Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> DDAlex: > Da li je mozda jos neka clanica imala takvu situaciju da paket nestane i nikad se ne pojavi? U tom slucaju se pise reklamacija i posta nadoknadjuje stetu, ne znam tacno kako to ide jer mi se nikad nije desilo. Cudno je i to sa nepostojecim brojem posiljke.. Pošiljka može da se izgubi ali ne može biti bez broja, jer onda nema nikakvog dokaza da je poslata. Meni se desilo na drugom sajtu da je prodavac pokušao da me obmane da nema broja pošiljke jer verovatno nije bio zadovoljan izlicitiranom sumom i nudio da mi nadoknadi tu sumu jer je PE izgubio predmet. Na moje insistiranje, pošiljka se stvorila nakon nekoliko dana a broj i podaci sa Track And Trace-a su pokazali da je poslata ne tog dana kada je prodavac tvrdio (nije stizala pa sam tražila broj), nego klasično, danas za sutra.
2019 06 27
> DDAlex: > Bitno je da je paket nadjen. Samo mi onda nije jasno zasto nudi da ti vrati tvoje stvari umesto da ponovo posalje taj paket kad joj se vrati. Ma ovo je bilo pre 15 dana kad mi je javila da je paket nadjen, ali jos joj nije stigao.. Paket ako se ne podigne u 5 radnih dana vraca se posiljaocu, ovde je mesec dana proslo
2019 06 27
Iz tvoje price sam shvatila da je to bilo ranije, da te je blokirala i da ste se poslednji put cule pre 4 dana. Mozda joj se paket vratio, sto je vrlo verovatno, predomislila se posle sve ove pljuvacine po njoj i resila je da ti vrati tvoje stvari, a svoje parfeme proda drugom ili ih zadrzi za sebe...
2019 06 27
> irenasara: > Iz tvoje price sam shvatila da je to bilo ranije, da te je blokirala i da ste se poslednji put cule pre 4 dana. > Mozda joj se paket vratio, sto je vrlo verovatno, predomislila se posle sve ove pljuvacine po njoj i resila je da ti vrati tvoje stvari, a svoje parfeme proda drugom ili ih zadrzi za sebe... To nikako, jer sam sa “pljuvacinom” pocela pre 2 dana kad je trebala paket da mi posalje i kad me je kulirala na poruke i blokirala. Sve do pre 2 dana joj sam se kulturno i ljubazno obracala.. Ne moze ona da se predomisli jer ovo nije igra, niti sam ja zasluzila da se ona posle mesec dana predomisli, a pritom da se nije udostojila proteklih mesec dana paket moj da mi vrati i novac.
2019 06 27
> irenasara: > Iz tvoje price sam shvatila da je to bilo ranije, da te je blokirala i da ste se poslednji put cule pre 4 dana. > Mozda joj se paket vratio, sto je vrlo verovatno, predomislila se posle sve ove pljuvacine po njoj i resila je da ti vrati tvoje stvari, a svoje parfeme proda drugom ili ih zadrzi za sebe... Kakva pljuvačina? Devojka je samo tražila pomoć jer sa njom nije mogla da reši. A ovo je klasična prevara kao što ih je bilo do sada bezbroj na sajtu i izgovor je e sad aiz inata neću da ispoštujem dogovor .... Kolilo je njih do sada dobilo negativnu zbog ovoga od Posmatračice? Idi na njen profil pa proveri! Al kad joj se uvlačiš u dupe onda je to u redu. Odlika našeg društva, ako si dobar sa nadređenima onda sve možeš, a ako si protiv njih onda neka te gaze.
2019 06 27
U pravu si naravno, trazis svoje. Bila si strpljiva i vise nego sto bi bilo ko. Ili vratis paket ili posaljes drugi. Nadamo se svi da cete resiti ovaj problem na zadovoljstvo obe strane. Desava se...
2019 06 27
Jedino logicno bi bilo da ponovo posalje paket kad joj se vrati ili da Ivani uplati novac za stvari koje je dobila. Kakvo vracanje posle mesec dana?!
2019 06 27
> NinuNana2: > > irenasara: > > Iz tvoje price sam shvatila da je to bilo ranije, da te je blokirala i da ste se poslednji put cule pre 4 dana. > > Mozda joj se paket vratio, sto je vrlo verovatno, predomislila se posle sve ove pljuvacine po njoj i resila je da ti vrati tvoje stvari, a svoje parfeme proda drugom ili ih zadrzi za sebe... > Kakva pljuvačina? Devojka je samo tražila pomoć jer sa njom nije mogla da reši. A ovo je klasična prevara kao što ih je bilo do sada bezbroj na sajtu i izgovor je e sad aiz inata neću da ispoštujem dogovor .... Kolilo je njih do sada dobilo negativnu zbog ovoga od Posmatračice? Idi na njen profil pa proveri! Al kad joj se uvlačiš u dupe onda je to u redu. Odlika našeg društva, ako si dobar sa nadređenima onda sve možeš, a ako si protiv njih onda neka te gaze. Mislim da se tebi nisam obratila. Sa multijima ne polemisem. Pozdrav.
