Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> Zlatana: > > Ivana19999: > > Ja sam njoj poslala trenerku, kardigan, dzemper, bluzu, kosulju i cizme to je od garderobe i obuce > > Od kozmetike: farbu profesionalnu loreal novu, nova dva dezedoaransa, dva nova roll ona nova, mleko za kosu loreal skoro novo, dve muske nove Cien kupke, dve nove kese tecnog sapuna > > Bobi Brown paletu senki, Mac paletu senki, Maui serum za rast kose, losion za telo, dva spreja za telo iz avona, avon karmin i masku za kosu u kojoj je pola ostalo.. Ovo je malo korisceno.. +1000 din.. Umesto cizama ostecenih dobila je haljinu i novcanik(2500) jer je novo i toliko je cenila devojka koja joj je poslala.. I plus na sve to dve postarine 350 za moj paket kad sam joj slala .. > Auuuuuuu pa tvoj paket vredi dosta!! Pa normalno da vredi, svesna je i ona bila da vredi cim je pristana na razmenu.
2019 06 27
Ovo mi je poslala.
2019 06 27
Volela bih da se javi neka clanica koje se razume u ovo. Meni su juce, prekjuce stigla dva paketa sa ovakvom potvrdom zalepljenom na paketu, ali je bila upisana sifra kurira, datum i vreme prijema, kao i potpis radnika. Mozda ovaj broj kod napomene nesto znaci ili ne? Mislim da se negde mora videti ko je preuzeo paket. Kada ja saljem, u posti dobijem malo drugaciju potvrdu koja se stampa iz racunara.
2019 06 27
Ja sam poslala jednom dva paketa, ne tako davno. Na jednom je bio rucno upisan broj jer je radnica zurila I nije dobro ukucala nesto. Bio je neki problem, zvala me je radnica iz poste, cekao se paket malo duze, pa adresa nije bila dobra, na kraju je stigao, ali radnica iz poste me je zvala dva puta da to resimo,iz poste primaoca. Amouage vredi oko 150 evra, ne znam koja je mililitraza u pitanju, ali pretpostavljam da tu niko ne bi bio na gubitku da je saradnja uspesno realizovana. Mislim da Vas ne zavlaci i da je paket stvarno zalutao, ali blokiranje i ne postovanje dogovora ne odobravam. Jeste li stupili s njom u kontakt ponovo? Recite joj da zelite ili parfeme ili novac. Posle mesec dana stvarno nema smisla da se paket vraca.
2019 06 27
> MlleSanja: > Ja sam poslala jednom dva paketa, ne tako davno. Na jednom je bio rucno upisan broj jer je radnica zurila I nije dobro ukucala nesto. Bio je neki problem, zvala me je radnica iz poste, cekao se paket malo duze, pa adresa nije bila dobra, na kraju je stigao, ali radnica iz poste me je zvala dva puta da to resimo,iz poste primaoca. > Amouage vredi oko 150 evra, ne znam koja je mililitraza u pitanju, ali pretpostavljam da tu niko ne bi bio na gubitku da je saradnja uspesno realizovana. > Mislim da Vas ne zavlaci i da je paket stvarno zalutao, ali blokiranje i ne postovanje dogovora ne odobravam. Jeste li stupili s njom u kontakt ponovo? Recite joj da zelite ili parfeme ili novac. Posle mesec dana stvarno nema smisla da se paket vraca. Lepo je od Vas sto zelite da opravdate Lady, ali budite realni, sta je ovo ako nije zavlacenje?
2019 06 27
> MlleSanja: > Ja sam poslala jednom dva paketa, ne tako davno. Na jednom je bio rucno upisan broj jer je radnica zurila I nije dobro ukucala nesto. Bio je neki problem, zvala me je radnica iz poste, cekao se paket malo duze, pa adresa nije bila dobra, na kraju je stigao, ali radnica iz poste me je zvala dva puta da to resimo,iz poste primaoca. > Amouage vredi oko 150 evra, ne znam koja je mililitraza u pitanju, ali pretpostavljam da tu niko ne bi bio na gubitku da je saradnja uspesno realizovana. > Mislim da Vas ne zavlaci i da je paket stvarno zalutao, ali blokiranje i ne postovanje dogovora ne odobravam. Jeste li stupili s njom u kontakt ponovo? Recite joj da zelite ili parfeme ili novac. Posle mesec dana stvarno nema smisla da se paket vraca. Ona bi meni pisala dan/noc da je obrnuta situacija, jer znam kako se ponela kad nisam mogla do poste od bolova, isto tako sam cula da kad je njeno u pitanju zna itekako svoje da trazi i da bude drska.. Ja nisam kriva sto se paket zagubio, mislim da sam dovoljno razumevanja i tolerancije imala. Pisala sam joj malo pre da zelim novac, i da mogu najkasnije do sledeceg cetvrtka da je sacekam, vise od toga ne zelim niti mogu da je cekam. Cekam odgovor od nje.
2019 06 28
To je sasvim korektno s Vase strane. Gabi, ne branim je, samo mi je nekako neverovatno da neko ko je toliko forsirao pravila namerno nekog prevari. Nisam u nekim posebnim odnosima sa članicom, ali sve mislim da nije namerno nego neka loša kalkulacija, ne znam.
2019 06 28
Nista mi nije odgovorila.
2019 06 28
A gde je ovde pecat?? Ne salim se, ovo ovako je mogao da popuni bilo ko...
2019 06 28
> Piglet993: > A gde je ovde pecat?? Ne salim se, ovo ovako je mogao da popuni bilo ko... Na žalost dosta kurira je primljeno tek da bi se posao odradio, bez kvaliteta. Ja sam već isto videla ovakav papir. Nemar radnika u propaloj firmi.
2019 06 28
Osta ja bez para i bez parfema .. Uzas uzas uzas
2019 06 28
Ne shvatam kako nema na ovoj uputnici (papiru) pecata, u svakoj Posti u svom gradu (a neretko i u drugim gradovima) u kojoj sam slala obavezno stavljaju pecat... Ovako je clanica mogla da uzme ovaj papir iz bilo koje Poste, popuni sa kojim god podacima zeli a da paket uopste i ne posalje... Ja bez pecata ne prihvatam da je paket uopste poslat
2019 06 28
Ja ne znam kako onda neko moze da ima garanciju da je paket stvarno poslat... Ona je mogla samo da popuni i da slika... Jos ni broj posiljke nije validan (i to je mogla da nalupa, samo je bitno da ima 9 cifara)
2019 06 28
I ja kad dođe kurir bacim mu paket kroz terasu samo i to je to, ali paketi stignu na odredište :D
2019 06 28
> Debela_devojka: > I ja kad dođe kurir bacim mu paket kroz terasu samo i to je to, ali paketi stignu na odredište :D Isto :)
2019 06 28
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 70