrane i nystatina (lek koji je prepisao lekar) > > Samo kvantna medicina,nema sta nisam probala pre toga i 8 meseci nisam mogla da se izlecim,kad sam otisla kod doktora kvantne medicine covek me je spasio za 2 tretmana... > Mozete li mi reci nesto vise o tome? Imate na internetu bas lepo objasnjeno kako funkcionise,samo ukucajte 'kvantna medicina' i izaci ce vam bas dosta dobrih tekstova,ja vam mogu dati broj od doktora koji je mene izlecio,u Novom Sadu je😊
2019 06 26
Probaj i sa homeopatijom, znam mnoge zadovoljne ljude
2019 06 27
U Valjevu ima zena koja pravi cajeve od raznih biljaka/trava..Samo joj trebaju rezultati sa tacnim brojem bakterija i na osnovu toga napravi dovoljnu kolicinu za izbacivanje. Ja sam imala problema sa kandidom, i pored raznih vaginaleta i antibiotika stalno se vracala..Kad mi je ona napravila caj (to se popije za dva dana i ne sme da se pije voda ni nista drugo, i kaze ti ona sta sme/ne sme da se jede) posle toga je nestala i nije se vise vracala. Samo joj trebaju nalazi.. Mogu ti dati broj ako zelis
2019 07 10
> olivera9: > U Valjevu ima zena koja pravi cajeve od raznih biljaka/trava..Samo joj trebaju rezultati sa tacnim brojem bakterija i na osnovu toga napravi dovoljnu kolicinu za izbacivanje. Ja sam imala problema sa kandidom, i pored raznih vaginaleta i antibiotika stalno se vracala..Kad mi je ona napravila caj (to se popije za dva dana i ne sme da se pije voda ni nista drugo, i kaze ti ona sta sme/ne sme da se jede) posle toga je nestala i nije se vise vracala. Samo joj trebaju nalazi.. Mogu ti dati broj ako zelis Moze meni broj Hvala Vam 👋😊
2019 07 12
Da li si resila problem?Moja mala cerkica ima crevnu kandidu i nasli smo svi kazu i hvale se na tu terapiju.Pije vec 4 dana a kazu posle 10dana prodje i ne navraca se.Pila je i nistatin i cajeve za to nista nije pomoglo sad cekam da vidim sta ce biti sa ovim.
2019 08 22