2019 06 27
> irenasara: > > NinuNana2: > > > irenasara: > > > Iz tvoje price sam shvatila da je to bilo ranije, da te je blokirala i da ste se poslednji put cule pre 4 dana. > > > Mozda joj se paket vratio, sto je vrlo verovatno, predomislila se posle sve ove pljuvacine po njoj i resila je da ti vrati tvoje stvari, a svoje parfeme proda drugom ili ih zadrzi za sebe... > > Kakva pljuvačina? Devojka je samo tražila pomoć jer sa njom nije mogla da reši. A ovo je klasična prevara kao što ih je bilo do sada bezbroj na sajtu i izgovor je e sad aiz inata neću da ispoštujem dogovor .... Kolilo je njih do sada dobilo negativnu zbog ovoga od Posmatračice? Idi na njen profil pa proveri! Al kad joj se uvlačiš u dupe onda je to u redu. Odlika našeg društva, ako si dobar sa nadređenima onda sve možeš, a ako si protiv njih onda neka te gaze. > Mislim da se tebi nisam obratila. > Sa multijima ne polemisem. > Pozdrav. Nebitna si. U trosku sa teme...hop hop... Pozz Nana, NinuNana
2019 06 27
Mislim da ovo nije ni vreme ni mesto da se vi raspravljate ovde. Ukoliko imate predlog ili reci utehe za Ivanu, dobrodosle ste. U suprotnom, vasu raspravu nastavite na privatnim porukama, jer verujem da niko ovde to ne zeli da cita. Hvala.
2019 06 27
> NinuNana2: > > irenasara: > > > NinuNana2: > > > > irenasara: > > > > Iz tvoje price sam shvatila da je to bilo ranije, da te je blokirala i da ste se poslednji put cule pre 4 dana. > > > > Mozda joj se paket vratio, sto je vrlo verovatno, predomislila se posle sve ove pljuvacine po njoj i resila je da ti vrati tvoje stvari, a svoje parfeme proda drugom ili ih zadrzi za sebe... > > > Kakva pljuvačina? Devojka je samo tražila pomoć jer sa njom nije mogla da reši. A ovo je klasična prevara kao što ih je bilo do sada bezbroj na sajtu i izgovor je e sad aiz inata neću da ispoštujem dogovor .... Kolilo je njih do sada dobilo negativnu zbog ovoga od Posmatračice? Idi na njen profil pa proveri! Al kad joj se uvlačiš u dupe onda je to u redu. Odlika našeg društva, ako si dobar sa nadređenima onda sve možeš, a ako si protiv njih onda neka te gaze. > > Mislim da se tebi nisam obratila. > > Sa multijima ne polemisem. > > Pozdrav. > Nebitna si. U trosku sa teme...hop hop... > Pozz > Nana, NinuNana Necu da kvarim klimaks. Preguraces...
2019 06 27
> irenasara: > > NinuNana2: > > > irenasara: > > > > NinuNana2: > > > > > irenasara: > > > > > Iz tvoje price sam shvatila da je to bilo ranije, da te je blokirala i da ste se poslednji put cule pre 4 dana. > > > > > Mozda joj se paket vratio, sto je vrlo verovatno, predomislila se posle sve ove pljuvacine po njoj i resila je da ti vrati tvoje stvari, a svoje parfeme proda drugom ili ih zadrzi za sebe... > > > > Kakva pljuvačina? Devojka je samo tražila pomoć jer sa njom nije mogla da reši. A ovo je klasična prevara kao što ih je bilo do sada bezbroj na sajtu i izgovor je e sad aiz inata neću da ispoštujem dogovor .... Kolilo je njih do sada dobilo negativnu zbog ovoga od Posmatračice? Idi na njen profil pa proveri! Al kad joj se uvlačiš u dupe onda je to u redu. Odlika našeg društva, ako si dobar sa nadređenima onda sve možeš, a ako si protiv njih onda neka te gaze. > > > Mislim da se tebi nisam obratila. > > > Sa multijima ne polemisem. > > > Pozdrav. > > Nebitna si. U trosku sa teme...hop hop... > > Pozz > > Nana, NinuNana > Necu da kvarim klimaks. > Preguraces... Momentalno napusti moje prisustvo! Pozzzz Nana, NinuNana
2019 06 27
Lady ako se parfemi ne nadju uplati Ivani novac za stvari koje si dobila i kraj price. Recimo ja ne bih pristala da mi se stvari vracaju posle mesec dana, suludo je sto je to uopste i predlozeno.
2019 06 27
> MiljannaCv: > Mislim da ovo nije ni vreme ni mesto da se vi raspravljate ovde. > Ukoliko imate predlog ili reci utehe za Ivanu, dobrodosle ste. > U suprotnom, vasu raspravu nastavite na privatnim porukama, jer verujem da niko ovde to ne zeli da cita. > Hvala. Potpuno se slažem. Zašto neko uvek mora da svaku temu pretvori u prepucavanja. To ne pomaže nikome.
2019 06 27
> DDAlex: > Lady ako se parfemi ne nadju uplati Ivani novac za stvari koje si dobila i kraj price. Recimo ja ne bih pristala da mi se stvari vracaju posle mesec dana, suludo je sto je to uopste i predlozeno. A sta cu s tim sto sam cekala mesec dana ? I s tim sto me je zavlacila? Nije poenta uopste bila ti parfemi sto su zagubljeni, vec da mi posalje druge parfeme 21/22 juna.. Ni ja ne zelim stvari nazad.. A ne verujem ni da ce ona da pristane da mi za sve ukupno uplati novac.. Predlozila je da sacekam muzevljevu platu, da mi vrati sve nazad i novac koji sam joj poslala u paket, to je bilo i prosli put dogovor pa nije ispostovala.. I ja da cekam opet, ko meni garantuje da necu uzalud da cekam? Mozda i ja imam svoje obaveze, a ne da cekam jebenih 2 meseca Eminu da se ona udostoji da regulise svoje obaveze prema meni..
2019 06 27
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 70